Споделена история от Тинейджърски

Влюбена съм...
Преди доста време се влюбих в най-прекрасния човек. Всеки път когато го видя започвам да треперя. Събираме се в една компания, но не се засичаме доста често. Живеем в един квартал. Когато се влюбих в него бях на 14. Беше ме страх да направя каквото и да било. Не смеех да го погледна в очите. Е и сега ме е страх, но разликата е там че не отлепям очи от него. Имах дълга връзка с друго момче надявайки се чувствата ми да отихнат. Е извесно време не мислех толкова често за него. Но само извесно време. Сега не е така всичко е като преди мисля постоянно за него. Стомаха ми е свит на кълбо само при мисълта за невероятните му очи. Всеки път когато излезна се надявам да го видя. Всяка вечер когато си легна се моля да бъда завинаги в прегръдките му. Незнам какво да правя. Доста съм объркана. Дали ако продължавам да крия чувствата си те един ден ще изчезнат. Тепърва съм на 17 можеби това не е любов, а може и да е, незнам.

Готова съм на всичко да го имам. Но незнам как да постъпя. Сигурно ще ме помисли за глупава малка пикла която незнае какво иска. Но не е така аз знам какво искам. Знам какво искам вече от 3 години. Сигурна съм в чувствата си. Обичам го. Но не мисля че той ще ме разбере. Готова съм дори и на една нощ, дори и на 1 час, но да съм в прегръдките му. Искам да усещам ръцете му преплетени в мойте. Искам да уещам устните му. Искам го повече от всичко. Незнам дали ще ме разберете, сигурна съм че всеки един от вас се е влюбвал и знае какво е това любов. Е мисля че и аз съм влюбена, не аз съм безумно влюбена. Ако някой има желание нека изкаже и своето мнение, ще ви бъда много благодарна.

Коментари

1.   Здравей миличка!
Аз също знам от 5 години какво искам, но също така и много добре знам, че никога няма да го имам. Трудно ми е, но все пак трябва да се върви напред ;)
Ако имаш възможност да си с него направи всичко по силите си, влюбена си, дори загубена и ако няма пречка, потърси го, покажи чувствата си без значение дали ще те отреже поне ще знаеш, че си опитала и няма да съжаляваш. Ако имах твоя шанс изобщо нямаше да се двоумя.. ПОТЪРСИ ГООО ;))))
Ceki

2.   Разбирам те! Аз преди също се влюбих в момче. И не се колебаех защото исках толкова много да съм до него. При мене беше че беше непознат, веднага с моята приятелка събрахме информация за него и му казах 4е го обичам. Той ми отвърна че това е хубаво и да не се притеснявам, така станахме приятели.
Кажи му чуствата си! Дали ще те помисли за пикла или каквато там ти каза няма значение, защото вече ще си сигурна, че той знае, а може и да ти се усмихне късмета. Щастието не винаги идва, трябва и ти да го потърсиш ;) Поне се пробвай :)

3.   Мила, поговори с него! Сподели му чувствата си! Ако нищо не си му казала и той дори не знае, тогава не очаквай той да бъде твой. Много често става така, че дадена личност се влюбва или просто започва да се интересува от другия след като той му е споделил как се чувства. Ако не предприемеш мерки, ако не направиш нещо може да се съсипеш. Аз направих подобна грешка и не ми беше много добре. Мила, просто му сподели!

4.   Аз съм същата, но по-малка. Харесвам си едно момче от 9-ти клас, а аз съм 6ти клас. Дой живее през 3-4 къщи от нас. Всеки път, когато го видя в училище или по улиците, буквално полудявам, треперя цялата, и дори от 2-3 нощи сънувам само него, как си ходим двамата и т. н. Ние имаме 3год разлика, а моята приятелка всеки път ми казва да се откажа от него, но не мога, защото той е много сладък. Ако може и мен някой да ме посъветва какво да правя! А за теб, ако имате 3-4 год разлика и аз те съветвам да се откажеш.

