Споделена история от Тинейджърски

Сънувам един и същ човек ?
Здравейте,
момиче съм, на 12 години. Искам да споделя с вас един притеснителен сън. Вече седмица в моя сън се появява един и същ човек. В реалност с него не сме в добри отношения, даже се караме, но в сънищата сме много близки. Постоянно виждам този човек в съня ми и почвам да се притеснявам. По лошото е, че не е момче, а момиче. Опитавам се да контролирам емоциите си за да променя появата му в съня ми, но не се получава.

Моля ако някой има отговори или съвети да ми помогне, благодаря :)

Коментари

1.   Това е символ от твоето подсъзнание. Нищо не можеш да направиш по въпроса! Каквото е" писано" , то ще стане, независимо от волята, усилията ти и опитите ти за контрол. Изборът, разбира се, винаги е твой, но ако избереш да не следваш, а вместо това се опълчиш на съдбата си, те чакат още по-големи сътресения и неприятности... освен ако не си много, ама много силна и напреднала духовна същшност...

2.   Явно именно това те тормози, че не сте в добри отношения. Не зная поради какви причини сте се скарали или нещо друго се е объркало, но явно трябва да изгладиш нещата. Сънищата отразяват това, което се случва в живота ти в момента. Сънуваш това, за което мислиш

Мег*

3.   Да се вглеждаш в сън е като да се взираш в сянката хвърлена от нещо, вместо в самото нещо. Махни ги тия сънища, не им обръщай внимание.

4.   аз също имам един такъв случай! ! ! един ден си бях легнала и нали уж нищо не сънувам и изведнъж чух един глас в съня си който ми изглеждаше мн познат той ме предупреждаваше да не си мърдам раката защото нещо лошо ще се случи но аз нали искам да разбера какво и си драпнах раката и ко да усетя една пчела незнам откаде се е взела в чаршавите ми ме ужили мн ме заболя. спотед мен сънищата понякога редупреждават за бъдещи събития а друг път за опасности! ! !

5.   Мег е права. И аз почти няма нощ, в която да не сънувам една жена, с която до преди половин година се разбирах чудесно, но оттогава тя люто ме мрази (изведнъж нещо превъртя). Винаги сънувам, или че сме в добри отношения, или че си ги оправяме. Но, в реалния живот това просто няма как да стане.

Борония

6.   Чувал съм, че като сънуваш един човек, то той мисли за теб. :) Към автора: Дали просто тя не го прави нарочно? :)

7.   и аз съм чувала, но няма как да разбера защото ме е срам да го питам, но в всеки случай сънищата ни казват нещо!!!

8.   Авторката : Права си Номер 7 сънищата ни казват нещо но и аз не разбирам как това е възможно та това моми4е не ме харесва въобще а е сънувам всеки божи ден ..
номер 6 мн ти благодаря за тази информация :) гадно е ако нарочно го прави , номер 5 защо ли така ? си4ко е гладко в съня ти с тази жена/моми4е и изкаш да остане така , но в реалното не е ,мн жалко , много , номер 4 знам 4е си права и трябва да се вслушам в това , трябва да разбера сигурно какво става и защо.. thank you all

9.   моля ако някой знае защо е така да пиши , 4е полудявам ве4е :(

10.   Всъщност почти вече не е сънувам, отговора сигурно е защото имах някакви чуства към нея, но всичко истина след една случка, било е в чуствата ми, но мн благодаря на всички, много ми помогнахте и номер 9 ако е същият проблем виж коментарите!!

11.   аз няколко дена не го сънувах но сега пак почнах.. мн ме е яд защото между него и мен няма да се получи нищо но пък сънищата ми все са свързани с любов помежду ни.. нямам представа за ко става дума ама ако някой има идеи моля да ми кажете мн съм объркана!!
благодаря предварително!!!

12.   ако го сънуваш постоянно, го обичаш! сънищата показват това което чустваш, това което мислиш истински

13.   аха благодаря номер 12!

14.   Всеки ден или през ден в продължение на месеци сънувам бившия си приятел! Това ме измъчва, връща ми старите чувства и ме обърква! С него не сме в добри отношения но преди се обичахме! Незнам защо е така, сега имам дете имам и семейство и наистина се обърквам! Моля ви помогнете ми кажете ми защо е това и как да контролирам сънищата си (колкото и смещно да звучи) това наистина ме измъчва до болка!

15.   АЗ се бях скарала в една от мойте приятелки , и така в продължение на 1 месец ги сънувах , докато не им се извиних , веднага щом го сторих спрях да ги сънувам . Просто намери корена на проблема .

16.   дали като сануваме, няйой те мисялят за нас?

17.   Аз сънуам едно момче вече няколко пъти. Значи ли, че съм влюбена в и тоймисли за мен?

