Споделена история от Тинейджърски

Краят ли е или самото начало
здравейте, ще се опитам да ви разкажа възможно най- кратко историята ми! Запознах се с едно момче. Започнахме да излизаме всеки ден харесахме се след това започнахме да се прегръщаме и накрая всичко се превърна в целувки прекарвахме всеки ден различно когато бях с него се чувствах различно всичко беше прекрасно.
Освен факта, че си имаше приятелка и аз го знаех, но продължавах да излизам с него и да се държим така сякаш сме гаджета, но не бяхме той ми казваше, че скоро ще скъса с нея, но така и не го направи!
Канеше ме у тях, когато бях с него сякаш времето спираше след като си тръгваше аз знаех, че отива при приятелката си, защото той ми казваш споделяхме си всичко.
Но всичко свърши много бързо приятелката му имаше съмнения, че става нещо накрая той и каза, че само сме се целунали веднъж и това е било и няма да има нищо друго повече, но той ми каза не го приемай на сериозно. Вече ми писа да не ме лъже, че ще скъса с нея.
Той започна да се държи ужасно гадно с мен не знаех какво да правя накрая реших да го питам дали само се възползвал о мен и той всеки път сменяше темата и не ми отговаряше.
Дори гаджето му искаше да ме бие, но той я спря и само говорихме с нея. До последно му вярвах, че ще скъса с нея всички ми казваха да го оставя, но понеже бях супер наивна не го направих. И там ми беше грешката за първи път страдам толкова за момче. Така де иск да говоря с него, защото не исках да продължава така излизаме в една компания няма как поне едно здрасти да не си казваме, пък и имахме толкова моменти няма как поне малко да не му пука за мен и все още изглежда така сякаш иск да сме заедно и му пука. После след един ден той ми писа искаш ли да започнем всичко от начало и сега сме само приятели, но не мисля, че ще мога да издържа да сме само приятели!!! Някакви съвети, МОЛЯ!!

Коментари

1.   Не е трябвало да ходиш с обвързано момче. Намери си свободен. Иначе страдаш ти.

2.   Според мен той те е използвал за забавление. Трудно ще ти е, но опитай да сте приятели, а ако ще сте нещо повече е възможно ти да бъдеш на мястото на приятелката му.

3.   Какво да ти кажа! Постъпила си наистина много глупаво. Казал ти е, че ще я остави, ами тогава изчакай да я остави, пък после имай нещо с него. Ако си била интимна с него, още по- голяма грешка, но ако искаш те да се разделят, кажи, че си била интимна с него, обаче така можеш да изгубиш и него. Аз бих ти казал да не се занимаваш с такъв гашник.
astanvila

4.   Съветите трябваше да ги поискаш преди да се забъркаш в тая каша. И двамата постъпвате непочтено, после много си страдала.
Сега се отдръпни и изчакай да реши с кого иска да бъде. Според мен, никоя от двете не харесва по-вече, иначе щеше да реши. Но изчакай, тъкмо и ти ще прецениш по-трезво дали искаш да бъдеш с него.

5.   Била си му един вид любовница. Приятелка с привилегии. Помисли само за това: с гаджето му скъсат и вие тръгнете. При първата възможност да се забие с някое друго момиче ще го направи. После ще стане така и с нея и т.н. Щом се е държал гадно с теб преди значи се сържи така и с гаджетата си. Ако искаш му дай шанс и го наблюдавай как ще се държи и при първата грешка го режи