Споделена история от Тинейджърски

Полуголи снимки
Здравейте! Тинейджърка съм. Уча в проф. гимназия по икономическа информатика... /за 10 клас съм/ Та така де- всичко започна преди няколко седмици. Хакнах ФБ профила на момчето което харесвам. Видях, че си пише с някаква ороспуя /извинете за израза/. Тя му пращала разни нейни полуголи снимки. След това реших, че и на други момчета праща. След тва и разбих паролата на ФБ акаунта. Видях, че е пращала и на бившото ми гадже и разбрах причината, поради която ме е зарязал. Но не е само това- уговаряла се е с поне 10 момчета да правят... Споделих това с майка ми. И тя каза, че познава майка и. Казах на мама да излезем 4те заедно на кафе. И на следващия ден излязохме. Въпросното момиче постоянно през 5-10 мин ходи то WC то. Реших да вляза в профила и- БЯХ ПОТРЕСЕНА. Беше си пращала интимните части, но това не го показах на майка ми. /личеше си, че снимките са правени в тоалетна/ След като ходи 4 пъти майка и се скара, а тя се оправда че била в цикъл и отивала да си сменя превръзката. /естесвено не и повярва/ След това платихме сметката и се прибрахме. Въпросната *мадама* се държи мн свястно пред майка си, а тя горката нищо не знае. Не мога да позволя това да се случва с нас- децата на България. За ороспуите ли са се борили хората на времето, за да се показват на всеки. СРАМ И ПОЗОР! Искам по някакъв начин да и намекна, че и знам тайната. ПОМОГНЕТЕ, МОЛЯ ВИ!

Коментари

1.   Детенце, не си ври носа където не ти е работа, ами се научи как се пише думата "Уроспия" преди да я използваш. След една година ще лапаш пишки като за световно, така че не се прави на голяма моралистка. Не можела тя да позволи, пиклата. Или може би просто завиждаш на въпросното момиче, че нея има кой да я оправи, а теб - не? Я върви си учи уроците и не се бъркай в чуждия живот. Всеки си има глава на раменете.

3.   Според мен по никакъв начин не ти влиза в работата. Това момиче дори не ти е приятелка (поне от историята така се разбира), че да й даваш съвети и акъл. Може да си се чука и с целия квартал ако иска.
Съдиш нея, а ти хакваш профилите на хората и им нарушаваш личното пространство. Според теб това нормално ли е?
Тя поне ако вреди вреди само на себе си. Ти имаш някакви обсесивни наклонности и не зачиташ свободата на другите. Твоето е по-притеснително.

4.   Защо? Защо по дяволите се занимаваш с глупсоти. Ханкала си била паралота от 12345678, браво на теб.
Ако рпиятеля ти се кефи на такива, но ти не си, просто не става номера. Тя може да прави, каквото си иска, с който си иска. Животът ти, ще е много по-лесен, без пасивно агресивните ти тактики. Остави я намира. Момичето, ще продължава да е така, защото някой хора са си такива. Няма да промениш нищо. Най-много да докараш семейни скандали и прочие. Потресена си била, от снимките на вагината ѝ? Ами тя си е нейната вагина. Ще си се снима, както си се иска.
Каквото и да се опитваш да постигнеш, последствията, ще са лоши и за теб, и за еня и за майките. Спри се, намери си нов приятел и това е.

5.   Думата е "уруспия". Дори всичко в историята ти да е вярно, твоето поведение е не по-малко уруспийско, ще ме прощаваш за израза. Като се замисля, бих оправдала някой да праща снимки на половите си части (негови са си), но не и да хаква нечий чужд профил.

6.   Измишльотини на квадрат.

7.   ахахах... абе тебе какво те бърка кой какво си снима? Не си ври носа навсякъде. Не вярвам толкова лесно да си "хакнала" някакви фейсбук акаунти, затова и не вярвам, че написаното е истина, но по изразяването ти си личи, че си истерична и търсеща внимание и драма. Давай го по-спокойно. Нека онази със снимките (ако е истина) да си се оправя сама, не си й майка или настойник, че да й държиш морал.

И понамали драмата.

