Споделена история от Тинейджърски

Харесвам едно момче
Здавейте!!!

Харесвам едно момче аз съм на 13 той е на 14. Много добри приятели сме а и все ме разсмива и закача. Ние сядахме заедно и бях много доволна а едно момиче поиска да сяда с мене и аз не можах да и кажа НЕ защото така наречено ми е приятелка. Той сега седи пред мене във всички часове си говорим а като стане нещо все ме пази и подкрепя. Той е супер готин и сладък всички в училище и вънка го познават. А нашия клас е пълно с момичета които си имат гаджета а се целуват и прегръщат с момчетата от класа. Момичето което е до мене също си има гадже а флиртува все с други момчета а всеки час ми казва че онова момче който харесвам е хубав и сладък. Аз не знам дали момчето има чувства към мене но знам че съм лудо влюбена в него. Всеки ден си говорим в ФБ и скайп а като се срещнем някъде също си говорим. Момичетата от класа все се закачат флиртуват и се въртят около него (Как да спра това?). Той все ме закача и ме хваща за ръцете и все си говорим тъпи теми с него. Незнам как да разбере че го харесвам. Но не искам да му кажа че съм влюбена в него защото той може бе не ме иска и после цял живот ще ми е срам да говоря с него. Как да накарам него да ме харесва и да има чувства към мене??? Помогнете ми ...

Благодаря предварително!!!!

Коментари

1.   Такива истории много съм чувала...знам нещо относно това..
1. Да приемем, че момчето те харесва....намеквай му от време на време така незабележително за "вас"...(така да се каже)
2. Това, че много момичета го харесват и му се мазнят ( а той също им обръща внимание ), не означава, че той ги харесва
3. Може да му пишеш анонимни писма...не прибързвай!!-недей да правиш такава грешка...после много ще те боли ( хубаво е да го знаеш )- ОТ ОПИТ
4. Попринцип момчетата многоо крият и са мн. срамежливи-ТЕ НЕ ПРИЗНАВАТ КОГАТО СА ВЛЮБЕНИ!!! И това е хубаво да го знаеш
5. И последното, което ще ти кажа: НЕ МОЖЕШ да накараш момчето да те харесва ( или те или не )...както казах НЕ БЪРЗАЙ, времето ще си покаже-ИМАЙ ТЪПЕНИЕ...сближи се, говорете си и др.

Е, това беше моето мнение и се НАДЯВАМ ТО ДА ТИ Е ПОМОГНАЛО!!

2.   Много ти благодаря че отдели време и ми даде съвет а той всеки минал ден още се сближава с мен и псува на момичето който сядам... А ние като си започнем да говорим тя все ни прекъсва и умирам от яд само само да не се сближим с момчето... . а онзи ден като бяхме на училище той ме хвана за ръка и така стояхме 5 минути и момичето попита какво правим и той отговори че се целуваме (нямаше такова нещо) после учителката ни видя и ни се усмихна и се оставихме ръцете... но той и казва да се маха и да ни остави да говорим спокойно той ми казва че съм хубава и заедно правим номера на момичетата от класа... . взима ми вещите и ми казва че ще ми ги даде следващия ден а аз настоявам да ми го даде и ме прегръща и се моли да ги дам и аз ги давам... . нищо друго всеки ден така минава а аз вече чувствам че има някакви чувства към мен дори и да не са много... .

3.   Няма защо, еми ако смяташ така....рикувай-животът е риск!! :) а ако не стане, просто да не ти пука к'во казват другите ( игнрорирай ги) и му предложи да останете фр...., а ако не приеме ...еми.....ъ...ъ.ъъъ....той губи ;)