Споделена история от Тинейджърски

Всеки ден...
Така истоията ми е много дълга, но ще я разкажа на кратко. Има едно момче с което се занимавах, но изобщо не взимаше сериозно място в мислите ми.. Той си ме зарибяваше, птвръщах му на зарибявките, но просто така. Няколко пъти приклиючвах нещата, но в един момент излязохме и този човек се оказа всичко за мен.. Всичко вървеше ок, почнахме да говорим денонощно по телефона, но проблема беше, че той нямаше време да се видим така като е спортист.. Много хора бяха с/у нас- братовчедка му, която е в нашето у-ще, бившата му, която е от класа на най-добрата ми приятелка.. Една от моя клас, която го зарибява и куп още.. Аз също имам много обужатели, дори съм ходила с един от неговия клас.. тези неща ставаха поводи за караници- за редовните ни караници.. дори се видяхме ии тогава се карахме.. След време някак и двамата бяхме крайно уморени и той приключи нещата, дори почна да ме обижда, но аз дори да обичам страшно даден човек съм си ''цапната в устата'' и тва е. Како се казва не му мълчах! Бях се отказала ама буквално, бях започнала нов живот и бях решена да го забравя, бях решила да не го търся и знаех, че и той не би го направил! Но това стана.. звънна и каза, че му липсвам - съгласих се да се сдобрим при условие, че до седмица ще се видим... Но тойй в последния момент реши да иде на мач да гледат неговия отбор само че от друга възрастова група.. и ме молеше да продължим, добре и това простих.. След извесно време ревността в него се върна, бях му дала още седмица.. Той ме обвини, че съм обичала най - добрия ми приятел, а всъщност той ме обича на няколко пъти се опитва да ме скара с моя''възлюбен'', но за мен беше просто приятел.. и той отново приключи нещата.. обвинявайки ме, че съм го обичала и да съм ходела при него на 5ия път когато му звъннах и го оверявах, че това не е вярно той каза цитирам: ''Без тва не съм сигорен, че ще спазя срока.. '' Така след време пак се сдобрихме.. и пак се скарахме :Д после пак се сдобрихме, ой ме обеждаваше, че се е променил.. но видях нещо тойй беше харесал снимка на една, която аз немога да понасям и той го знае, на отгорето на всичкото, не е харесал нито една моя снимка.. вбесих се причернп ми ии му казах ужасни неща от рода, че неискам да го виждам повече, че ми е писнало да му прощавам, че си е същоя ку*вар.. и т. н. вече ми беше писнало.. излязох и когато се прибрах видях, че ме махнал от приятелите си във фейсбук.. стана ми лошо.. обадих му се и го попитах толкова ли му дреме за мене.. той вика каза че не си искала да ме виждаш да ме чуваш ето дано си доволна.. и аз му казах, че съм била ядосана, той ем ти като си ядосана можеш да убиеш човек, ама трябва да си претърпиш последствията викам хах ок :) и затворих.. май този път беше запоследно защото аз не смятам да го потърся, а и той едва ли ще го направи.. Всички ми казват, че съм го била променила, че никога не е търсил момиче, че винаги е бил с тех просто ейтъка, камоли да си пише статуси за тях.. защото за мен беше написал ''Давам всичко да съм с теб''.. е да но недаваше всичко, нямаше време за мен.. незнам какво да правя и какво да си мисля истината е че и аз се промених заради него, плаках цяла вечер и дори незнам дали си заслужава..

Коментари

3.   Виш ся нямя да те лъжа и ще ти кажа, че според мин не те обича истински или, ако те обича го показва по по-различен негов сии начин... аз мисла, ча не те заслужава след всичко тва, но незнам тва относно виждането не го разбирам мн как така няма да намери 1 час, за да дойде да те види... според мен така е станало по-добре, че вече не сте заедно по-добре ще е за теб повярвай ми знам от личен опит, , надявам се да съм ти била полезна с нещо

5.   Подкрепям №3