Споделена история от Тинейджърски

Не знам на какво да вярвам и какво да мисля!
С гаджето ми ходим от 54 месеца. Той е малко по-голям от мен. Аз не съм го правила, а той настоява много. МНОГО, МНОГО. На няколко пъти съм го питала открито дали е с мен само, заради секса. Той отговаряше, че не е така. Това щяло да ни сближи. Добре, но при всичкото това негово настояване аз започнах да си мисля, че всичко опира до секса. Не е само това, ами той си е маниак на тема секс. Преди седмица се скарахме и той каза, че вече не ме обича. После дойде и ми се извини, но тези думи ме накараха да се замисля още повече. От други научавам, че си харесва и някаква друга. Някой път казва такива неща нарочно, но този път не знам дали е така. Вече съвсем се обърках. Обичам го до полуда, но не мога да търпя капризите му вечно.
Моля ви, помогнете ми!

Коментари

1.   Я оточни първо от колко време ходите, от 54 месеца или от 4/5 месеца? Мисля, че си искала да кажеш 5/4. Да ти говори за секс е нормално, мъжете почти непрекъснато мислят за това и го искат. Не мисли, че е маняк и че е с теб само заради това. Коато двама души се обичат и искат да направят нещата по интимни. Все пак сексът е много важен в една връзка и наистина ще ви сближи. Понякога мъжете полудяват и мислят само с другата си глава и затова ти е наговорил тези неща, че не те обича и за други. Това показва, че те чака и не ти е изневерил. Ти си от другата страна и не знаеш какво е секса и го виждаш по различен начин. Страх те е и си мислиш, че той иска само това, но щом е с теб толкова време, значи държи на теб. Кажи му, че все още не си готова и ако може да не ти говори за това, че ти ще му кажеш когато го пойскаш, но не вярвай, че ще спре да ти говори. Прояви и ти разбиране към него. Някой ден ще разбреш, че съм била права. Mary Jane

2.   От автора: Съжелявам. Печатна грешка :).. 4/5 месеца. А относно секса - той е маниак. Знам, че момчетата мислят само за това, но не само аз твърдя, че се е вманиечил в него, а всички познати. Но все пак благодаря. Разбираш ме как се чувствам!

3.   А може ли да уточниш на колко години сте?

4.   Пусни мо малко, да види че ще стигне до някъде. После пак малко..... и така!

5.   От автора: №3 - Аз съм на 13, а той на 14

6.   На 14 години и е маняк на секс .. :х Божее .. Яя си опичайте мозъците ;д

7.   В една друга тема от този сайт - http://spodeli.net/4/story-3619.html на въпроса кога го е направила за първи път една жена споделя следното:

"ООО аз бях на 14 и е голяма глупост... Не знаеш какво става ама да направиш кефа на загорелия олигофрен в който си мислиш, че си влюбена и отваряш краката. Момичета хич да не се лъжете... Истинската любов не е тогава... после като я срещнете и ще съжалявате защо сте му пуснали на този и още няколко идиота в които сте влагали няква доза емоция. Съвет от една изстрадала шматка"

Помисли върху това! Особено в частта за "ЗАГОРЕЛИЯ ОЛИГОФРЕН".