Споделена история от Тинейджърски

Подарък за рожден ден!!!
Здравейте хорица! Знам, че има много такива теми в сайта, но реших да публикувам моята.
Приятелят ми с когото сме заедно близо 2 години има рожден ден скоро и искам да му подаря нещо, което да му бъде спомен и също така да не седи на бюрото му. Чудих се какво и накрая реших да бъде нещо за двамата. Спрях се на суитшъри за двама, обаче искам нещата да са 3. Освен суитшърите искам още нещо, обаче не ми идват идеи. Сетих се за нещо, но не знам дали ще му хареса - наша снимка в много голям формат ( от филма "Три метра над небето"), но искам и още нещо. Блокирала съм тотално! За хоби... ами има скъпо колело и има и скутер. За колелото освен едни грипове друго не се сещам. Всичко си му е изрядно по колелото.
Моля помогнете ми!
Katina.

Коментари

1.   Не му подарявай нищо. Аз на негово място не бих искал да чествам разни глупави годишнини. Подари му ден с теб. И без това в скоро време ще скъсате и няма да има особен смисъл.

2.   Аз подарих на моя приятел експлодираща кутия със снимки, когато се отвори капачето, четирите й страни се разпадат и върху тях има залепени наши снимки. Вътре я напълних с любимите му неща за хапване. Можеш да си я направиш собственоръчно или да потърсиш в интернет ги продават. Може да потърсиш и гривнички с ваши букви.. има ги из фейсбук магазините

3.   Купи му ключодържател колело.Други интереси няма ли ...2 години живеете заедно ..от какво се вълнува ,обича ли да чете ,любими предавания, музика, храна, място което иска да посети...

4.   N1 и защо пък мислиш че ще скъсаме? Не знаеш през какви перипетии сме преминали и не сме се разделили. Относно от това да му подаря ден с мен. Прекарваме всеки ден заедно. Само ако е някъде на почивка не сме заедно. Много ми стана обидно като каза ме ще се разделим. Дори братовчедка ми която беше луда по него не успя. То не беше звънене писане лигавене и навсичкото наговорени лъжи срещу мен на него и обратното. Така че.
N2 благодаря за идеята! Не се бях сещала за това.

5.   Това е НЕГОВИЯТ празник. Мислиш ли, че ще носи това горнище? Купи му някоя джаджа, на която да се радва или нещо практично, което ще ползва. Повярвай ми от личен опит ти го казвам.

6.   Моя приятел е пушач и му взех гравирана запалка. Можеш да му вземеш комплект мъжка козметика, алкохол, кутия пълна с любимата му храна, да направиш вечеря за вас двамата и да си вземеш еротично бельо.

7.   Не мисля, че е много подходящо за рожден ден да подаряваш нещо, което по-скоро е свързано със св. Валентин. Ако искаш да останат спомени и да е свързано с теб -подари му изживяване. Купи билети за събитие, което би му харесало или ваучер за някаква дейност, или пък уикенд за двама :)

8.   Напиши в YouTube "Open when letters". Там има инструкции как да ги направиш. Много оригинална и сладка идея, и направена от самата теб, определено ще я запомни! Надявам се да съм помогнала! :)
~Polly~

9.   Потърси идеи в Pinterest. :)

10.   Говорила съм с него за суичърите и той ги иска също. Обаче не искам да бъдат само едни суичъри. Бюджета мисля да бъде до 100-120 лева. За събитие... ами... ендуро преживяване... а то мисля че е 240 и ще се ядоса че съм дала толкова пари... аквапарк само двамата може би и още нещо. Но искам и нещо което да му остане от мен. Парфюми не иска за подарък. Ако беше за парфюм щях да му взема някой скъп но той няма да го ползва защото е скъп и ще си го пази... предлагайте още.
Katina

11.   За рожден ден избягвам подаръци свързани с връзката, тях ги пазя за годишнини и празници. Можеш да му подариш някаква ваканция, екскурзия, курс или нещо подобно. За един рожден ден на приятеля ми помня, че писах по едно писмо всеки месец до въпросната дата, бях събрала към 8-9 писма изцяло свързани с това какъв човек е, понеже късно се сетих. Може да избереш някаква хубава кутия и в нея да сложиш всякакви неща, които биха му харесали- домашни сладки, шоколади, патрончета алкохол, който пие, мила картичка, билети за концерт и такива. Може да му направиш изненада на въпросната дата с балони, торта със снимка, някакъв ключодържател, блуза или какъвто там е подаръка. Аз съм му взимала блузи с щампи на неща, които харесва и естествено- изпрани, изгладени, сгънати. Може да вземеш нещо, което ще му е полезно и го иска, но все не намира време да си купи- моя например още не си е взел машинка за бръснене, а все се кани. Направи хубава вечеря, купи любимото му вино, подреди масата, приготви банята за къпане, леглото за разни неща, купи си ново бельо, подари му хубав спомен.