8.   По-скоро искаш да й направиш мръсно. Яд те е, че е пращала такива снимки на бившото ти гадже и е причината за раздялата ви ( както казваш ) и те е яд, че праща и на момчето, което сега харесваш. Накратко - страхуваш се и той да не избяга :) Но какво ще спечелиш като и кажеш, че й знаеш "тайната"? Мислиш си, че тръгне да ти се моли ли? :) Мила, в 21 век сме. Така както ти си и хакнала профила така и тя ще намери начин да го защити от такива като теб. Не си мисли, че защитавам нея, но и теб не защитавам. Какво ти влиза в работата да хакваш профилите на хората и да им четеш съобщенията? Т'ва е жалко, бе! Осъзнай се. Т'ва си е нейния живот и тя си решава какво и на кого да праща! Не можела да търпи децата на България да са такива... Ми ти ако тръгнеш да спираш всеки, който си праща голите снимки ще станеш най-прочутия частен детектив в България! Боже, боже остави момичето и си гледай твоя живот. Радвай се, че не си като нея, вместо да теъгваш да си връщаш за разпадналата се връзка.

9.   Ако не пращаше тези снимки на твоите гаджета, изобщо нямаше да те интересува за поколението на България. Навъди се с псевдопатриоти.

10.   Икономическа гимназия а разбиваш фейсбуци. ако не преиграваш, евалата..

11.   Тебе кво те бърка? Нали казваш че на живо се държи прилично... Клюкарка...

12.   Здравей. Първият ми въпрос към теб е - на колко години си? Аз съм на 13. Да знам че ще ме сметнеш за малка, защото вероятно си по-голяма, но имам някакъв опит с тези неща. Момичетата в нащо училище са същите и правят същите неща дори и момичета 2005 година. Обаче те ги качват ПУБЛИЧНО. Аз на твое място щях да си направя фалшив фейсбук профил и да и пратя на лично снимките и да и кажа, че знам тайната й, но без да и казвам коя съм. После щях естествено да я изнудвам със заплахата че ще ги кача, но предполагам, че ти не си толкова жестока.

13.   Хахаха, добре се посмях

14.   Ти нямаш право да разбиваш паролите на другите какъвто и да е човекът!!! Просто я зарежи тая да си се оправя как може!

16.   Мила, не се занимвай просто! Правилният човек ще доде сам при теб

17.   От Авторката: Добре, благодаря на всички. Ще я остая да прави квот си иска... хаха беше ми скучно хаха

21.   Това, което си направила е киберпрестъпление и е подсъдно. Сега хакваш фейсбук акаунти, а след година какво? Ще източваш банкови сметки? За такива като тебе трябва да се отворят отново ТВУ и бой до посиняване. Грам съвест нямате днешните деца и само с глупости се занимавате

22.   Какво прави с живота си другото момиче си е изцяло нейна работа и ти нямаш право да и държиш сметка ! Още по -малко имаш правото да навлизаш в личното пространство на хората влизайки в чужди акаунти ! Гледай си твоя живот и остави хората на мира ! Вместо да правиш глупости преговаряй по български ,че скоро почваете училище ! Ако съм на мястото на родителите ти и разбера ,че правиш такива глупости ще те първо ще те напердаша и след това ще ти конфискувам всички устройства с достъп до Интернет и ще ти забраня да излизаш до края на ваканцията .

24.   Не мога да разбера защо и пишете- какво ти пука, гледай себе си и все такива. Поставете се първо на нейното място, аз ако съм също няма да ми е приятно някаква к*рва да праща на бившото ми и на момчето което харесвам голи снимки. Тя просто иска да сподели на някого какво се случва и я разбирам напълно. До писателката... ми повечето момичета станаха такива не ми се ще да повярвам, но и аз се вбесявам защото ги виждам колко струват а как са харесвани.. може би ако намекнеш на майка и по някакъв начин да и прегледа телефона, може да се получат нещата. От друга страна ако харесваш едно момче, не се ядосвай че друго му праща голи снимки. Той ако е достатъчно разумен и държи на теб, ще я блокира или няма да и обърне внимание. А на лошите хора.. всичко се връща рано или късно ;)

25.   Само като видях думата ХАКНАХ разбрах, че историята е измислена. Просто си видяла паролата която той е въвел. Вие тъпунгери такива, спрете да си преписвате големи титли като Хакер или въобще да си помислите че сте направили нещо такова че така и така ви знам IP адреса...

26.   Към номер 20 : И какво искаш да ни кажеш, че трябва да и ръкопляскаме за това, че се принизила дотам, че да рови в чужди акаунти ли? Каквато и шаврантия да е другата девойка каквото и да е момчето, което харесва никой няма право да влиза в чужди акаунти!