Споделена история от Тинейджърски

Имам курвенско излъчване,а не съм такава
Здравейте, скоро няколко приятелки ми казаха, че съм се облякла като курва... не бях гола, бях с черно боди с дълъг ръкав и хип-хоп анцуг, т. е. всичко беше покрито, нищо не се виждаше, освен това си бях сплела косата на две плитки на края ги бях завързала с розови панделки. На мен като цяло стила ми е такъв, модерен, момичешки, малко бунтарски, не мога да се обличам по друг начин, защото само така се харесвам. Странното е, че повечето ми приятелки се обличат по същия начин, но на мен стояло курвенско и кифленско, а на тях не. Обяснението беше, че на мен излъчването ми било някакво такова курвенско, мръснишко, перверзно едва ли не и за това било по-добре да не се обличам така, докато при тях не стояло така кифленско. Исках да попитам как да реша този проблем, как да си променя стила на обличане или по-точно излъчването, а не стила, за да не ме мислят за някое курве?? Само да уточня, че тези момичета са ми много близки приятелки и щом казват, че изглеждам така, значи наистина нещо ги е накарало да го мислят, не го казват от завист или нещо подобно. Предполагам, че до известна степен проблема ми е от там, че те са маааалко по-мъжкарани, докато на мен ми казват, че съм типичната женственост, кокетка, аз съм и бивша балерина, дори са ме бъзикали, че докато ходя си въртя задника :D Не го правя нарочно, просто е голям, като на бразилките, и докато ходя той сам си се върти. Косата ми е дълга до дупето, естествено права, освен това и тенът ми е по-тъмен, абе точно като латино момиче. Освен това в лицето съм детска, на 18 съм, а бе взимат за 14-15. Гърдите ми са средни, чашка С. Познавам едно момиче с доооста по големи, вече в D-то, изглеждат супер големи и въпреки това пак не стои толкова вулгарно с някоя прилепнала блузка. Това ми пречи и в отношенията с момчетата, защото ме приемат само като парче, а не като момиче за сериозна връзка. Приятелките ми ги закачат малко по-малко от мен, но когато го правят винаги са сериозни момчета, докато мен ме закачат всички, защото се надяват да им вържа... Искам и аз като тях да мога да се обличам както си искам, без да стои курвенско и вулгарно и да ме приемат хората на сериозно, как да го постигна?

Коментари

1.   Здравей. Единствения съвет, който мога да ти дам е да не се променяш заради никой. Живеем един живот-носи каквото ти харесва. Да, възможно е приятелките ти да са искрени и коментарите им да не са породени от злоба или завист, но ако това е стила ти и се чувстваш добре в този тип дрехи, катотвои приятелки трябва да уважат избора ти. Курва се става с постъпки, не с конкретен стил на обличане. Да не говорим, че повечето жени се опитват да бъдат толкова атрактивни за мъжете. Радвай се, че ти го постигаш без да се разголваш. А и ако излъчването ти е такова и с чувал да се облечеш то няма да се промени. Явно в това ти е чара и няма нищо лошо да привлечеш някой мъж с това, а после да го задържиш с характер и поведение. Бъди себе си.

2.   Тези твои 'приятелки' много, ама много яко ти ЗАВИЖДАТ !!!
Защото явно имаш много по - хубаво тяло от тях, а сигурно и много по - красиво лице.
ОБЛИЧАЙ СЕ КАКТО ТИ ХАРЕСВА И НЕ СЕ ВРЪЗВАЙ НА ПРИКАЗКИТЕ НА ТЕЗИ ТЪПИ КОКОШЧИЦИ. Нека се пукат от яд, защото го залужават!

За момчетата: за да те взимат на сериозно момчетата трябва ДА РАЗВИВАШ ЛИЧНОСТТА СИ - да се интересуваш от различни неща, да четеш книги, да гледаш научно-популярни филми. Като общуваш с тях да ги изслушваш какво ти говорят. Като говориш да не викаш, смисъл ако си се ентусиазирала нещо да не се дръжиш лигаво, пискливо такова, а малко по - сдържано, ама не и другата крайност - да седиш тиха и като пън.

И както ти казах - външния си вид не променяй, наблегни на личностните си качества! Ама се подготви психически отсега, че истински приятелки момичета няма да имаш.. най - вероятно.

Жена на 29

3.   Само от заглавието как съм се смял. Браво! Управи ми настроението:)

4.   На авторката ми е трудно да дам конкретен отговор, защото не знам как точно излгежда и какво излъчване има. Само от думи не мога да се ориентирам.

Но на номер 2 ще кажа, че изобщо няма значение за един мъж жената колко научно-популярни филма е изгледала, а има значение най-вече какво поведение има и какви разбирания също. Ако разбиранията и поведението си е ОК, книгите и филмите са без значение.

Всъщност ако си е курва, книгите също не помагат особено.

