Споделена история от Тинейджърски

Мнение за общежитията В.Търново
Здравейте, от заглавието се подразбира моят проблем. Студентка съм трета година в град Велико Търново и за пръв път ще съм в общежитие. Но още се колебая кой блок да избера. Ще помоля студентите, които живеят на общежитие във Велико Търново да споделят мнението си. Благодаря предварително!
Много моля модераторите да публикуват историята ми, наистина много ми е важно.

Коментари

1.   Е за три години поне на гости не си ли ходила?
Ай стига глупости.

2.   От авторката:
До номер едно: Щом искам мнение тука едва ли съм ходила, но на тебе като ти липсва логичното мислене за да свържеш нещата, как да те обвиня? !? Стига глупости

3.   Трети блок, вход А са най-добри. Ходил съм при колега на гости там и всичко е 6. За тези до ректората съм чувал, че има много насекоми, а и често няма топла вода. Единствено май трябва да си запазиш място там от рано, а и ти трябва добър успех също.

4.   От авторката:
Номер 3 благодаря за съвета :)

5.   Зависи къде учиш.
Накъса казано: ако си в Ректората - избираш блок 2- ремонтиран е, условията са много добри. Блок 1 е мизерия....
Ако си в корпусите - блок 3.

Ще си позволя да изкажа лично мнение: по-добре си остани на квартира, освен ако нямаш основателна причина да отидеш на общежитие.

Успех!

6.   Аз живея в Германия. Най доброто общежитие, което си харесах е в Брауншвайг. Там съм вече от 3 години. За толкова време научих и немския език. Успех ти пожелавам.