Споделена история от Тинейджърски

Какъв смартфон?
Здравейте,
Искам да си купя телефон, но не съм сигурна какъв да е. Бюджета ми е до 450 лв. Харесах си няколко модела, но не мога да избера. Това са Huawei P8 LITE, Lenovo K5 Note, Samsung Galaxy J7, Sony Xperia Xa. Можете ли да ми дадете съвети или кой е най-добрият според Вас? Ако имате други предложения, моля да ми кажете. Благодаря предварително!

Коментари

1.   Huawei p8 lite първоначално когато си го вземеш, много ще ти бъга, ще спира да зарежда и няма да работи много, но после се оправя, и няма да ти бъга или да ти става нещо. поне при мен беше така, взех си го и бях разочарована но после се зарадвах защото след няколко седмици ми се оправи. Първоначално доста бъгаше.
Камерата е супер, има добра памет.

2.   Samsung galaxy J7 2016

3.   Huawei са ми казвали само, че е с хубава камера, ама ти препоръчвам самсунга.

4.   Препоръчвам Samsung Galaxy J7, аз имам и съм много доволна.

5.   Lenovo не е добър. Майка ми е с такъв, поьви се огромно жълто петно без да го е държала на слънце, а аз съм с Samsung J5 и е ОТВРАТИТЕЛЕН! Едно на ръка че дисплеите са им тънки като вестници и да ги стиснеш малко повече се чупи не стъклото, а дисплея ми и много забиват! Не ти трябва такъв! Моят приятел имаше S3 neo и беше страшно доволен докато не го изтърва по най гадния начин и се разцепи дисплея. Преди това му беше цъфнат на всякъде и работеше, и сега е дисплея и не работи.

8.   За тези пари ти препоръчвам Xiaomi. Ако сравниш параметрите ще получиш по-добър телефон, дори ще ти останат и 30-50 лева да почерпиш. Под параметри разбирам чип сет, ром, рам, камера и здравина.

9.   Huawei P8 LITE!

10.   Аз си взех HTC Desire 626s, беше 300 лв май, провери го.

11.   Здравей! Аз съм с Huawei P8 Lite. Ползвам го вече почти 1 г. и нямам забележки. Работи гладко, без забиване, а батерията издържа до около ден и половина при почти непрекъснато ползване на интернет. Като за смартфон, лично мен ме устройва. Вече ти ще си прецениш с какви характерристики и мощност на батерията да си избереш. От мен успех в избора!

12.   Моя е Xiaomi Redmi Note 4X. Китайски е, но е качествен. Има 5, 5'' Full HD дисплей, 3GB RAM и 32GD ROM и 13 mpix камера. Работи бързо и гладко без забивки и батерията му търпи цял ден. Много добър смартфон и струва около 450 лева, колкото ти имаш, но може да го купиш от OLX, както направих аз, чисто нов, донесен от Китай и с гаранция. Забравих да допълня и че е модел от тази година. Но ако не искаш този взимай Самсунга, но не купувай леново. Единственото качествено Леново е огромно 6, 4 инча и струва 1000 лева. Всичко друго е боклук. Може да вземеш и Виното или Хуауей, но не взимай леново (нарочно с малка буква). Аз съм имал и си беше пълна пародия. Лъжат за камерите, гигахерцовете, насичат и не хващат интернет. Но ако искаш Хуауей по-добре си вземи P9 Lite или Honor 8, но както ти решиш. Успех.

13.   Samsung Galaxy J7. Няма да съжаляваш в сравнение с другите, които си изброила. :)

14.   Samsung galaxy j7 си забива! Една близка има J5 2016 и забива много, но поне издържа... изтърва го във вода и след това тръгна БЕЗ проблем! По добре си вземи Samsung Galaxy A3 или A5 2016. Доста добър смартфон!

15.   Sony са много хубави телефони, в момента даже пиша от такъв. Единствения им минус е, че трябва да се отнасяш като бебе с тях. Което значи, че дори и да има малка драскотина на екрана, тъча ти заминава, а поправката неъ е добра оферта, понеже Sony веднъж отворено после се скапва по-лесно. Huaweii са много хубави телефони. Майка ми е със Samsung, имаше стъклен протектор, сложи си го в чантата о когато го изкара беше пукнат.. но за разлика от Sony тъча още работи. За Lenovo хората са казали горе каквото трябва. Така че мисля че Huaweii е най-удачния избор

16.   Много зависи какво искаш да правиш с телефона си. Като гледам тези, които си изброила са от средната класа, така че не е кой знае каква разликата между тях и горе-долу си зависи какво ти е предпочитанието относно марка и тн. Аз, въпреки това, ще ти предложа Xperia XA. Изключително красив телефон, хубава камера, със сигурност е по-добра от останалите изброени, защото все пак това е Sony, камерата е тяхната сила. Като характеристика изглежда като един нормален телефон от средна класа. Препоръчвам ти да гледаш разни ревюта в Интернет, там обясняват всичко за спецификата на телефона.

17.   Huawei honnor 8 lite!!!!

18.   12 номер е мн прав. Мислех си че ще има само разбирачи. С две ръце за xiaomi redmi note 4x

20.   До 1: Малко преди Коледа аз също си купих Huawei, но друг и има доста бъгове в момента, но щом и при теб се е оправило, сигурно и при мен ще се оправи.

21.   Ако Galaxy J7 ви забива, то правите нещо грешно... То и другите ще ви забиват.

"Едно на ръка че дисплеите са им тънки като вестници и да ги стиснеш малко повече се чупи не стъклото, а дисплея ми и много забиват! " - Това с чук или с камък го натиска?

22.   Lenovo k6 евтин телефон, цената му е 299лв., работи перфектно, бърз, 16 гб. 5 инчов дисплей, перфектен телефон.

23.   Не казахме J7, а J5 2016. Има разлики и то големи. Но и дъщерята на тази моя близка постоянно го "тормози". Този телефон си видя много. Аз съм с J7 2017 и си е перфектен.

24.   И аз съм със samsung J7 2017 и няма абсолютно никакви проблеми с него, да не кажа, че до момента съм най-доволна от този.

25.   Аз съм с huawei p8 lite. Много по-евтин е от 450 лв първото
Второто - предната му камера е ужасна. Задната става
Трето - от почти две години съм с него. Като го купих всичко 6, върви по мед и масло, само след 2-3 месеца почна да ми забива месинджъра, а след още 2 целият телефон. Като цяло за тези пари, които имаш, не ти го препоръчвам
Леново също са гадни и забиват жестоко

26.   В момента ползвам j7 2017 и е уникален - модерен, стилен, отлична камера и е на добра цена!