Споделена история от Тинейджърски

Рожденният ми ден
Здравейте! На 14 съм. След 3 седмици имам рожден ден, но въпроса е не знам къде да го отпразнувам. Ако го отпразнувам ще сме аз 2-3 момичета, брадовчед ми и неговия най- добър фр(човека който харесвам)... Та така дее. Предложете място. Става ли в бар? Мислила съм за диско. Но едва ли ще ни пуснат (не говоря за родителите). Моля, много е спешно!!!

Коментари

1.   У вас/в заведение -мисля, че така е добре.
Диско/бар на 14 г...

2.   Барове и дискотеки? Хмммм... едва ли е най-подходящото място за рожден ден. По-скоро си харесай някое по-спокойно място, където ще можете да си говорите, а на дискотеки ще има да ходите като станете на 18, че чак ще ви омръзне. Нямаш ли си някое любимо място? Пицария например?

3.   Аз дори не си празнувам рождения ден от 6-7 години сигурно, просто нормален ден. Не знам кви са тия мании да пръскате парите на вашите, деца, деца...

4.   Гледай да не си изкарате боя някъде, че и по-лошо...

У вас! Купи безалкохолни, направи сандвичи. Ако ти идва много - помоли някой да ти помогне.

Хубава музика вече с GSM и две колонки може да се направи. Особено ако подготвиш хубава подборка.

5.   Когато ние бяхме на 14-15 родителите ни освобождаваха апартамента. Условието беше да си вдигаме телефоните и да предопредим съседите,че ще се вдига шум.
Правихме по нещо за хапване - една-две салати, а алкохол и други неща купуваше тайфата вместо подаръци. Така няма да натовариш родителите си. После задължително изчистете добре!
Друг вариант е ако момчетата са шофьори - отидете някъде извън града. Но и да не са нищо не пречи с автобус/влак да си напраеите разходка
Весело!

6.   Боулинг