Споделена история от Тинейджърски

Не мога да свършвам по време на секс
Няма какво мн мн да се обеснявам, момиче съм, от 2 години правя секс, правила съм го с хора, които изключително много ме привличат и на вид и по характер, но единствения ми проблем е, че каквото и да правя НЕ МОГА ДА СВЪРША!!! Не мога да разбера, на мастурбация си свършвам за няма и 5 мин. и то единствено ако си играя с клитора си, на секс съм пробвала да си играя, но не всяка поза позволява ръката ти да е там или той да може... . един вид САМО ОТ КЛИТОРА СРЪРШВАМ... . тъпичко е признавам, нооо... . за мен е един вид проблем, искам да знам какво е да си свършваш без проблем само от проникване... ХЕЛП

Коментари

1.   Имам абсолютно същия проблем. И аз правя секс от 2 години. Първите ми пъти бяха с хора, които не бяха от значение за мен. Не изпитах абсолютно никакво удоволствие. По-късно тръгнах със сегашното си гадже. Та аз тогава никога не бях свършвала, по какъвто и да е начин. По време на секс не изпитвам удоволствие. Нещо си влиза и излиза, и се чудех какво толкова има в това. Как може на другите това да им харесва. Приятелят ми естествено забеляза това, и си поговорихме по тази тема, но аз не можех и не можех да свърша. Докато един ден реших да пробвам да се пипам сама (не бях мастурбирала никога). И какво стана, ами най-сетне достигах до оргазъм. Оттогава винаги си го правя сама и като тебе свършвам за 5, 10 минути. Също ако ме лиже. Абе изобщо само при стимулация на клитора. При секс просто е невъзможнооо. Винаги съм се чудила какво ли се чувства, как другите свършват само с пенетрация. Макар че съм говорила по тази тема и с няколко приятелки. Те също не свършват само с пенетрация, но докато правят секс си пипат клитора и така. Но аз даже и да се пипам по време на секс, не става. Някакси не е същото чувството. Мисля, че за този проблем няма решение. Аз вече съм се примирила. :(

2.   Хей, успокой се!
Всичко е наред, чуваш ли?
Аз съм на 22. За първи път правих секс на 18 и бях на същия хал като тебе. Ще бързам да те успокоя, че с времето ще се промени всичко. Не можех да си го обясня, но сега разбирам, че е трябвало да порасна психически и да разбера какво и кой наистина ми харесва.

3.   Мила, разбирам те напълно. При секс е по-трудно да свършиш, трябва ти определени пози и правилния човек. Клиторният оргазъм е мн. по-лесен, става с ръка от негова страна, а също и при орална любов, което е за предпочитане и е мн. по-разтърстващо усещането, повярвай ми! Успех!

4.   Ако на мъжа му е малък, жената не би могла да свърши, освен ако не е в позата "ездачка" върху него,и пак е малко вероятно.Ако попаднеш на мъж достатъчно надарен ще усетиш какво е истинското удоволствие от секса.

5.   Пак съм номер 1. Намерих една страница, в която има много мнения по тази тема. Ето ти линка: http://clubs.dir.bg/showflat.php?Board=talkabout&Number=1941109709&page=&view=&sb=&part=all&vc=1

6.   Не искам да ви се бъркам но какво всъщност означава да свършиш, защото няма кой да ми обясни. Благодаря предварително

7.   Подкрепям № 4 с добавка, че ако мъжът е джентълмен и му работи фантазията, той ще знае как да компенсира с ръце и език заради по-малкия си член и пак ще доведе партьорката си до оргазъм.
Била съм с мъж с малък член, освен това и мързелив в леглото - не само, че не свърших нито веднъж, но накрая толкова ми стана досаден секса с него, че се преструвах, само и само той да свърши по-бързо и да се махне от мен.
Просто не си попаднала на добър любовник. Щом свършваш при мастурбация, проблемът не е в теб, това мога да те успокоя.

8.   Номер 7, много са малко жените, които свършват само чрез проникване, и проблемът си е в самите тях, а не в мъжете. Колкото и голям да е членът на мъжа, колкото и да те ръга, като не можеш да достигнеш вагинален оргазъм, просто не можеш. А и аз мисля, че вагиналният оргазъм е на психическа основа, така че зависи само и единствено от нас.
Номер 1.

10.   Не искам да ви се бъркам но какво всъщност означава да свършиш, защото няма кой да ми обясни. Благодаря предварително

11.   Отиди на сексолог. Той знае всички стадий на половия акт, как се постигат и защо.

12.   Момичета, скоро ходих на един много добър гинеколког, който също прави пластични операции на вагина. Исках му мнение за операция за стесняване на вагината ми (след две раждания). Питах го това ще увеличи ли удоволствието за мен по време на секс. Той ми отговори така: Само 14% от жените изпитват вагинален оргазъм по време на пенетрация. Ако съм от тях, то ще имам полза. Ако пък съм от другата група на 84% от жените, които могат да изпитват само клиторен оргазъм, то операцията за стесняване няма да ми подобри нищо. Само мъжът ще изпитва по-голямо удоволствие.

13.   Сори че пиша в друга тема, ако иска модератора да не ме публикува, обаче тези дни се натъкнах на няколко педофила в нета и незнам дали да не ги издам, за да предпазя други, които се връзват, обаче незнам къде да ги обадя.?? Незнам дали в полицията ще ми обърнат внимание. Имам доказателства за единия заснех го докато беше пуснал камерата, беше на 41, а ме мислеше за 12 год., мастурбираше пред мен и искаше да се видим да ме обезчести.. имам и много подобни случая