Споделена история от Тинейджърски

По какъв начин да и призная че я харесвам
Здравейте, аз съм момче в 4 клас и харесвам момиче от моя клас и искам да и призная че я харесвам но по точно как? Защото повечето момчета от моя клас също я харесват ама нали ги знаете как впечатляват момичетата по - малките но аз не съм такъв. Половината момчета нарочно отиват да псуват пред нея, правят се на много важни, унижават другите си приятели ДОРИ И НАЙ - БЛИЗКИТЕ. Така моя най - добър приятел ме изнерви и вече не сме приятели. Аз не съм такъв човек че нарочно да се права на голям пред нея искам да и кажа че я харесвам със думи а не с характер. Личи си че и тя има същият проблем и неможе да ми признае. Затова моля ви дайте някой съвет. БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО ! ! !

Коментари

1.   Здрасти,
Аз ти предлагам да се стегнеш и на оединено място да и кажеш, че я харесваш

2.   Аааа. аз ти предлагам да....., абе ти не си ли много малък? Аааа... все едно. Отиваш при нея и и казваш много те харесвам, имаш красиви очи, косата ти е като коприна.... и от тоя род. Бъди гженталмен с нея. Не псувай и прочие

3.   Виж сега да не ти пука за другите момчета от класа ти. Не псувай а и говори мило. Спокойно нищо няма да загубиш. Каквото стане такова . Това, че си само 4 клас не ти пречи да се влюбваш, иии късмет.

4.   Подари й интересна книга, а на първата страница й напиши специално посвещение. Не може да не забележи жеста или да не разбере... едва ли някой досега го е правил за нея, или поне не ей-така, без повод.

5.   Явно ти си имаш вродено усещане как стават нещата, щом си отхвърлил напълно грешния вариант с правене на много отворен. Няма конкретна рецепта какво точно да ? кажеш, но е важно да се уедините, защото иначе няма да се получи никак лесно. Ако не успявате да се уедините по някакъв начин, не идва от самосебе си, то може да я извикаш някъде (например в коридора) под какъвто и да е предлог, просто някъде на по самотно място. Като я извикаш ? признаваш, че си измислил причината и си го направил, защото искаш да останете поне за малко насаме и ? кажи, че я харесваш и някой комплимент — че е хубава (каквото естествено ти дойде, защото ти със сигурност таиш доста комплименти, но не прекалявай). Като ? го казваш я гледай в очите и не се притеснявай, че си личи, че се срамуваш. По-скоро ще изглежда сладко как се бориш със срама си, значително по-добре отколкото да се правиш на отракан, защото ще ти стои неестествено. Бъди естествен — ти желанието, милостта си я имаш към нея в себе си, отракаността и грубостта ги нямаш, така че заложи на каквото имаш, другото така или инак е грешно — което имаш е правилното.