Споделена история от Тинейджърски

Предателство от човека който обичам най - много.
Здравейте! Аз съм момиче на 17г ( приятелят ми също, заедно сме от 1 год и 4 месеца ). Всичко започна някъде в началото на февруари месец, когато усетих, че нещо между нас не върви. Oтдалечавахме се все повече и повече, а в същото време нямаше конкретна причина за това. После дойде 14-ти февруари и всичко беше прекрасно. В края на седмицата той трябваше да си ходи на село, аз се подразних, защото исках да си останe тук и да сме заедно събота и неделя (но не споменах за намеренията си пред него и това беше грешка, но го разбрах след това). Писахме си в скайп и той ми каза, че тръгва попитах го, защо бърэа след като имаше около 35 - 40 мин още до влака. Той ми отговори, че М (едно момче с което пътуват заедно) му се е обадил, че бил на гарата да иде при него да не е сам. ЛЪЖААА! ! !

Не му се беше обадил М, а на против той беше эвъннал на Л (така ще нарека момичето заради която изпитах огромна болка)и я попитал къде е. След като разбрал, че тя е там решил да иде при нея (това лично той ми го каза след няколко дена). Той тръгна, аз му писах смс да не ме търси докато не се върне. Имах нужда да се успокоя малко. Но той решил, че щом няма да звънни на мен ще звънни на нея. Деня в който трябваше да си дойде си писахме смс-и казах му, че виждам как нещата между нас не са същите и че виждам как чувствата му към мен не са така силни попитах го така ли е, а той отговори ''ДА''... Попитах дали има друга, а той ме убеждаваше, че няма. Бях объркана и наранена... след още няколко смс-а му казах, че щом е така ще го улесня. ПОИСКАХ ДА СЕ РАЗДЕЛИМ. Знам, че беше пребързано, необмислено и глупаво от моя страна, но бях толкова объркана. След този смс той ми звънна каза, че не е съгласен, че не иска да се разделяме, но аз бях решила твърдо. Вечерта когато се прибрал някаква приятелка на Л го извикала на кафе и той се съгласил. Ходили на кафе после той я изпратил и я целунал. На другия ден нещата се повторили. Аз реших след 2-3 дена да му пиша смс, ''липсваш ми'' нямаше отговор. Решихме да се видим и да поговорим понеже аз исках да се съберем. Но когато той седеше срещу мен и ми каза, че е целунал друга сякаш ме УБИ незнаех какво да кажа... Никога преди не се бях чувствала така. Не можех да проумея как докато аз не излизах дори от нас, постоянно бях с кърпички в ръката той се e забавлявал с друга. Незнам как намерих сили, но го попитах ако се опитам да го забравя дали би искал да се съберем той отговори ''да'' аз веднага се съгласих. Цял ден бяхме заедно, аз го попитах от къде се познават... имах право поне да знам. Преди 2 седмици когато той слизал от влака тя му дала бележка със скайпа си. Изведнъж както си лежахме ми каза, че е много объркан и ако продължавал да се чувства така ще поиска да се разделим. Не издържах и се разплаках, това става много, много рядко поне пред някой друг. Умолявах го да не го прави, че той за мен е всичко имах чувството че си говоря самичка... беше ужасно. На другия ден поиска да се разделим не бил сигорен в чувствата си. В този момент не исках да живея, убиваше ме с всяка дума така болеше. Последва една седмица отново само в къщи, не излизах, не се храних, не общувах с никого, единственото което правех е да плача. Преживях такъв ад, че дори не искам да се сещам. Един ден реших да се резсея пуснах си весели песни, а не балади както до сега. Писах си с едно момче ( И. той е с 8г по - голям от мен, не е от моя град) шегувахме се разговаряхме беше ми забавно. Попита ме какво ми е, разказах му на кратко и се опита да ме успокои. На следващия ден отново си писахме попитаме искаш ли да се напишем обвързани във фейсбук в началото отказах, но по - късно се съгласих. Вече не плаках по цял ден, имаше някой който ме подкрипяше, някой който ме караше отново да се усмихвам. Но тогава момчето което обичам ( Н ) ме потърси за да ми поиска прошка (на този ден се искаше прошка) аз му простих всичко. Преди да затвори ме попита дали съм си намерила някой друг незнам защо, но му казах да. А той едвам ми каза ''пожелавам ви всичко хубаво чао'' и затвори. А как можех да му кажа, че още е всичко за мен, че го обичам повече от себе си, че искам да сме заедно и да спрем да се нараняваме след като преди седмица ми каза, че не иска да е с мен че не е сигорен в чувствата си. През тези дни му писах, а той се правеше, че не вижда все едно не съществувах за него. Реших да му звънна и да го попитам, защо се разплака каза ми, че още ме обича и иска да сме заедно, аз естествено се съгласих и как можех да откажа като всеки ден се молих за това. Бяхме заедно, но нещо не вървеше той беше различен... След няколко дена отново ми каза, че иска да се разделим за да изясни чувствата си. Тогава изгубих всякаква надежда за мен и него. Отново бях наранена, но този път реших да не се затвярм в себе си и да се съсипвам. Ходех си на училище, започнах да се храня и да излизам колкото мога по - често. Един ден когато бях на кафе с още 2 момичета на едната приятелят и дойде да я види, но не беше сам а със още 3-ма. Вечерта когато се прибрах видях, че единия ме е намерил във фейсбук-а. ( ще го нарека Р )Писахме си после преминахме на скайп и си писахме често. В края на седмицата тези същите момичета с които бяхме на кафе имаха рожден ден и щяха да го празнуват в една дискотека. Поканиха ме и аз реших да отида, но там щеше да е и това момче ( Р ). Той поиска да идем и на кафе аз се съгласих. Бях се уморила да чакам вече толкова време ( Н ). Имах нужда да бъда разбирана, обичана исках да обичам някой исках да съм щастлива. Знаех, че няма да мога да обикна ( Р ) не вярвах, че и той ще го направи, но все пак се съгласих. Няколко дена преди дискотеката обаче ( Н ) отново ме потърси и поиска да се съберем. Бях объркана и незнаех какво да кажа. Бях сигорна, че след 2-3 дена отново ще ми каже, че не е сигорен в чувствата си и ще се разделим пак. Въпреки това отново реших да се съглася. Вече сме заедно от тогава не спира да ми показва и доказва, че съжалява за онова което е направил със ( Л ). Показва ми, че означавам много за него и че иска да сме заедно. Но сега аз незнам дали си струва да простя това което е направил. Вчера намерих ( Л ) в скайп и тя ми каза, че той е искал да бъдат заедно... А това приятелят ми го беше премълчал и не ми го беше казал. Почувствах се още повече излъгана. Попитах го дали е така и той не отрече. Сега незнам какво да правя... раздвоена съм. Дали да продължа напред сама или да му простя и да сме заедно. Той ме умолява да му дам шанс за да ми докаже, че повече няма да ме наранява и всичко ще е нарад. Но аз се страхувам да се доверя. Не мога да преглътна и гордоста си... което също е проблем. Незнам какво да правя объркана съм...