5.   Ами завиждат, това е. Аз съм момиче, но изглеждам невинно-точно затова започнах да нося червено червило, да добавям детайли ако дантела, голи рамене/гръб които излъчват и тази част от мен.
Познавам жена с такова излъчване каквото ти описваш. Ами може и да го има това начално излъчване, да сексуалността и вероятно бие в тавана обаче е вид чар. Има си дълготрайни връзки, мъжете са луди по нея.
Може би бих те посъветвала да добавиш повече ризи, да се обличаш по-елегантно. Елегантното е секси по малко по-прикрит начин, но не е незабележим, напротив- всички се обръщат след теб ако комбинираш дрехите правилно.

6.   Проблема ти не е в дрехите, а в излъчването. Ако една жена има такова "излъчване" и в дрехи на монахиня да я облечеш те ще й стоят курвенски.
А излъчването мило дете е държанието, в флиртуването с знаците на тялото, в походката, в мимиките, дори в погледа. Без значение колко си красива, без значение колко хубаво тяло имаш, без значение е дори гола да ходиш. Точно така една жена която уважава себе си флиртува само с любимия а не с всички мъже. А докато няма любим човек до себе си не флиртува с никого преди да го е харесала за свой обожател. Флиртът е знак за мъжете, едва ли не покана да се пробват. Жената която уважава себе си, може да мине чисто гола сред стотици мъже и пак никой нито да й подсвирне, нито да я закачи и даже може да ги накара да я уважават и да си свалят палтото за да я покрият, колкото и хубава да е тя. На 98% от мъжете докато не им дадеш знак че е възможно да те имат не биха посмели да си го помислят, само изнасилвачите посягат неканени.
Така започни от походката, пробвай да се движиш по права линия срещу огледало без чупка в кръста. Манекенките примерно правят чупка в кръста на всяко преместване на крак с цел въртене на дупе. Това имат предвид хората като ти казват въртиш си задник, и то няма нищо общо нито с големината му нито с формата му, въртенето на дупе идва от кръста. Не е нормално да ходиш като на подиум по улицата.
Можеш също да спреш да си сплиташ косата на две плитки, ако не си наясно това е детска прическа, и доста порно филми използват тази прическа за да подмладят актрисите си, тази прическа ти отнема от възрастта, Момиче над 18 с такава прическа кани мъжете които са гледали порно, една усмивка и мил поглед и те са изплезили език, държанието също ти отнема от възрастта.
И т.н. не ми се пише сега ако решиш че имаш нужда да продължа питай и ще кажа какво да направиш.

8.   Абсолютно всичко, което мисля аз и съветът, който бих ти дал е описано от коментар номер 2. Аз също съм на 29 и от собствен опит ти казвам- ЗАВИЖДАТ ТИ и то много яко, защото си много по-сексапилна от тях, а така на тях, бидейки до теб не им върви с момчетата.

9.   Говорят така, защото сгурно си по-красива от тях. Сигурно мъжете ти отделят повече внимание и те ти завиждат. Хич да не ти пука. Обличай се както на теб ти е кеф.

10.   Първо искам да кажа, че чашка С не е точно средна, по-скоро си с прилично големи гърди. За нещо нормално се води В.

Сега по темата. Ще ти обясня от къде идва проблемът ти по възможно най-простия начин. В момента всички харесват момичета с бразилски дупета, големи гърди, плоски коремчета, дълги коси, чипо носле, големи устни и лек тен. Е ? Ако се вписваш в повечето от това описание, то е нормално хората да те приемат за сексуален обект. Какво ще правиш със стила си и с излъчването си е твое решение. Ако една жена е красива и без грим, ако има хубаво тяло и си личи и с раздърпани дрехи, това е.

Има как да си смениш стила на обличане, да не следваш модите, да промениш и косата си и всичко, но не виждам особен смисъл. Момчетата все ще забелязват как изглеждаш и все ще ти хвърлят по някой поглед и ще се закачат с разни цели. Имам една приятелка, която е доста красива, наистина полага всякакви усилия за външността си и не остава незабелязана. Тя си има самочувствието, разбираш ли, дори да е облечена с домашни дрехи, върви гордо, спокойно и винаги има кой да ѝ обърне внимание. Аз например нямам самочувствие, имам хубаво тяло, заглеждат ме, заговарят ме, наскоро започнах да се движа в нова среда с напълно нови хора и всички ми казват, че съм много лъчезарна, но никога не съм се приемала за такава, следователно привличам много по-малко хора и дори да привлека някого, не го вярвам. Излъчването е нещо, което човек просто притежава, то може да се окаже и по-силно от реалната му външност, но не се притеснявай толкова. Покривай всички части, които трябва да бъдат покрити, дръж се на ниво и все някога ще се намери някой, който се интересува от теб, а не от вида ти.

11.   Не са ти приятелки. Ти си се обличай както ти харесва. Може да ти завиждат, може да са решили да се пошегуват с теб. Не им обръщай внимание.

