Споделена история от Тинейджърски

Това ли е влюбването от пръв поглед?
Здравейте! Страшно съм хлътнала по едно момче. Дотук нищо странно, в един или друг период от живота си всеки харесва или се влюбва в някого. Но проблемът идва оттам дали този някой ще отговори на чувствата ни...и така при мен въпросното момче се оказа, че е заето. Има сериозна приятелка от повече 6 месеца.

Въпросът е там, че той започна цялата работа, той се запозна с мен, той се усмихваше и правеше така познатите ни намеци и в един момент аз разбирам това..за съжеление късно, тъй като вече бях хлътнала до уши...и така.

Работата е там, че все още сме на фаза познати, което изобщо не ме устройва, защото много, ама много си падам по него...искам го за себе си....нз али съм способна да върша неща, за да го разделям с приятелката му-това далеч не е в мой стил. Какво да правя моля виииии - ПОМОГНЕТЕ МИ

Коментари

1.   е не е за самоубийство

2.   Я, си живей живота, бе дете! Знаеш ли колко хубави момчета има още да срещаш? Ако вземеш да се хабиш по всеки, в който се влюбиш, ще ти замине хубостта и младостта. Той Господ си знае работата. Ще направи най-доброто за тебе. Кажи си "Всяко зло за добро и ще го преодолееш, без да се тровиш толкова.

3.   Това че той си има гадже изобщо да не те впечатлява - ако той те харесва, ще остави сегашното си гадже за да е с теб.

4.   Ами виж сега аз неискам да те обвинявам предварително, ама я се постви на нейно място. Представи си, че ти си неговата сериозна приятелка и някакво др момиче като теб е влюбено в него и иска да ви раздели. Айде само да ми отговориш ти как ще се почувстваш. А и що си мислиш, че ако остави това момиче заради теб и теб след време може да те сполети същата съдба щом зарязва една заради друга. Все ще се намери някоя по-хубава от теб. Или пък ти щом толкова си хлътнала, ако той реши да не оставя приятелката си ??? Ти какво ще играеш втора дупка на кавала ли. Абе миличка този изобщо не е за теб. Щом си позволява да флиртува с теб и си има приятелка. Помисли и ти ще станеш негова приятелка примерно, тоест той ще си флиртува с други и току виж някоя ти го отнеме. Не е за теб това момче!

5.   Как да го спечеля? да предположим, че ме харесва, но да го възспира това че има гадже, което пък автоматично ще означава че не ме харесва чак толкова но моля ви помогнете даите ми съвет как да го спечеля -ужасно много ми харесва .......

6.   Благодаря на номер 4, защото е дяволски права (жена е предполагам) ...постоянно си набивам точно това в главата. Пределно ми е ясно, че направи ли ги веднъж ще го направи и втори и трети път... истината е, че наистина у него намирам всичко, което търся у едно момче, но май трябва да се предам..

Не е редно да и го отнемам на момичето -тя си го е спечелила, а пък и той не се е засилил кой знае колко да я зарязва.

Е, това беше трябва да чакаме следващия, но кой следващ-следващият неподходящ ли... И така въпросното момче трябва да остане в миналото, защото и това за втората дупка на кавала също не си е работа ....Благодаря на всички и ... сбогом моя любов ................................

7.   Миличка, и на мен ми се е случвало. Сега с въпросното момче сме само приятели, а си имам сериозен приятел вече доста време.. Недей се тормози за някакво момче, за което може би след 1 месец вече няма да се сещаш. Хубавите момчета с лопата да ги ринеш по улиците.

поздрави: Поли (:

8.   Поли каде? я кажи на коя улица та да дойда и да си изрина един, двама.... ;)

9.   Според мен той няма да остваи приятелката си заради теб. Сега си мислиш, че не можеш без него, но след време ще установиш, че не е така. Един съвет от мен първо го опознай. Много често външ. вид лъже. :):):)

10.   Всичко бяхте прави....

11.   момичета моля ви помогнете ми всички от моя клас си имат гаджета само аз нямам но как никой не ме харесва моля ви помогнете ми да се зближа с някое момче или просто незнам и аз много искам вечеее да сии имам времее е !! майка ми на базик ме пита няма ли вече гаджета а аз казвам не и тя ми казва ами време е да ги въртиш вече пък , мен мн ме е срам пред момче изобщо да гооворя и всичко нз щооо :((( Помогнете ми дайте ми съвет !!