Споделена история от Тинейджърски

Как да му кажа, че го харесвам?
Здравейте.. Харесвам едно момче, но незнам как да му го кажа.. Движим се в една компания, няма ден, в който да не сме се виждали, като изключим някоя събота или неделя. Понякога се държи така сякаш наистина ме харесва, а друг път си мисля, че съм му безразлична и ми говори само заради това, че съм по-умна от него и иска да му подсказвам.. Попринцип е много мил и винаги, ако забележи, че някой се чувства зле, говори с него и му помага.. Но така се държи с всички, не само с мен. Охх, просто не мога да разбера нищо.. ! Не искам да му кажа по скайп за чувствата си, защото поне аз мисля, че това е невероятно тъпо и някак си незряло.. (всмисъл, може да си помисли, че се базикам или нещо подобно) Просто смянам, че най добрия начин е да му кажа лично.. Но много ме е страх от отговора .. А и незнам как да подхвана темата, и какво точно да му кажа.. Страх ме е да не го забубя и като приятел .. !! ;с

Коментари

151-171 от 171

213.   Здравейте, харесвам едно момче от съседния клас но не знам дали той ме харесва. Винаги когато вляза в стаята им той се изчервява и не спира да ме гледа. Според вас нещата могат ли да се получат?

214.   До 213

Хеей. Виж, за да искаш да се получи нещо, трябва да го заговориш, защото той явно е от срамежливите. И така всеки път като го срещнеш и от там нататък вече ти решаваш, дали искаш да имате нещо повече или не :D

Успех!!!

216.   ЗДр аз харесвам момче бивш съученик не знам какво да правя сега съм на 27г така видяхме се случайно и някак си хлътнах имам дете от бившия ми приятел с който живяхме заедно така ?ми така с него пишем така дълги разговори като съобщения така аз почти винаги пиша първа но посл път бях писала нещо и тъй като е в чужбина го видя прочете след няколко дни там е лош интернета така и ми писа накрая ми каза че такъв човек му трябва като мен но ту пише ту някак се отдръпва моля дайде ми съвет дали ме харесва

218.   Здрасти имам един голям проблем харесвам 2 момчета, но едното е малко далече в смисъл че е в София и е с 2 години по-голям от мен (18-16) и си пишем всеки ден от 6 месеца насам докато ни се доспи във Фейсбук, а другото момче се познаваме горе-долу към 4 години и сме в един клас и понякога в часовете седим един до другнаскоро разбрах от хора в компанията ни че той ме харесва с него си комуникираме почти всеки ден във Фейсбук и даскало и... да... не знам какво да правя ако някой има решение може ли да ми помогне моля Т. Т Т. Т

219.   Здравейте. Има едно момче от моя клас което много харесвам. Постоянно мисля за него и съм си написала неговото име на ръката. Признах му по Viber но не ми е отговорил. Чакам му отговора.

220.   И аз харесвам едно момче. Преди няколко седмици не бяхме приятели заради едно момиче от моя клас, но пак сме приятели. Той ми говори и ме гледа от време на време. Той ми намига. Много го обичам и харесвам. Мисля, че и той ме харесва, но не съм сигурна. Кажете ми дали ме харесва или не? Може ли да станем гаджета?

221.   Аз съм само на десет години, но и аз харесвам едно момче, и затова потърсих този сайт. Истината е че той самия се изчервява като ме види, но той харесва моята най-добра приятелка и се чудя как да му кажа... Стига за мен, да преминем към теб. Имам една чудесна идея, която може би ще проработи. Кажи на някоя ъвоя приятелка да отуде при него и да го попита кой харесва, тоест думите да са й такива:
-ти кой харесваш, че една моя приятелка те харесва, ама не знае дсли и ти я харесваш.
И след като каже, ше се разбере всичко.
Надявам се да съм ти била Полезна

222.   Здравейте, имам въпрос. Работя с едно момче което харесвам но той не знае за това. Аз мисля също че и той изпитва нещо към мен не е безразличен така го чувствам. помага ми гледа ме в очите продължително търси ме винаги къде съм мин година за рожденият ми ден ми подари огромен мечок дава ми от храната си черпи ме излизаме след работа да хапнем той ми плаща храната нали не всеки ден но доста често на дискотека иска да ходим винаги се върти около мен когато е до мен е много близо до мен абе просто го чувствам че и той има нещо към мен, но как да разбера? Има нещо от което се дразня и то е че една от колежките много го закача и флиртува с него той също я закача че и пред мен. Незнам има разлика в държанието му спрямо мен и нея. Забелязала съм че с мен по мило се държи по се съобразява какво ще направи, а с нея скубе я закача я или хвърля някакви неща по нея и на нея и помага или пък я вика за нещо и не мога да разбера нея ли харесва или изобщо никой незная той не е българин ако това има значение и тримата работим на едно място. как да разбера дали има интерес или няма

223.   Как да разбера дали едно момиче ме харесва. Работим заедно и даже за два месеца живяхме заедно. винаги ми помага гледа ме продължително в очите винаги ме търси къде съм идва при мен мин год за рождения ми ден ми купи огромен мечок черпи ме ходим след работа да хапваме пак ми плаща яденето на дискотека иска да ходим когато ме доближи е супер близо до мен абе просто го чувствам но не съм сигурна. има и други колежка която се сваля и го закача и той се закача с нея забелязала съм че по различен начин се закача с мен е мил внимателен съобразява се как се държим с мен, а при нея пак се закача пак флиртува дърпа и косата или я цели с нещо ходи при нея и нея гледа но и тя му се натиска незнам не мога да разбера нея ли харесва мен или никоя той по принцип не е българин ако това има значение

225.   Здравейте, ако може и на мен ми трябва съвет. Ние сме близки и сме съученици, но той харесва друга. Знам го, защото той каза. Има ли някакъв шанс да му привлекат вниманието към мен? Моля помогнете ми да го впечатля.

