Споделена история от Тинейджърски

Нова в yaoi жанра
Здравейте! Наскоро започнах да гледам аниме и да чета манга(manga) и корейска манга (manhwa) и наистина ми харесва. Гледала съм комедия, шоуджо, романтика, ешкън, понякога и шоунен. До сега обаче не бях гледала яой, нито шоунен ай. А много мои приятелки ми препоръчаха да опитам този жанр. Наскоро гледах Yuri on ice и беше много добро. Също така прочетох Blood bank, което беше яой и просто се влюбих. (Може би защото доста си падам по връзката Подчинен - Доминант в манга. ) И се чудех има ли някое аниме или манга, която би ми харесала? Не е нужно да е яой, може и шоунен ай. Прегледах повечето на lezhin и се чудя дали да не започна Killing stalking или Royal servant. Killing stalking е доста нашумяла, но не знам дали е добра. Виждала съм доста спойлери и снимки, но не ми харесва идеята, че главният герой ще бъде тормозен. Също така не ми допада особено външният вид на героите. Започнах да гледам Super lovers и засега съм на втори епизод. Та... Предложения?

Коментари

1.   Вземи прочети Вазов, вместо да се занимаваш с глупости.
Дръпнатите няма да ти направят живота, нито ще ти оправят държавата.

2.   Защо си губиш времето с тези китайски и корейски глупости?
Няма нищо по - добро от културното наследство на Европа, която е центъра на цивилизацията на планетата ни.

(някой може да кажат Америка сега, но според мен тя по - скоро е страната на емигрантите)

3.   Boku no pico 10/10 yaoi

4.   От авторката: Посочените горе дейности са ми хоби. Има време за учене/труд/работа и почивка. А хобито е част от почивката. Като човек, който учи активно, мисля, че ми трябва почивка от време на време. Аз си почивам по този начин. А когато се налага да чета книги от задължителната литература, го правя. Също така не мисля, че аз съм човекът, който трябва да оправи държавата.

До номер 3: XD Шегата настрана - Boku no pico е нещо, което наистина искам да забравя lmao.

5.   Препоръчвам Junjou Romantica. Yuri on Ice беше страхотно аниме. Мисля да го изгледам наново.
Дори мисля да косплейвам Виктор

6.   Леле, аз съм голяма Yaoi и аниме фенка като цяло, чета и fandom slash и femslash истории. Ако има начин, да разменим някакви контакти и да си говорим, ако искаш. Остави тесногръдите хора, които те критикуват. Гледай иначе Sekai-ichi Hatsukoi, Ikoku Irokoi Romanta, Dramatical Murder.

7.   Papa to kiss in the dark, kire papa, okane ga nai (??? ) (no money) изобщо не съм сигурна че второто се пише по такъв начин, гледах яои адски отдавна и не помня

8.   До номер 5 и 6- Благодаря за препоръките! Ще ги погледна :) Също така късмет с косплея!
Също така може да си разменим фейсбуците или имейлите, но мисля, че тук е забранено да качваш лични данни...
Ако модераторите позволят да се публикува - имейлът ми е ...................
До модераторите: Възможно ли е имейлът да бъде качен за няколко дни и после коментарът да бъде изтрит?

Модератор - НЕ

9.   До номер 7 - Ще ги погледна, благодаря!

10.   До номер 1 и 2: Всеки харесва различни работи, никого не можете да накарате насила да четат Вазов, ако този човек няма желание за какво да чете? За да се оправи държавата? Не забравяйте, че само с това нищо няма да се промени. Щом на авторката и харесва това, това ще го прави. Например и аз обичам да чета манга и фенфикшъни. Особено фенфикшъните ги обожавам :)

12.   от номер2:

AAA аз категорично се дистанцирам от коментар номер1 !!!
И подобни такива 'логики'...

Просто не ме кефи факта тези азиатци да получават внимание, защото не ме кефят!
Иначе да, всеки си има вкус и признавам, че коментара ми беше спам, провокиран от моментна емоция в мен...

13.   До номер 12: Разбирам те. Няма проблем :-)

14.   За shounen - ai, пробвай No. 6, наистина е много добро. Същото важи и за nabari no ou, страшно много го препоръчвам, но краят е малко тъжен. Hybrid Child също е страхотно! (то е от автора на Sekaiichi Hatsukoi)

15.   Айдеее псевдо патриотите нападнаха..