Споделена история от Тинейджърски

Възможно ли е да съм девствена още?
Здравейте :] на 13 години съм и съм от Видин. Миналата седмица правих секс с гаджето си... .. първоначално той ми бръкна с пръст да ме рашири така да се каже и после всичко стана по нормален път... ... .. говорих с едни по-голями приятели от мен нормално ли е като те отворят да не ти тече кръв или подточно както е при мен съвсем малко... те казват че при късането на девствената ципа тече кръв и че не съм отворена говорих с други те казват обратното и сега на кой да вярвам... . незнам... ... та въпроса ми е възможно ли е при върви път при отварянето ти да не тече кръв и ако е такаоще ли съм девствена?

Коментари

1.   Абе момиче, я си гледай училището и куклите! С извинение, ама още незнае от къде пикае, секс тръгнала да ми прави! Леле до къде стигна днешния народ! :X

2.   напълно съгласна с номер 1 :)

3.   Девството не е свързано просто с един химен, а е цялостно състояние на човека. Щом си правила секс, не си девствена и никога няма да бъдеш пак. Истината е, че и невагинален секс да е правил човек, пак не е девствен в истинския смисъл на думата. Това дали хименът ти е напълно разкъсан е друг въпрос и е от медицинско естество, и никой не може да ти отговори тук, и никой приятелче не може. Може да не се разкъса химена и това няма нищо общо с надареността на партньора. Но на 13 да правиш секс е залог за евентуални здравословни (физически и психически) проблеми след време и особено много духовни. Преосмисли си живота и поведението от сега. Не е задоволяването на плътта смисъл и цел на живота. Ти си човешко същество и си много повече от биологията и похотта си.

4.   Аз също съм момиче на 13 години, но още съм девствена и не мисля в близките поне 2 години да правя секс. А относно дали все още си девствена вече не си. Чела съм в интернет и съм говорила с майка си за тези неща. Няма значение дали е текло кръв или те е боляло или не. Щом партньорът ти си е вкарал члена в влагалището няма как още да си девствена. При всяко момиче е различно някои ги боли и тече кръв при други не. Но вече не си девствена. А не мислиш ли, че си много малка за секс. Сигурно ще кажеш, че съм някоя задръстена, но и аз съм била с момче целували сме се обарвал ме е както и аз него и т. н, но никога не се е стигало до секс. Все още сме много малки, но все пак ти си решаваш!

5.   Чудя ви се на акъла, след като на 13 години мислите да правите секс, какво ще правите на 23, 33 и въобще да не споменаваме на 43? Не смятате ли, че при толкова ранно" стартиране на кариерата" само след 10-20 години сексът за вас вече ще се е превърнал в напълно познато, тривиално, безумно скучно или направо досадно занимание? И тогава няма вече да сте" дърти" , както може би погрешно си мислите, а ще сте хора здрави, прави, все още млади и много енергични... обаче за секс няма да ви се и помисля, понеже отдавна-отдавна ще сте му се наситили и ще ви е писнало да го правите. А сексът е важен елемент от общуването между половете, също така е важно ИЗРАЗНО СРЕДСТВО на любовта (от която сега ви гарантирам, че си нямате и хал-хабер)... Т. е. тогава вие ЩЕ СТЕ ЛИШЕНИ от всичко това, само защото не сте устискали до 17-18-19 годишна възраст да не правите секс... И то не от догматизъм и защото някой" дъртак" се опитва да ви налага мнението си, а просто за да съзреят телата ви и най-вече психиката ви.
Помислете - животът е пред вас, ще имате 2-3-4 ДЕСЕТИЛЕТИЯ да се наслаждавате на секса. Сега си гледайте уроците, приятелчетата, безгрижните детски игри... защо се занимавате с неща, които не са свойствени за вашата възраст? Гарантирам ви, че НЯМА" да пораснете" като правите секс, най-много да си навредите - и на тялото, и на психиката, а като допълнителен" бонус" можете да си навлечете нежелано забременяване, свързано с аборт, психотравма, евентуално - стерилитет, или някоя венерическа болест (не дай си Боже - СПИН)...
А ако искате да сте екстравагантни, далеч по-полезно ще ви е да се занимавате например с висша математика - пак не е свойствена за вашата възраст, но поне е безопасна, не изисква отговорностите и съзряването, които изискват заниманията със секс, а междувременно можете и да понаучите нещо...
Помислете си добре...

