Споделена история от Тинейджърски

Защо той не ме забелязва?
Здравейте! Момиче на 15 години съм. От скоро в нашия клас дойде ново момче. Отначало не ме интересуваше много само това, че беше хубав, но след като говорихме няколко пъти започнах супер много да го харесвам и всеки път като го погледна се усмихвам до уши и щом чуя името му ми става толкова приятно и хубавоо.. Но след тези разговори изобщо не сме общували.. той седи с едно друго момче и постоянно е с него или другите му приятели извън стаята и дори да искам пак да го заговоря буквално си забравям думите и ми става супер тъпото! Много искам да започнем да излизаме поне навън като приятели или да седим заедно на чин, обаче съм сигурна, че дори и да го помоля той е мил и ще се съгласи, но приятелите му ще му се подиграват.. ще започнат "има игра" "гаджета ли сте" "заграждай" такива тъпотии, които ме дразнят адски много. Та така малко започвам да говоря за едни неща после за други надявам се разбрахте.. на кратко не си говорим почти, а супер много искам, обаче съм и доста срамежлива и това е проблем. Ако може да ми дадете съвети как да започна отново да говоря с него на какви теми и как да спра да бъда толкова срамежлива?

Коментари

1.   Боли те за хорското мнение, като ти викат "има игра", казваш "има, проблем?" и толкова, ще млъкнат все някога... Измисли си причина да говориш с него, примерно, причина която ще стигне до там, че да трябва да се видите лично, за да ти помогне - извън училище и така...

2.   Много е сладко, че го харесваш, но дали той знае това? Дай му някакъв знак. Най - лесно е да му пишеш във фейсбук. Той ще види, че имаш интерес към него. Ако и той изпитва същото нещата ше се получат. А колкото до хорското мнение - да не ти пука какво си мислят другите.
М20

3.   Ако сте пушачи, излизам да пушиш с него.

4.   Ха, сладка, май те знам теб!

5.   Попитай го нещо за ученето, да ти обясни. Помоли го ьа съвет нещо за ученето... имате общи теми за разговор. Направи де, че нещо не си разбрала в час и го помоли той да ти го обясни.

7.   Отиваш при него и го питаш нещо свързано с домашните или пък ,ако обича спорта поговорете за него. Разбери интересите му . А относно срамежливостта .....ТРЯБВА ДА Я ИЗКОРЕНИШ ОТ СЕБЕ СИ!!! Просто отиваш и си представяш ,че си с приятелка. Изпитвала съм го същото и,ако чакаш нищо няма да стане. Надявам се да съм ти била полезна.

8.   Номер 4 Смисъл?