Споделена история от Тинейджърски

Учителят по физическо не ми дава да играя
Здравейте омръзна ми учителят по физическо да не ме слага в отбора по каквото и да е - волейбол, хандбал и баскетбол. Това продължава от много време. Днес не ме сложи в отбора и аз се чудих какво да правя. Скучно ми е като не играя. Какво да правя. Родителите ми казаха да си оставам горе, но не знам дали е добър вариант да стачкувам. Всички други ги слагат в отбора само аз не.

Коментари

1.   Може нещо да не харесва в теб.

Успех!!

2.   Родителите ти не те учат добре.

3.   Защо не каза първо момиче ли си или си момче! И точно на колко си години. Отговори ми на този въпрос и чак след това ще направя по-обширен коментар. Много си оскъдна в информацията. Чакам.

4.   А може ли да ми дадете съвет какво да правя?

5.   Не съм съглсна с номер2. Вашите са прави, че няма смисъл да се занимаваш.
Има смисъл да водиш битки в живота си, НО ТРЯБВА ДА СЕ НАУЧИШ ДА ПРЕЦЕНЯШ КОГА СИ ЗАСЛУЖАВА И КОГА НЕ!!!

Мани го тоя комплексар даскала ти по физическо. Той се изживява като някакъв професионален треньор най - вероятно, а не като учител по физическо на момиченца и момченца в училище, какъвто е в действителност.

Седи си на скамейката и си почивай. Настройвай се през това време за важните предмети като български език и литература, английски език, математика и. т. н. Даже ако предишния час са ви дали вече домашна по нещо - възползвай се от свободното си време по време на тъпото физическо и си пиши домашната, за да си по - свободна като се прибереш у вас!!

Ако наистина имаш желание да спортуваш запиши се на някакъв спорт и си ходи 2-3 пъти седмично да си спортуваш.

Хайде, горе главата - И НЕ СЕ ТОВАРИ ПСИХИЧЕСКИ С ТАКИВА ГЛУПОСТИ :)))

6.   Докажи се

7.   Ако можеше и мен да ме оставят на пейката... Поне сега нямаше да ме болят всички мускули.

8.   Автора: Благодаря на всички за отговорите До 3 момче съм и не съм толкова слаб.

9.   Автора: Защо всички коментиращи бъркате родовете?

10.   от номер5:

Ами сладурче, от текста ти не се разбира дали си момче или момиче. Аз по дефолт те сметнах за момиче, може би защото аз съм жена. Сори, ако съм те засегнала нещо ;)
Също те съветвам да не вземаш така навътре такива дреболии. Ти май си доста чувствителен. Научи се да преценяш за кое има смисъл да ти пука и за кое не.

Жена на 29

11.   До авторът - защото никъде не си писал, от кой "род". си. Или задължително трябва да аориемем, ще само момчета пишат тук?

12.   Автора: До 10 и 11: Да, не съм уточнил, но бързах да напиша текста, защото бях зает. До 11: Тук пишат хора и от двата пола. Наистина няма как човек да разбере от кой пол е определен потребител, ако потребителя не е уточнил.

13.   Избери си един спорт и се съсредоточи върху него.