Споделена история от Тинейджърски

Как да го привлека към мен
Здравейте момиче съм на 16 год. Преди повече от 1 година се запознах с едно момче имахме общи приятели и се срещахме в квартала. Когато се запознахме той имаше някакви симпатии към мен разпитваше приятелите за мен пишеше ми и се срещахме. Но всичко това не беше много дълго... После всичко замря не си пишехме дори не се засичахме в квартала. Правех всичо възможно само и само да се засечем някъде. Започнах да се събирам с неговите приятели но нищо... Промених се заради него незнаех какви момичета харесва мислех че си пада по лоши понеже и той е от този тип но нищо само започнахме да се поздравяваме. Сега отново се промених само за да ме забележи. Моля кажете ми дали да се отказвам или да продължавам да се променям и тн. Благодаря!

Коментари

1.   Това е вечният женски въпрос, който съществува от самото начало на Човечеството, има тон литература по темата и така нататък, но поне по свой личен опит мога да ти кажа, че мъжете не обичат да бъдат ловувани, а искат те да са ловците.
Това момче няма начин да не е забелязало, че го харесваш, но не те желае. Един мъж ако те желае, той почва да те търси - точно такава каквато си. Не е нужно да се моделираш по вкуса на някой мъж. Ти никога не знаеш и какво иска един конкретен мъж. Като цяло обаче мъжте харесват жени, които сами се харесват - тоест бъди себе си, работи над самочувствието си, носи своя си стил и така нататък.
Определено можеш да дадеш на един мъж сигнал, че го харесваш ако го погледнеш продължително в очите, усмихваш се като ти говори и го изслушваш, правиш му комплименти и му показваш, че харесваш това, което върши, но ако мъжът не те харесва - нямаш шанс.
Има мъже с всякакви вкусове. Не можеш да угодиш на всички, дори на 1 мъж не можеш да угодиш - той трябва да си те избере. Така функционира играта на привличането. Жените само можем да покажем някакъв пасивен интерес, но мъжът трябва да е този, който да дойде при теб и да те ухажва. Има мъже, които просто се възползват от момичето, но този не е такъв явно - не те харесва, но не иска и да те използва
Добро момче е сигурно, но не се унижавай повече.

2.   Ходи с гордо вдигната глава, бъди себе си, поработи над външния си вид ако смяташ, че имаш нужда, обзаведи малко гардероба си и никога недей да тичаш след момче, не само че изглеждаш жалка и не на място, но и самите момчета си вдигат самочувствието и знаят, че си им в кърпа вързана, а те не обичат лесното, повярвай. Не го заговаряй първа, но му мятай по някой по продължителен поглед и винаги се усмихвай. Не бъди изкуствена, на никого не му допада. Недей да се променяш заради момче и недей да ходиш по свирката на всички. Не пиша този коментар просто така. Изживяла съм много тежки ситуации и и аз съм се водела по гайдата на момчетата и винаги аз съм ги търсела и много съм страдала след това. Реших да действам така както описах по - горе и да видиш после кой страда... Повярвай не съм аз ;дд. Пожелавам ти късмет.

3.   Щом не ти обръща внимание няма смисъл да се занимаваш с него само ще се унижиш от опит ти го казвам!