Споделена история от Тинейджърски

Нов телефон или екскурзия в Лондон?
Здравейте, аз съм момче на 14 години. Не съм от богато семейство, не и от бедно, но не обичам да затруднавам родителите си. Скоро имах рожден ден и събрах около 650 лв. И се чудя дали с тях да си купя нов телефон, защото стария вече много бъгва или да отида на екскурзия в Лондон от училище, която май ще е по евтина от телефона. (Никога не съм излизал от България и много искам да посетя голям и известен град като Лондон. )

Коментари

1.   Определено екскурзията, защото това ще ти е спомен до живот, а след 1 г. всеки телефон пак е стар. По-късно можеш да си купиш телефон, но екскурзията е сега

2.   Екскурзия!!!!!!

3.   Отиди на екскурзията. Спомените са по-важни от материалните придобивки!

4.   Екскурзията. Имаше една мъдрост - какво значение има че обувките ми са на 5 години ако с тях се разхождам из Париж..

5.   То и Лондон с всяка изминала година бъгва. Съжалявам, че някога съм учила английски, а не друг език.

6.   Екскурзиите са едно прекрасно изживяване, особено ако е с подходящите хора. Но в днешно време всеки има нужда от хубав телефон.. ти избираш.

7.   Аз лично бих избрал това с екскурзията

8.   По-добре е екскурзията, поне според мен. Преживяването ще го помниш много дълго. Особено като не си бил зад граница.

9.   Отивай в Лондон. Екскурзиите с класа на тази възраст са ми едни от най-хубавите спомени. Имам цяла стена в стаята, облепени със снимки и спомени с приятелите ми.
Телефона може да издържи още половин-една година и по-нататък да си купиш.

10.   От автора: Благодаря ви! Като се замисля очевидно, че трябва да отида на екскурзията. ☺

11.   Екскурзията, разбира се. Преживяванията и спомените с приятели са хиляди пъти по - цени от материалните придобивки.

12.   Супер е, че клониш към екскурзията. За мен е много важно човек млад да започне да излиза от страната, да се среща с хора от други култури, да изгражда впечатления от това как са уредени други места по света. Това ще ти помогне много да разбереш калко разнообразие и колко възможности има под слънцето.

Заедно с това, което са казали хората по-горе - пътешестията с приятели са страхотен спомен, искам да добавя и това, че срещата с други страни и култури отварят много личния ни хоризонт.

В Лондон има страхотни безплатни музеи, където можеш да видиш невероятни неща. Не пропускай да идеш до Битанския музей, Националната галерия, Музея по естествена история. Най-малко тези трите иди да посетиш. Приятна екскурзия и да разкажеш как е било ;-)

13.   Лондон. Телефона още утре можеш да го счупиш.

14.   Екскурзията ще имаш прекрасни спомени за цял живот ,ще научиш нещо ново ,докато с телефона само ще тъпееш по цял ден.

16.   Екскурзията! Има и телефони по 50 лв с тъч скрийн!Миличка, екскурзията , ще е в сърцето ти .... а тела бъгва след 6 месеца!

17.   Уау!!! Все едно сме един и същи човек. Аз също се колебая между Лондон и телефон. Защо не и двете!?