227.   Здравейте! И аз харесвам едно момче в 6 клас съм и наистина много го харесвам от моя клас е, но дори не сме си говорили много е сладък и искам да говоря с него, но незнам с какво да започна. Постоянно го гледам и понякога когато погледна към него забелязвам, че и той ме гледа, но не съм сигурна дали не харесва искам да го опозная и да му грабна сърцето, но ме е срам и много искам да ми дадете съвети моля!

228.   Здравейте харесвам едно момче аз съм на 13 а той 14 бяхме в едно училище но той се премести. Всеки ден играехме заедно волейбол давахме си пет по коридорите излизали сме в компания но не и на саме говорили сме по видео чат но групово в група и много често го сънувам не знам какво да правя. Ако му пиша от моя страна изглежда тъпо. МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ ОТЧАЯНА СЪМ!!!

229.   Аз харесвам едно момче дето сме били в едно училище на него му се върнаха чуствата и мойте също се върнаха към него той ми ги показва аз как да му ги покажа какво да направя

230.   Здравейте... Моята история е много объркана и дори не пиша за съвет или помощ, а за да си излея чувствата на някой. И двамата скоро ще правим 15 години и се движим в една и съща компания, както в повечето истории, само че има една малка разлика - ние бяхме най-добри приятели, когато се влюбих в него... Харесах си го още като го видях и помня дата, момент, час, първа прегръдка, абе всичко... и това е в продължение от десет месеца и 7 дни. Хах вече ставам параноична. Както казах по-нагоре бяхме най-добри приятели до момента, в който аз спрях да излизам с тази компания за 1 месец и той си намери момиче, което да ме замества.. В първите няколко месеца чувствата ми си личаха супер много, с него се сближавахме, закачахме, дори имаме песен посветена на нас *той я избра и ми я показа точно когато се скарахме* и всички забелязваха това, постоянно ни ебаваха и такива работи. Всимки ми казваха, че той ме харесва, ама и аз виждах, че ми дава някви намеци и изведнъж всичко спря... Вмомента за него аз съм близка приятелка и нищо повече, а той за мен е момчето, което с опитвам да забравя от 10 месеца... По време на всичкото тва имах 4 връзки по 2 седмици, сменях ги, разбивах сърца и то само с една цел- да го забравя и настина мислех, че ще стане ама на не се получава... Искам след карантината да излезем да се напия да го целуна и нататъка сама ще си кажа всичко, просто мисля че трябва да му кажа, а абсурд да го направя тва в трезвено състояние...

231.   Здравейте имам подобен проблем. Аз харесвам едно момче обаче той е с 10 месеца по малък от мен. Ние тренировки в една танцова школа даже ми е танцов партньор. Но не знам как да му го кажа понякога се виждаме и извън танците. Но не знам дали си има гадже и дали ме харесва. Понякога ве гледа все едно е влюбен в мен и веднъж ме прегърна. Срам ме е да му кажа че го харесвам или да го попитам харесва ли някого. Ще може ли да ми дадете съвет какво да правя как да му кажа и как да разбера дали и той ме харесва?

232.   Здравейте.
Аз съм на 13.
Харесвам едно момче вече 4 месеца.
На 2 месец му казахи той каза че си има гадже и не ме харесва. Бях го убедила че него харесвам...
Обаче в последно време разбрах от Най добрия му приятел че той ме е харесвал... а приятеля му каза че може да ми покаже чата им...

При което аз бях като:"мале мале"
Наистина много го харесвам. НО се чудя дали пак да му кажа.
Моля за съвет.
Първия път му писах по месинджър като ни пуснахаонлайн обучение.
Но скоро пак ще бъдем присъствено и ще ми бъде неловко.
Той също ми е и нещо като най добър приятел...
Нещата са сложни...
Моля за съвет!

Как да разбера дали наистина ме харесва??

233.   Ми кат се харесвате, говорете за това с човека бе. Няма да ви извадят очите я. Терзания от рода на "ох той /тя/ ме погледна дали ме харесва не вървят. Така може да се вайкате цяла година. А времето не прощава. Днес се решава всичко. За това имате усти за комуникация. При животните е същата работа. Отива помирисва, близва и готово. Тъй че говорете, не спете. Защото друг /друга/ ще отиде да пита преди вас. И ще си останете с пръста фостата ;-)

234.   Здравейте! Аз харесвам момче, но то не гледа влюбено, помолих свои приятелки да му пушат във Viber че го харесвам, но той им е отговорил не! Нашите имена са едни и същи- Михаил и Михаела! Имам чувството, че след като научи, почна да се навърта около мен и да се заяжда, мисля да му напиша на листче:
Харесвам те(•‿•)
Моля ви за помощ! Той си няма гадже и съм щастлива, не спирам да мисля за него по онзи начин и даже сънувах че сме гаджета! Не знам какво да правя! Моля помогнете!

235.   До 234 Напиши му "С Ленчето ще те ближем до припадък". Ако не клъвне е жендър

236.   Здравейте! Харесвам много един мъж. С него сме добри приятели. Аз му казах, че го харесвам. Той е идвал на работата ми И ТОГАВА изразяваше симпатия спрямо мен и изведнъж като че ли се отдръпна. Срещаме се с него, но той като че ли ме има само за приятелка. Да продължавам ли да се боря за него? Не искам да го загубя! Искам спешен съвет-и двамата сме много зрели и на години!

237.   Момичета нещата получих ща ли се?

151-171 от 171