18.   И аз сънувам един мой колега не съм го виждала от 3 години, мине се малко време или се сещам за него или го сънувам.
Съмнявам се да ме помни още повече пък да мисли за мен :)

Victoria

19.   Аз прочетох доста от коментарите и мисля че не е заради чувства, защото ми се е случвало да сънувам един и същи сън 3 пъти, сънувал съм и непознато русо момиче... Според мен трябва да оправиш отношенията си с това момиче. :)

20.   Аз понякога сънувам едно момче, в което съм влюбена от 4 години. Сънувам как се целуваме, прегръщаме, изобщо.. любовни сцени. В действителността той не ми обръща внимание. Напоследък пак го сънувам, но не в такива сцени. Скоро сънувах, че аз и той седим зад някаква маса и той ми докосваше крака. Преди 1 седмица сънувах как аз и една приятелка вървим зад него и един негов приятел. Миналата нощ сънувах как аз и една друга приятелка се шегуваме с него. Какво ли означава?

21.   Здравейте! От седмица сънувам едно и също момче всяка нощ, в различни ситуации и т.н. Знам, че с него се харесваме... взаимно! Но го сънувам всяка нощ след като разбрах за евентуалните му чувства към мен? Някой може ли да ми каже какво значи това и дали е вярно това, че като сънуваш едни и същ човек постоянно, той мисли за теб? :) Благодаря предварително? ;)

22.   Здравейте! В продължение на седмица сънувам едно и също момче, но в различни сънища. С това момче сме заедно и има много любов и обич между нас. Сутрин се събуждам и си казвам: А, ето тази вечер не го сънувах и след секунди, целия сън си припомням и ясно виждам моментите с него. Сънищата с него винаги са положителни.. в тях не е ставало нещо лошо между нас.
Исках да споделя това с вас, защото ми стана странно. До сега не се беше случвало :) Да видим тази вечер как ще е :)
Ако някой знае нещо за това да сподели :) ^^

23.   И аз имах подобен проблем много хора ще кажат че си измислям но не е така.

Преди около 1 година 3 дни подред сънувах една непозната жена. Честно да ви кажа вече и забравих името, но на 4тия ден реших да потърся във нета за нея нещо повече. И се оказа че има жена със същото име която е изчезнала преди 2 години. Уплаших се, но тази изчезнала жена нямаше нищо общо със жената от съня ми, освен името. Случват се такива неща, но на мен не ми направи чак такова впечетление. Спокойно нищо няма да стане ако се сприятелите ще е след доста време.

24.   Спокойно, това е напълно нормално и не е лошо!

25.   Не се тревожи, това е съвсем нормално. Чувала ли си, че ако плачеш насън, това е късмет в живота? Или, че ако се смееш мн на сън, това е на късмет? Според психолозите сънищата са като огледало на реалността, но нали в огледалоно отражението се пречупва. За това сънуваш момиче, с което се мразиш и може би в съня сте приятелки, а в реалността не. Точно защото тя ти е неприятна, ти се сещаш насън за нея, но това не е лошо, просто я мислиш прекалено мн, не се тревожи! Сънят значи, че това момиче просто те тормози, а не трябва! Забрави я и вс ще е наред!

26.   И аз преди имах подобен проблем. Сънувах момиче(с което живея - съквартирантка) сънувах я в продължение на 1 месец, почти всяка вечер. Само че с нея сме в добри отношения. Тя ми е най добрата приятелка, но незнам защо я сънувам, какво означава и аз това се чудя!! А отностно твоят проблем просто трябва да си изгладите отношенията и да поговорите като големи хора. Няма невъзможни неща всичко е поправимо, въпросът е дали има желание а имали желание има и начин :)

27.   И аз като всички вас в продължение на седмица, а може би и повече сънувах едни и същи сънища (хора, места, действия). И стигнах до извода, че всичкото тов си го правя сама, дори през деня де забелязвам как не спирам фа мисл за нещо, и вечер всичкото това ми се връща в съня, от много мисли, емоции и вълнения

29.   И аз като вас в продължение на 1 седмица санувам едно и сащо момче ние сме в един клас, ии дории не общуваме много аа аз всяка вечер го сънувам на 14 съм иии моля мойто знае какво означава това да ми каже :)

30.   Моя случай е, че сънувам бившата си приятелка в течение на 1-2 години всеки месец и през седмица. С не не си говорим, не се виждаме (дори от година и нещо не сме се виждали). Нямам я дори във фейсбук за да ми изкачат снимки или нещо което да ми напомня за нея. Не си мисля за нея дори. Но в сънищата има любов. Измъчвам се.... Мислих си, че е само при мен ама виждам има и други с този проблем :)

32.   Здравейте. Всички тези споделяния на вашите сънища са много близки до това което се случва с мен. В продължение на месеци не спирам да сънувам моята приятелка с която сме скарани през цялото това време. Ситуациите са различни в сънищата, като постоянно случките са с щстлив край, напълно противоположно на това кето е в реалност. Работта е там че я обичам страчно много, но все нещо сякаш се изпречва дас ме заедно. Няма друг човек в мислите ми освен нея и тези всички сънища са толкова красиви че когато се събудя и осузная че всичко е просто сън, направо сякаш огромна част от мен се къса. Просто не си обяснявам как е възможно толкова често да се случва това, почти всяка една вечер.

