Споделена история от Тинейджърски

Lenovo vibe k5 note
Здравейте!
Искам да си купя този телефон, но не съм сигурна дали е качествен. Някой от вас ако го има може ли да ми каже дали е доволен или ако не е - защо? Надявам се до получа мнения за смартфона!!
Благодаря!

Коментари

1.   Никакво леново не си взимай. Пълна пародия. Българи са, не хващат интернет, имат по-малко гигахерцове, РАМ и РОМ памет, отколкото показват и лесно се развалят. Камерите им също са с по-ниско качество от показаното. Ако си го купиш шансът да ти вдига кръвното и да се разваля постоянно ще е огромен. Тази марка се издържа само от заблудените хора, които не знаят за невероятно ниското качество на този бранд. Никога не си купувай техен продукт.

2.   Кaкъвто и дa е, сaмо този, a и мaй въобще нa Леново-НЕ!
Имaм съвсем нов и съм принуденa дa ползвaм стaрият. Не го хвърлям още зaщото е гaрaнционен и ми се ще поне дa го нaбия в нечия тиквa... без пaри дa ми дaвaт не щa и дa чуя зa Леново :(

3.   М... аз пък съм доволна... преди седмица си купих Lenovo k5 note в златист цвят и съм много доволна.. предишният ми телефон беше samsung galaxy j1 и той е най отвратителния телефон не ди го купувай... lenovo k5 note е бърз, не забива, с много настройки.. на предишня телефон дори когато някой пише в месинджър и не ми излиза, нищо че саа включени мобионите данни... дори смсите не излизаха по едно време... беше започнал да набира сам или пък когато набера майка ми то набира например сестра ми... абе правеше каквото си поиска... дори беше почнал сам да си пее песнички... и след един такъв телефон lenovi k5 note ми дойде доста добре... единственото което не ми хареса е че няма галерия.. има само папка "управление на файловете" където са всички снимки клипове песни и т. н... но снимките ми ппц са разделени на албуми от SD картата но сега са на едно място не са разпределени в албуми... но все пак си ги има... ако това не ти е проблем ти го препоръчвам с две ръце

4.   От номер 1 Исках да напиша бъгави са, а не българи са, но телефона минаправи гаф. Оначе, търси си друг, не се мъчи.

5.   Имам точно Леново к5 нот. Ползвам го от почти година. Никакви забележки. Никакво зацикляне. На светло прави перфектни снимки и с двете камари( на тъмно е зле ). Голям дисплей с идеално качество на картината и при ярка дневна светлина. Голяма батерия. Както писах, ползвам го от почти година и нито веднъж не съм съжалил, че съм си го купил, нито ми е омръзнал.
Ти си решаваш, но за мен е перфектния избор. Няма нищо общо с по-слабите модели на Леново!