5.   Може и да не е любов, а незряла страст. Имай малко самоуважение. Готова си на всичко, на една нощ, на един път, само и само да ти обърне внимание. Това е толкова слабохарактерно мислене. Тотално си въобразяваш. Колкото и да си мислиш, че си влюбена в него, то това е илюзия и навярно ще разбереш, че е същия като всички останали, с нищо не се различава. Всичко е просто в твоята глава, цялата му невероятност. А и тази незряла страст може спокойно да мине в безразличие след време, ако сега бъдете известно време заедно. Любовта е нещо съвсем различно. Изпитвай (проверявай) чувствата си, не им се доверявай твърде. Нямаш основания да им вярваш, та ти нямаш никакъв опит в живота и никакво разбиране. Вероятността да си заблудена е голяма. В никакъв случай не се отдавай просто за един път. Ако искаш да го спечелиш, трябва да имаш самоуважение, иначе той няма да те уважава и няма да види твоите чувства, а ще види само възможност за бройка. Вече като походите, като го поизпиташ и него самия ще си по-наясно с тези чувства, с желанията си. В никакъв случай не бързай да се отдаваш сексуално. Само ще загубиш.

6.   Аз също съм била тайно влюбена, но с години не си признавах чувствата, докато просто един ден садбата ни събра. Бих те посъветвала да се сближиш с него, да разбереш дали ще прояви някакъв интарес към теб, защото ако не те харесва и му признаеш чувствата ти и те отхвърли, тогава ще си много наранена. Mary Jane

7.   Здравей,
извинявай за любопитството но на колко години е той?
По голям ли е от теб?

8.   Да по-голям е с 5 год, той е на 22. Споделих му за чувствата си, както ме посаветвахте в първите коментари... Сега сме заедно вече повече от месец и се чувствам като на 7мото небе... Благодаря на всички вас които отделихте от времето си и изказахте мнението си.

9.   Мила, и аз бях така.. несмях да му кажа.. но.. много го обичах..
Един ден той влезе в скайпа.. писахме сии.. и накрая му казвах..
и всичко беше супер... станахме гаджета..!!
Кажи му няма кфо да губиш..!!

10.   Може би е вярно твърдението, че "Никой не е идеален, докато не се влюбиш в Него"..!? !

12.   Здравейте, запознах се с едно момче на 23г, познаваме се вече повече от година. Той е от друг град, срещаме се като ходим на почивка, сега ми е обещал да дойде. Миналото лято просто го харесвах и се опитах да го забравя, но сега като го видях пак, осъзнах че май съм се влюбила, не мога да спра да мисля за него ден и нощ, дори плача защото ми липсва и ми се иска да е до мен постоянно. Понеже съм на 17г и не ме пускат сама съм с майка ми и той каза пред нея че е влюбен в мен. Много се забавлявам като сме заедно пък и като се разделим той винаги се сеща за мен. Майка ми вече е съгласна да ни остави сами, но понеже нямам много опит съм малко объркана.
Приемам съвети и мнения по въпроса. Блягодаря че отделихте време да прочетете историята ми.

13.   Здравейте хора можели да ми помогнете.
Аз също съм влюбена от 2 г. и не знам какво да правя. Момчето което обичам почти не го познавам, най често се виждаме лятото, защото тогава си идваме на село и групата там ние много малка и тогава най - много си говорим. Иначе сме си в града, където всеки там си има свои приятели.
Аз много го обичам, понякога предчувствам че и той има някакви интереси към мен, а друг път пък чувствам че изобщо не се е замислял за мен. КАКВО ДА ПРАВЯ?
Ако скрия, няма да бъде добро решение или пък ако му призная своите чувства, защото после няма да мога да го погледна в очите от срам, тъйкато през тези 3 м. когато си дойде той винаги идва при нас, смисъл как ще се гледаме в очите и говорим, ако не ми отвърне.
Правила съм какви ли не неща, тоест вече съм полудяла - ходила съм на църкви, чела съм черни и бели магии, давам пари за гледане на карти, от това нищо няма резултат. Единственото в което вярвам е Бог, рано или късно той збъдва желанията на хората, но кога. Аз вече не мога да чакам.
Сега на 15 февруари имам РД и се надявам да ми честити.
ПОМОГНЕТЕ МИ!