Споделена история от Тинейджърски

Намекнах му, че той е бил първата ми и най-голяма любов, но той го прие като шега!
Аз съм момиче на 13 години (след 1 месец ставам на 14). От 3-4 години много обичам едно момче.. била съм и с други, но не съм ги обичала истински. С него имаме много общи неща и незнам дали наистина е така или аз така си мисля, но винаги нещо иска да ни събере заедно.. Преди няколко месеца той се премести в моя клас и от тогава сме много близки приятели и прекарваме повече време заедно. Преди 2 години бяхме гаджета, но сега някой като припомни за това ние казваме, че не е вярно, а и това беше за 2-3 дена. Един ден му намекнах, че чувствам нещо към него като казах, че той е бил първата ми и най-голяма любов, но той го прие като шега. Чудя се дали да му кажа или да си мълча. Моля ви дайте ми съвет! !

Коментари

1.   АБЕ МОМИЧЕНЦА КАКВИ СТЕ ТАКИВА-ПРЕДИ 2 ГОДИНИ ХОДИЛА С ПРИЯТЕЛЯ СИ И МУ КАЗАЛА СЕГА ,ЧЕ ТОЙ И БИЛ ПЪРВИЯТ.ТОВА ПРОСТО Е СМЕШНО.ДО КЪДЕ СТИГНАХТЕ-ЗНАЧИ НА 11 ГОДИНИ СИ БИЛА ВЛюБЕНА И КАКВО РАЗБИРАШ ПОД ХОДЕХМЕ.ОЩЕ УСТАТА МУ НА МЛЯКО МИРИШЕ И ТО ПРИКАЗВА ЗА ЛюБОВ.ПРОСТО Е СМЕШНО И ЖАЛКО ЗА ВАШЕТО ПОКОЛЕНИЕ-НЯМА ЛИ С КАКВО ДРУГО ДА СЕ ЗАНИМАВАШ,ЧЕ СИ СЕДНАЛА ДА МИСЛИШ ЗА ЛюБОВ.АМИ ХАЙДЕ ОЩЕ ОТ ДЕТСКАТА ГРАДИНА СЕ ВЛюБВАЙТЕ.... И НА ВСИЧКОТО ОТГОРЕ ТОЙ НЕ И ПОВЯРВАЛ ,ЧЕ И БИЛ ПЪРВИЯТ.

2.   РИАЛИТИ ЧЕК ПЕПЪЛ! РИАЛИТИ ЧЕК!

3.   разбивате си сърцата още на млади години. Я се забавлявайте там и живейте щастливо и безгрижно докато мама и тати ви издържат, а когато вече порастнете и си намерите и професия и чаак тогава е времето човек да си намери своята половинка, но естествено някои я откриват и по-рано, но тия връзки на 13 години, това мога да кажа че са некакви глупости и пропиляване на време и на безгрижен живот. Защото все пак, когато си обвързан, то е ревност, ограничена свобода, караници, разочарования, съмнения и т. н. и накрая разбито сърце, защото сте на 13 и не ви разбира главата от такива неща.
Айде недейте да се обвързвате сега че това си е и отговорност. Любовта не е оп готово обича ме и край. То трябва да се поддържа тази любов жива и т. н. а вие на 13-14 години ветър ви вее покрай ушите и си мислите че това е любов. Аз съм на 18 и не съм бил никога обвързан-впоследствие просто разбрах, че не му е сега времето, важното е ученето, че диплома само един шанс имаш да я вземеш, а за влюбвания и сватби цел живот имаш на разположение.

4.   Ами аз това казвам, че първият път като "ходехме" ако мога така да го кажа не беше нищо сериозно.. даже не мога да кажа, че сме ходили .. ама вие грешно го разбрахте :))