Ще съм благодарна на тези които имаха търпението да изчетат историята ми до край и ме посъветват какво да правя. Може би и на вас ви се е случвало нещо такова. Как постъпихте или как бихте постъпили. Благодаря!

Коментари

1.   Ами продължавай все в същия дух - като гледам добре се оправяш. Пробвай всички крайности за да си намериш центъра и баланса.

2.   Остави го! След време когато му се отвори отново шанс с някоя друга, пак ще направи същото. При теб се връщата защото си му сигурна и знае, че го обичаш. Любовта, която сте изживели, хубавите и щасливи мигове, вече са спомен и едвали отново ще е така. Всичко от тук натакък ще е само една излюзия и само ще се нараняваш. Разбирам, че го обичаш и даваш всичко за него, но по-добре с времето да го забравиш. Mary Jane

3.   според мен го остави и се спаси на време... явно той въобще не е наясно със себе си, не знае какво иска.. имали сте доста дълга връзка, знам че ще ти е трудно, но си му дала доста шансове и той се е провалял... сега се държи добре-но до кога? докато се появи ново момиче, той ще те изостави, ще тръгне след нея, тя няма да му се върже и той пак ще се върне при теб, защото знае че го обичаш и си му сигурна... знаеш ли, аз също съм преживяла подобна история като твоята... прощавах на момчето всичко, бях готова на всичко за него, въпреки лъжите и изневерите.. какви са последствията-едно 19 годишно момиче което го е страх да се обвърже отново... така, че се спаси на време :)) успех и горе главата ;) тео

4.   И аз бях в подобно положение.. Разбирам те напълно..
Аз съм с него, той ми показва, че ме обича, но тези лоши мисли, които са постоянно в главата ми съсипват всичко..
Дала си му достатъчно шансове.. Кажи му, че този е последния.
С времето ще прецениш сама как ще е по-добре!
УспеХ! :)

7.   Здравей..
Моят съвет е да го оставиш и то колкото може по скоро..
Ще ти споделя и моята история.. и аз ходих с едно момче дълго време и той като твоя приятел постоянно правеше каквото му хрумне, но после покаян се връщаше при мен за прошка, защото знаеше че го обичм и всичко бих му простила.. казваше си всичко което е направил, но имах чувството че го прави за да ме нарани.. И така след всяко ногово" предателство" аз се чувстах като мъртва.. но той не спираше да се занимава с други момичета и аз не спирах да прощавам.. накрая се почувствах като парцал.. След цяла 2 годишна връска той отиде и легна с бившата си.. това направо разби сърцето ми.. но и това беше капката която преля чашата и казах край на всичко.. той отново ме молеше за прошка но беше късно.. така и не успях да преглътна изневярата..
И сега имам връска от 7 месеца и съм безкрайно щастлива.. така че вдигни високо глава, продължавай на пред, не поглеждай на зад и не съжалявай за нищо..

8.   И аз бях "удобната", а сега съм "специалната"-разликата е огромна, повярвай ми и съм много щастлива. Ти също го заслужаваш, така че намери мъжът, за който ще си специалната и си дай шанс да бъдеш наистина щастлива. А този няма да се промени, ще прехвърча цял живот между няколко жени и ще си има една за пристан...

9.   И какво от това все пак е бил с друго момиче нали- не е обърнал резбата Ти пък егати и ревнивата, ако съм на мястото му ще те зарежа, той е сигурен че си му досадна, и затова искаш да си с него.