6.   Запознай се с половата си система и процесите наорганизма си, преди да правиш секс.
Да, нормално е! При всяко момиче е различно. Може да има много кръв, а може и изобщо да няма. Също е възможно и да не те е "отворил", тъй като хименът може да не се разкъса ако е по-разтеглив. Ще ти стане ясно след 2-3 път

Мег*

7.   хора не се занимавайте няма смисъл .. да си научи уроците по биология .. тя сигурно и това не прави, а тръгнала секс да прави .. прави кат хванеш някоя болест пиши :) изобщо родителите ти знаят ли ..

8.   Майко мила, никога няма да разбера ДЕЦАТА, които правят секс на тази възраст. Аз като бях на 13 не ми е минавало даже през ума да правя секс. Играехме си на жоманка, гоненица, тиган и тн. пред блока. Как може едно малко дете да мисли за секс, просто за мене това са болни хора. И НЕ, НЕ СИ ДЕВСТВЕНА. ЧЕСТИТО ЗА СЕФТЕТО ТИ НА 13. Срам и позор.

9.   Боже мой .... Аз съм на 15 и си имам сериозен приятел от 8 месеца и все още не съм му пуснала но ти мила отсякаде биеш рекордите ... На 13 год. и секс ще ми прави !? ами приятеля ти който те е наебал на колко годинки е ? .. Простоо нямам думи :)

10.   Значи е възможно да няма кръв нали

12.   №9, не се притеснявай - кръвта ще дойде малко по-късно - след около 9 месеца, когато дойде време да раждаш...

14.   Просто нямам думи... на 13 годинки да правиш секс е малко извратено, но това си е твое решение.. та аз на 13 години съм се чудила защо ми тече кръв от носа, а ти се чудиш защо ти тече от ануса.. не вярвам даа си изпитала удоволствие от секса на тази възраст.. и повярвай няма да изпиташ скоро.. а ти знаеш ли чее тялото ти не е подготвено психически камоли физически.. толкова проблеми можеш да си навлечес с това твое решение (на 13 години да правиш секс)... извинявай за въпроса но дошъл ли ти е цикъла? .. няма да се очудя ако кажеш \"не\" :)).. и сега по темата.. на 16 съм и правих секс за първи път предии почти месец.. но не правих простоо секс... а любов.. имам си приятел почти от година.. на мен ми тече мнoгoо малко кръв и почти не усетих болка... защото приятеля ми се постара да не си помислям че дори може да ме заболи.. просто ме подготви и психически и физически.. за да се почувствам напълно готова..

15.   Нямам думи просто на 13 години вместо да се занимаваш и интересуваш за нещата които трябва да те вълнуват на тази възраст училище приятели разходки игри и т. н ти си тръгнала секс да ми правиш и вместо да ми висиш по форумите и да се излагаш с малумни въпроси вземи седни преди да решиш да правиш нещо и поговори с майка си искай и съвет или някой по близък за теб човек не да ми разпитваш тоя и ония ;)

16.   Явно хормоните ти много ама много бушуват. На тази възраст хората искат барбита и гледат анимационни филмчета (примерно Спондж Боб или Гарфилд) Не си ли прекалено младичка за тея работи. И по въпроса:може да не ти се е разкъсала

18.   защо обвиннявате момичрто . няма определена възраст за това мога да еи кажа аз на колкото се чувстваш готова и ако е било и с правилният човек всичко е окей

19.   Гинеколог... Това е начина да разбереш
И не нападайте така момичето! Този сайт е за съвети!
Четете отгоре преди да добавите коментар:
Коментари, които са написани неграмотно, с латински или главни букви няма да бъдат добавени! Най вече 1., 2., 3. ; :)

2. Хейтъри не се толерират!

21.   Това се казва еластична девствена ципа-при първите пъти не тече кръв. Това не е проблем, просто при някои хора е така. Ако искаш отиди на АГ.
Спокойно аз съм коремен хирург, и докато учихме оата медицина сме го учили. Но медицината не е точна наука и няма как със сигурност да се каже дали е това. Затова те съветвам да отидеш при колега гинеколог. :)
Няма нищо притеснително ;)

22.   Попринцип е нормално да не тече кръв, защото всеки човек е с различен организъм. Но не мисля, че на 13 години това трябва да е твой проблем... смисъл аз като бях на 13 единсвеното за което се притеснявах бяха матурите, а си имах и сериозен приятел. В момента съм на 15 и все още не съм правила секс а и не искам. Първо че ме е страх второ че като цяло не се чувствам готова нито психически, нито физически. Според мен гледай да си вземеш матурите пък за секса ще имаме предостатъчно време. Успех :)