Споделена история от Тинейджърски

Искам парфюм, който мирише на сладкиши
Здравейте, на 16 години съм и имах една учителка преди години, която носеше супер сладък, но не тежък парфюм много ежедневно и хем свежо, хем сладко, на Какао и ванилия ухаеше. Препоръчайте ми нещо до 30лв някъде все пак уча и не мога да си позволя на Шанел и такива от високия клас. Благодаря предварително.

Коментари

1.   Според мен трябва да отидеш в голям магазин като ДМ или Лили и да разгледаш и да померишеш всички и да видиш кой ти допада. Аз лично харесвам от този тип като теб също. Виж парфюма на Риана.Те са 3 нейните.Единият беше точно какъвто го описваш и беше към 40 лева горе-долу.Хубав е.

2.   Здравей. Попринцип ваниловите аромати ми харесват повече под формата на спрей за тяло. Avon ги предлагат- единият е ванилия, другият- ванилия и слива.И двата са страшно ароматни и честно да ти кажа са си доста трайни като за спрей. Другия вариант е- Milk Shake на Bon Bon Malizia. Въпреки, че съм вече големичка, страшно много го харесвам този парфюм- сладникав, с невероятен аромат точно на сладкиши. И е много траен. И двата варианта, които ти предложих са под 10 лв. :)

4.   Виж детските дезодорантчета на Малиция. Не знам кой цвят беше, но един от тях миришеше точно на сладкиши. Отпреди години си спомням, че не бяха краткотрайни.

5.   Аз не мога да ти препоръчам, но ще ти кажа отидо в парфюмерия и попитай за такъв сладникав парфюм. :) И си напълно права за тази ценова граница. За прфюм, жени и телефони не се харчат пари. Успех с намирането. -Fluffy

6.   От магазина си купи за 0,50лв. есенция за сладкиш с аромат на ванилия. Тя е много концентрирана, нужно ти е само да развъртиш капачето и веднага пръстите ти се напояват с ванилия. Прокарай ги по косата и си готова.
Същият аромат има един спрей за тяло в Avon. Около 4лв. (не е траен, но пък мирише уникално)

И аз съм почитател на тези аромати. Шампоани, маски за коса, душ-гел, кремове - всичко мирише на шоколад, ванилия, мед и кокос.

9.   Здравейте. Аз си търся парфюм с аромат на кокос. Скоро си взех душ гел и масло за тяло на I love cosmetics, a сега си търся и парфюм. Ще съм ви много благодарна, ако ми препоръчате някой. :)