12.   И какво като имаш курвенско излъчване?
Още по-добре.
Атрактивна външност, която оправдава очакванията.
Перфектна комбинация...
Бих убила да изглеждам така

13.   Дългата коса според мен е голям фактор за това излъчване. Познавам такива момичета с дълга коса (до дупето) и винаги ми е правело впечатление, че изглеждат по-разкрепостени и женствени, но по някакъв груб, неелгантен начин. Просто моето мнение.

15.   Това не са приятелки. Очевадно ти завиждат.

16.   По скоро имаш нужда да смениш така наречените ти приятели а не това с което се обличаш. Придържай се към това което ти харесва, носи се както искаш и си прави кефа, недей да слушаш кой какво говори от ляво и от дясно. В България цари много лош манталитет и грозни взаимоотношение между хората, особено при младите, няма стойностни хора.

17.   Наистина не те познавам, и не мога да кажа дали ти завиждат или не! НО аз също имах до скоро една приятелка, толкова тежък грим слага като на курва, и, го казах това и чак прекрати приятелството ни! Казах и, че може да изглежда такава, но да не е! Разбирате ли дори и чалга звездите не си слагат толкова грим, като нея, но и казах истината и се обиди. Ти явно си мъдра.. замисляш се! Слагаш ли много грим? Държиш ли се предизвикателно? Имаш ли си приятел? А може и да е чиста завист не мога да ти кажа, за да ти кажа трябва да те видя..
и все пак бъди себе си..

-Спокойно

21.   Това ви е проблеми, на ученичките - мислите само за външния си вид, а не за образованието и кариерата си...

22.   С извинение, но дебеличките момичета не излъчват невинност, точно обратното е.
Имала съм случай в даскало, момичето беше дебеличко, но носеше къси дънкови поли в съчетание с клин.
Толкова смешно беше, ако някой й се присмее или я погледне, така лошо го гледаше, все едно го кълнеше.
Та и тя може да си е мислела, че завиждаме или нещо подобно.
Само нисичките и слаби момичета изглеждат невинно и приличат на деца.
Но едно едро момиче, като авторката не може да се впише в тази графа.
Ако се беше занимавала с балет достатъчно дълго нямаше да придобиеш формите на бразилките.
А едно момиче в пубертета с "бразилско дупе", означава липса на здравословно хранене.
Нищо лично, но симпатизирам на стройните тела, но всеки с вкуса си.

24.   22, не че те нападам, но защо си мислите, че когато едно момиче има гърди и ханш, е "дебеличко"? ! Ами, има си жени, които са слаби и стройни, но имат такива форми или просто са по- едри в ханша. Това зависи най вече от гените, а не от "дебелината"

Black Sabbath

25.   24 - Защото така изглежда.

26.   25, ами, не е така. Някои жени имат гърди, ханш и талия, защото им е заложено, но същевременно нямат излишни килограми. Такава им е структурата. Познавам дебели жени, които нямат гърди.

Black Sabbath

27.   Съгласна съм с повечето коментари горе. Аз самата имам „курвенско излъчване“, просто защото имам големи гърди, висока съм също, с дълга руса коса. Винаги съм се обличала скромно и не съм ходила по мъже. На 19 г. срещнах мъжа си и след 10 години връзка се омъжих за него. С две думи точно обратното на курвенското, защото съм била с 1 мъж, но за съжаление хората мислят до ден днешен, че едва ли не си търся мъж, просто защото имам големи гърди. Мъжете направо зяпат безсрамно. Само когато съм заедно със съпруга ми няма такива погледи, защото той е доста висок и едър. Един път някакви гамени подхвърлиха нещо и мъжът ми ги подгони, но когато съм сама по улиците срещам неприлични погледи, макар че се обличам скромно
Не можеш да угодиш на околните. Живей си живота.

28.   До 26 - Точно така си е!

Високите хора имат едър кокъл и изглеждат с повече кг-ми, но аз не съм видяла авторката да казва, че има мерките на манекенка, за да не бъде както описа 22.
За мен са дори смешни с тресящи дупета, а пък ако имат дълга коса и са ниски изглеждат още повече ниски.
За латиносите е нормално да са с такава структура, но за нас българите е странно и неестетично красиво.

29.   28, не, не е! Имате много ограничено мислене по въпроса! Както има високи и слаби и ниски и с едър кокал, така има и високи и едри и ниски и слаби! Те нещата не опират само до г*зове и кокали, а и до други фактори! Защото познавам слабо момиче, което просто е по- едро в ханша, но няма излишни килограми по другите места и не е дебела и това идва от структурата ѝ. Вероятно авторката е нещо подобно.
И впрочем, не харесвам латиносите, както и да изглеждат. :)

Black Sabbath

30.   От 25 до 26.
Казвам ти, как изглежда в моите очи. Момичето простомизстил да пълно. Ти питаш, защо има казват, че са "дебелипки", като всъщност не са. Да, нямат излишни мазнини, но самата км фигура, особено ако са с малко по-широко дрехи казва друго...