Споделена история от Тинейджърски

Обичам го, но вече се съмнявам в любовта му
Здравейте! Ами моята история е следната...Аз съм на 15, а приятелят ми тази година завърши. Преди месец и половина бяхме се скарали много жестоко и аз му бях казала, че не искам да имам нищо общо с него. Но той ме умоляваше, че нищо няма да е както преди...аз не исках да се събираме, защото знаех че ще преживея пак онази болка от предишни караници.

И така накрая ме убеди беше страашно мил аз се държах тъпо, защото ми беше гадно. Но една вечер всичко се преобърна той стана друг. На следващия ден, когато се видяхме той ми каза, че не иска да има нищо общо с мен и че ще отиде да учи (а преди това ме уверяваше че няма да замине ако се съглася да съм с него), казваше ми колко хубаво ще му е без мен.

Много плаках умолявах го да не заминава, а тои беше и по-студен от лед, целувах го, а той не отвръщаше. Бях полудяла! Както и да е събрахме се...но той продължи да се държи гадно с мен въпреки че направих страшно много неща за него...всякаш му е все едно дали ще е с мен. Цял ден не ме търси, а когато аз го потърся и излезем, той не се сеща да ме целува да ме държи в прегръдките си. Но в един момент сякаш нещо му прищраква и започва луд да ме целува и да иска да прави любов с мен. Страшно съм объркана от поведението му. Плс дайте съвет :(

Коментари

1.   Хормони. Като му се прави секс ще те целува :). Най-вероятно не те обича.

2.   Ами ти си още на 15 ама ще разбереш, че една голяма част от мъжете без значение дали са на 19 или на 40 са си такива. Ами миличка това не е любов и аз имах един такъв но от доста панаири съм врищана и не му позволих да си разиграва кончето дълго. Почнах да се държа студено както казваш ти като купче лед бях. И какво се получи той полудя по мен е разбирасе на мен ми беше омразнало да ме тъпче и разиграва. Сега беше мой ред аз го разигравах. Тичаше след мен като кученце или като коте след валерян. Моя съвет е бъди студена ти почни да му говориш за раздяла. Мъжете са така обичат трудните жени тези които немогат да са техни лесно. Представи си сянка - колкото повече я гониш тя толкова повече се отдаечава, а колкото повече бягаш от нея тя, толкова повече те следва и с мъжете е така. Но това неговото в никакъв случай не е любов няма смисъл да се измъчваш.

3.   Благодаря много, наистина и през това съм минала както казваш ти се държа студено, но в един момент на него му писва и ме остава.
Даже преди два дни беше страшно мил с мен всичко беше ок... и на другия ден, когато му се обадих защото цял ден не се бяхме чували той ми заяви, че не иска повече да му звъня някой го бил ядосал и каза да спра да го занимавам с глупости. ИиИ аз се разплаках и той "Стига си ревала само хленчиш". Просто не мога да опиша това много го обичм и нз как да се откажа от него :(

4.   Ми и аз съм със съштия приблем не ни обичат и тоба е.