34.   Здравейте на всички! Аз сам поредниат номер по този случаи.На 30години сам и за първи път в живота ми се случва това.Срещнах човек от друга националност савсем случаино на непредолагащо място!Погледите ни се засякоха от първият миг.Така протекоха и 2години в погледи и при всяко засичане без да се осмели нито единият да се запознае с другият! Така отмина още време когато започнах да го сънувам как се запознаваме и тои ми казва че има връзка. Така и се случи в деиствителност.След това последваха и още сънища които се случиха и наяве. Какво е всичко това? Историята има още. Искренна съм и ще ви я доразкажа!

35.   Преди един месец моя приятел, с който съм от две години и нямаше ден в който да не сме заедно, замина в Гърция. От тогава до сега всяка нощ го сънувам у тях в неговата стая и ме чака. Може ли някой да ми каже защо?

36.   Виждам, че сте писали преди доста време... има някой коментари от преди 3 години... но все пак ще си изкажа мнението...!! Аз съм на 14 години... имах най-добър приятел... скарах се с него.. и за почнах в продължение на 3/4 месеца да го сънувам през ден два... беше ужасно.. всеки път сънувах, че се сдобряваме и това ме човъркаше още повече... един ден просто седнах до помисля.. и си казах, че.. щом него не го грижа за мен... и аз трябва да спра да мисля за него.. от тогава се сещах за него на седмица по 1 2 пъти... а това беше огромно постижение за мен... мина се още месец... и почнах да мисля за него на 1 месец около.. 5 пъти... сънувала съм го най много 1 път.. та исках да ви кажа, че всичко което си мислите... мозъкът ви го превръща в една пълна илюзия.... тоест.. вие искате да стане нещо с този човек... и сънувате, че това което искате става... само че това е просто един сън... трябва да спрете да мислите за това и всичко ще бъде окей :)... НАДЯВАМ СЕ ДА СЪМ ПОМОГНАЛА НА НЯКОЙ...!! :)

38.   Аз всяка вечер сънувам моята приятелка, но в различни сънища. Какво означава?

39.   Имах приятел който скъса с мен(Боби). Така и не разбрах по каква причина, но страшно го обичах. Той беше първата ми любов и давах всичко за него. И така след като се разделихме поддържахме близки приятелски отношения докато все още го обичах, но след една случка се скарахме и не си говорихме в продължение на месеци. След това си оправихме приятелските отношения но аз вече си имах нов приятел към когото нямах сигурни чувства може би просто се опитвах да забравя Боби. Проблема е че вече три месеца съм с новото момче и тъкмо помислих че започвам да го обичам и започнаха сънищата ми с Боби. Бяха различни но във всички той искаше да се съберем тоест или ми го предлагаше или ме целуваше. Според вас какво означава това?

40.   Здравейте,и аз като вас имам мъничък проблем..Вече от 2 месеца сънувам всяка вечер едно и също нещо,без разлики никакви.Сънувам момче,с което бяхме най добри приятели,в началото имах чувства към него,но той разбра,говорихме и се разбрахме да сме приятели.Сега нямам чувства към него.
Споделяхме си,забавлявахме се,но проблемите ни започнаха като си намери приятелка.Тя не ме харесваше нито аз нея...и тъй де все по рядко се виждахме,минахме на здрасти и чао в училища.Докато един ден (края на ноември 2015) спряхме окончателно да си говорим.Някой да каже какво да направя,за да спра да го сънувам? Вече се измъчвам

41.   Здравейте! На 17 съм и искам да споделя моя проблем с вас. Моля ако на някой се е случвало подобно нещо да отговори.
Значи аз си имам приятел вече от 5 месеца, но страшно много се обичаме и аз цял ден мисля за него както и той мен. Бяхме почти всеки ден с него и по много часове сме си говорили. Сега е в Англия и само се чуваме.
Странното е, че почеве от седмица сънувам едно и също нещо..
Сънувам, че говорим по телефона, но при мен не е само сън, ами направо се събуждам и наистина си мисля, че говорим... осъзнавам се и пак заспивам... но се притеснявам да не би да имам някакъв проблем... моля отговорете ще съм ви благодарна!

42.   Здравейте,
Аз вече 3 дни подред сънувам един и същ човек (моята учителка) и не мога да разбера това какво означава. Трите сънища бяха съвсем различни, но във всеки от тях присъстваше тя. В реалния живот, тя е една от любимите ми учителки, всмисъл такъв, не я мразя или да тая някакви лоши чувства, но не разбирам защо вече 3-ти ден подред я сънувам. Моля ако някой е имал подобна случка или знае нещо по въпроса да отговори:)

//Гергана