Споделена история от Тинейджърски

Помогнете да му призная чувствата си
Здравейте :) От години съм лудо влюбена в едно момче, с което сме добри приятели ! Имало е хора, които са му казвали че го харесвам, но никога не го е чувал лично от мен. Приятелките ми смятат че и той има чувства към мен, зщото постоянно се гледаме, постоянно за всяко нещо се усмихваме. И може да е малко смешно но на скоро ходих при една жена да ми гледа на кафе, тя е прочута гадателка в града ! Тя ми каза че и той ме обича и че е напълно сигурна че много скоро ще бъдем заедно, каза ми го няколлко пъти. Той винаги е бил мил с мен, винаги се е държал добре с мен ! Хора, моля ви кажете ми какво да правя ДА МУ ПРИЗНАЯ ИЛИ НЕ ? Дайте ми съвет, много се измъчвам ОБИЧАМ ГО СТРАШНО МНОГО :(

Коментари

1.   "Когато се колебаеш в нещо КАЖИ ИСТИНАТА" е казал Марк Твен. Мисля че се досещаш какво искам да ти кажа :)

2.   Кажи му го. :) Както се казваше някъде: По-добре опитай и разбери какво ще стане, отколкото да не го направиш и цял живот да се чудиш! :)

3.   кажи му, но ще ти дам един съвет! Миналото лято бях с момче с което се познавахме от 3клас, с него бяхме цяло лято.. след това всичко изведнъж пропадна.. скарахме се.. след това опитахме да си останем приятели.. а сега се мразим.. ако наистина си убедена в твоите чувства, кажи му но през повечето време бъдете приятели, а не двойка.. ! Казвам ти го от личен опит.. : )ии Успех.. : )