Споделена история от Тинейджърски

Какво правите през свободното си време?
Здравейте на всички!
Реших да създавам различна тема, различна от останалите, в която да споделите какво правите през вашето свободно време - дали излизате навън, гледате телевизията, играете на компютъра/лаптопа.
Вие сте!

Коментари

1.   Момче на 12 години, след месец ставам на 13. Рядко излизам навън, по-често гледам спорт и играя игри на телефона. И слушам музика от 90-те до днес.

2.   През свободното си време (общо взето цял ден) стоя на телефона и гледам снимки, или гледам телевизия, излизам навън с приятелка, чистя вкъщи, подреждам стаята си, декорирам нещо, изпробвам различни неща и така

3.   По цял ден се размотавам навън и това е

4.   Моето лято мина така:събуждам се, мия се, закусвам, телефон, филми, ядене, душ, телефон, филми, вечеря и седене тук... Всеки ден, всяко лято. Нямам с кого да изляза.. Нямам си никого...

6.   Гледам филми, чета книга, проверявам си телефона - инстаграм, фейсбук, снапчат. Обичам да излизам и да се разхождам дълго с приятели.

7.   Когато не съм на работа или в университета, гледам от мързеливия, че играе игри на компа и аз му помагам :D

8.   Благодаря за темата. През свободното си време гледам филми, излизам навън, чета и си играя с кучето ми. Музика слушам всеки ден задължително :). Всеки ден ходя да се разхождам (понякога и да тичам) за час, час и половина. Общо взето това.

9.   Слушам музика или гледам youtube видеа.

10.   Каквото си искам :-)

11.   Гледам се в огледалото и се питам: "Ако имах син и ме гледа това ли иска да види" и след това си пиша на един лист какво може би не харесвам в себе си. След това, което харесвам, и после се питам: "Ако си променя тази черта ще навредя ли на другите? " А иначе, когато не съм в такова състояние гледам само действителни филми, предавания, разкази в интернета или чета отново в нета някакви неща, които ме интересуват. Ако до сега не си виждал този канал в yutube ти го препоръчвам да го намериш и да гледаш неговите клипове там дава факти за неща с, които се сблъскваме почти всеки ден и дава подробно обяснение и доказателства. "ПО-УМНЕЙ" се казва канала след, като го намериш би трябвало да ти излизат и други канали с подобни теми (Ако те вълнуват разбира се)

13.   Аз обожавам да чета книги в свободното си време(българска литература-най-много),на телефона и лаптопа (по-рядко).

14.   Макар и малко гледам телевизия, тренирам (ръки и корем :Д) и естествено гледам анимета <3.

15.   работя върху себе си

17.   Аз лично смятам, че си сгрешил или сгрешила сайта. Това можеш да го направиш във фейсбука. Този сайт има други предназначения. Сподели проблем и очаквай съвети.
Иначе аз лично през свободното си време творя, занимавам се с поезия, чета наука, гледам научни телевизии като Discovery, National Geographic, I D Extra( която е криминална, дават реални случаи пресъздадени с актьори и променени имена). Спортувам по алеите на Морската градина, правя дълги разходки и още куп дейности.

18.   Ужас! Хора по- голямата част от вас сте се разболели на тема Фейсбук. Ако нямате фейс или се откъснете малко от смартфоните, сигурно ще легнете болни. Навън също има свят. Аз съм на 27 години и нямам никакви инстаграми или там някакъв чат, който дори не бях го чувал. Аз имам Фейсбук, защото съм студент и преподавателите искат Фейсбук група на специалността ни за да праща материали и трябваше да си направя. Приключа ли следването си, на момента го махам. Напишете в гугъла Шайбата за смартфоните, вижте го целият скеч и се замислете. Малко е смешно, но на мене не ми е много, защото натам са тръгнали голяма част от населението.

19.   през цялото си свободно време тренирам бокс

22.   В свободното си време слушам музика, гледам youtube видеа, но най-много време прекарвам в ask.fm. Това е място, на което се чувствам откровена и истински себе си. Интересно ми е. От няколко години го ползвам. С най-добрата ми приятелка си бяхме направили заедно и беше много забавно да отговаряме и задаваме въпроси и така нататък. От време на време влизах. От известно време влизам по-често, защото тя ме остави. Както и другите ми приятели. Останах сама и там се чувствам сигурна. И по някакъв начин там умея да си изразявам мнението, чувствата и емоциите си. Не ми пука особено кой ги чете. Отдавна търся начин да се изразявам и за мен това е начинът. Също така много обичам да чета книги, да гледам сериали, от време на време излизам с "другите" ми приятели и така. Общо взето скучно.

Strange Dream, 15г.

25.   Ами... Честно казано смятам, че всичките летни мечти сама си ги провалям. Всяка година започвам ваканцията, изпълнена с планове, но така и не ги осъществявам. Най-важното е да си почиваме, а това го правя по цял ден. Напоследък започнах да рисувам графики /с черен молив/ и се учудих, че ми се получават горе-долу добре. Прекарвам по 2-3 часа да ги правя, и времето минава. Гледам филми, започнала съм и един сериал, надявам се до края на ваканцията да го завърша. Чета книги, останаха ми 2 от задължителните 12. Но най-вече лежа, храня се, спя, почивам.
Момиче, 14 г.

26.   Но най-вече лежа, храня се, спя, почивам. - И АЗ ТАКА :)