Споделена история от Тинейджърски

Въпрос към дамите.
Здравейте хубавици! Аз съм момче на 20г. Имам една приятелка (19г. ) която живее в чужбина и наскоро ще се прибира за малко. Аз малко си падам по нея, но не искам да я губя като приятел. Не съм сигурен дали тя си пада по мен (по-скоро ме приема като приятел). Искам да ми кажете какво мислите относно следното нещо. Бих желал да я посрещна с цветя на летището, обаче се чудя дали ще приеме жеста приятелски или ще помисли че имам по-сериозни намерения. Не искам да я плаша, искам да я зарадвам приятелски. Кажете ми и какви цветя са подходящи. Благодаря предварително! :)

Коментари

1.   Посрещни я, разбира се. Букетът е хубаво да е пъстър. Да има и червени цветя, и бели, и розови... Аз харесвам рози, но ти както си решиш.

2.   Зa мен би било просто приятел посрещaщ ме с цветя.
Ти зaщо не и кaжеш без дa прехвърляш отговорност нa цветятa? Много сте смешни тaкa.

3.   Аз бих се зарадвала много! И относно за това че ще си прецакате притятелството, ами не знам. Аз съм гадже от почти 2 години с най добрия ми приятел. Вървят що годе доцре нещата. Тук там караница ама все пак без караница не минава при нас. За цветя. Амии. Тя какви обича? Аз обичам много рози и моя приятел ми подаравя винаги рози. Подари и такива които обича.

4.   Всяка жена харесва различни цвета, но лично аз мисля, че розите винаги вършат работа. Също и кутия бонбони може и една картичка, на която да напишеш нещо от сърце, така че тя да разбере, че я харесваш! Но честно казано, ако си грозноват или пък ако тя си е харесала някой друг дори и тя да ти откаже няма нищо да стане, но бихте си останали приятели!

5.   Изненадай я, действай. Виж, ако не те е харесвала досега, може пък изведнъж да осъзнае какъв галантен мъж седи пред нея :)
Но ако пък Купидон не я оцели, я убеди че тези жестове ги правиш просто защото си си такъв - възпитан и джентълмен. Това което ще и оставиш като впечатление ще е на един мъж, чиято жена един ден ще е много щастлива

Успех :)

6.   Аз пък със момиче и от скоро съм с гадже, което до преди това ми беше приятел. Има много такива случай. Лошото на това е само, че ако се разделите може вече да не останете приятели.

7.   Здравей!

Можеш да и купиш някакви шарени полски цветя. В никакъв случай рози, че повечето жени ги възприемат като романтични. Мисля, че едно забавно шарено букетче ще е ок и няма да събудиш подозрения :)) Успех!

8.   Според мен ще приеме като повече от приятелски жест. знаете как жените обичаме да преувеличаваме. :) Аз също съм такава. Но ако все пк решиш да и купиш цветя розите са напълно подходящи.