Споделена история от Тинейджърски

Отдавна не си бях харесвала някой, докато той не се появи.
Здравейте. Въпросът ми не е кой знае колко сериозен, но все пак искам да попитам за съвет. Допреди няколко месеца се запознах с едно момче, което преди мислех за голям кретен, а всъщност се оказа забавен и даже доста неща ни свързват. Отдавна не си бях харесвала някой, докато той не се появи. Първоначално си мислех, че си въобразявам, че го харесвам, но често започнах да си мисля за него. Чак пък да съм влюбена, не мисля, тъй като ние едва се познаваме, знам само някои основни неща за него, но силуета му не спира да изкача в съзнанието ми. Не мисля, че бих му допаднала, тъй като съм странен характер и не много привлекателна на външен вид (поне аз така мисля за себе си), а и винаги в това отношение е имало само едно момче, което ме е харесвало (или поне единственото, което ми е признавало за това) и не мисля, че съм така да се каже ”известна сред момчетата” хд. Имам приятели и принципно през последните учебни години доста се социализирах, но става ли въпрос за гаджета съм си малко срамежлива. Също така наскоро осъзнах, че може и да учим в едно и също училище догодина. Та въпроса ми е да продължавам ли да си губя времето или да му пиша или нещо такова? Преди не бяхме кой знае какви приятели, така че имам съмнения, че дори не помни името ми хаха. Не знам какво да направя, за да го накарам да ме забележи, тъй като нямаме и много общи приятели и такам.

Коментари

1.   Щом те кефи, пиши му.

2.   Пиши му!

3.   Пиши му във фейсбук или някъде на друго място. Всяко момче би се впечатлило от това момиче да му пише първо. Случвало ми се е и чувството е наистина много приятно :)