Споделена история от Тинейджърски

Обарване..
Ето я и моята история.
Аз съм момиче на 14 год.

Момчето, в което съм влюбена, последния път ме учуди.

Първо се целувахме, прегръщахме се, лигавехме се, той тръгваше да ме целува, аз му бягам, после аз го целувам... и всички тези работи които ги правят хората, които се обичат.

Същия ден след известно време, както си бяхме сплели пръстите и той ми сложи ръката върху неговия ***.
И после ми каза " Охх.. ще тее... ... " И аз си дръпнах ръката. Но явно като се опитах да си изплъзна ръката, му направих още по голям кеф, защото той каза че така съм му харесвала и почна да ми охка. И това се развива в едно кафе.

И аз му бях казала, че на тази възраст още не мисля да правя секс.

Въпросът ми е към момчетата и момичетата:
Това как да го разбирам, при положение, че ние не ходехме още. И все пак аз съм на 14 год. а той на 15 г.

Коментари

1.   Ами разбирай го така - хормоните бушуват, на човека му се прави секс и хоп ръката ти се оказала върху неговия *** Естествено, че до секс се стига, когато го искаш, готова си, искаш да е точно с него и пр. и пр. Така, че директоно обясни какви са чувствата и притесненията ти. Ако момчето е разумно и достатъчно държи на теб ще разбере.

2.   Аз съм на 13 и момчето което харесвам ми сложи там ръката и аз не я махнах даже след това и на голо.. :Д

3.   Нормално е.

4.   Има един лаф: "Не членът е закачен за тийнейджъра, а тийнейджърът за члена". Момчетиите денонощно си мислят за секс и искат само това. Ти, ако не искаш да те използват за надуваема кукла, най - добре не се занимавай с такива разгонени хлапаци. Порасни и си намери истински мъж, а не момченце.

Борония

5.   №2 леле ама ти щом от ся си слагаш ръката на голо.. след 2 години сигурно ще правиш свирки като за добър ден.
Ти още си дете за бога. На 13 год. още незнаеш къде се намираш..

6.   Ами аз не че имам нещо против.. случвало ми се е и друг път някое момче да си сложи там ръката, но просто реших да попитам какво ще означава това..

7.   Ми, давай в същия дух... След месец - два ще запискаш: "Бременна ли съм? Моля помогнете!"

8.   №7... да не е виновно момичето, че повечето от вас момчетата мислите само за секс.. ;)

С. 15 г.

9.   Аз съм на 11г. и веднъж една приятелка както си стояхме у тях и учехме ме хвана за *** и ми стана много срамно!

10.   до 9., ако не ти е било приятно, е трябвало да кажеш нещо. Ако ти е било - няма нищо срамно, харесва те момичето, радвай се, интересува се и какво има там, може да е искала и да се заяжда нещо, знам ли, но не е срамно момиче да те погали, спокойно! Всички момчета на твоята възраст ти завиждат.

до авторката - добре дошла в света на тийнитата и малко по малко на възрастните. Влюбените не само се гушкат и цункат, а и се докосват по гениталийте, да и секс правят, но според мен момчето само си ги е говорило тези работи, защото си го възбудила, но не е намеквало да правите секс найстина.

Ако го обичаш и той има сексуални нужди, не е нужно да правите секс!!!! На 14 може би си малка за това, а и разбирам, че не си готова, но щом имаш сериозен приятел за цуни-гуни, не е зле да използваш ситуацията и да напредваш в материала (БЕЗ СЕКС). Може да се задоволявате взаймно БЕЗ СЕКС като се галите и целувате там (френска любов). Не само няма как да се забременее, но и ще се подготвиш по-добре за един нормален и изпълнен с радост сексуален живот. Няма нищо грозно и срамно в човешките гениталии и няма нищо лошо, че приятелят ти е взел ръката ти и се е търкал, значи те харесва много - лошо е, ако иска секс, а ти не искаш и му позволиш въпреки това. Няма лошо и да се задоволявате с ласки взаймно или с френска любов, вие няма как да имате венерически болести на тази възраст - той сигурно също не е спал още с момиче.

номер 7 Забременява се само при секс без презерватив - пенетрация на мъжкия полов член във вагината!!! не може да се забременее от любовна игра - а това не е само цункане и гушкане, а и галенето „там„. Когато двама порастнали се харесват и обичат, те изпитват влечение един към друг, не се срамувай от това и не карай момчето да се срамува от природата си и не го отблъсквай като си дърпаш ръката, не искаш да го докоаваш даже през дрехите и не искаш да го гледаш дори там. Ако е така, разбери че не си готова за приятел. Аз на 14 си играех с кукли и не съм се цункала и гушкала и съм си нямала приятел, но като имаш и той те харесва и иска да го докосваш, значи ти го обиждаш и нараняваш, като не искаш да го докосваш. Така се чувства момчето като си дръпнеш ръката.
КОЕТО НЕ ЗНАЧИ да му дадеш да прави секс с теб!!! говорете за това и му кажи, че не си готова за това!!!

12.   до 10 може да има венерически болести, защото не се хващат само по полов път и презервативът е 99%сигурен, има някакъв вариант да се скъса все пак ;)

13.   Съгласна съм с номер 10..
Според мен момчето те харесва и затова...
Изглеждате ми сладка двойка.. Хайде успех

14.   Пфф, незнам как попаднах в този женски сайт, но аз съм момче :Д и тея дето ги чета са ми леко странни. На 14 съм и съм напълно съгласен с мнението на номер 10. Не е задължително да правите секс (OMG), когато това момче си е сложило ръката ти там е искало да се позабавлявате, т. е. е искало да те обарва и ти разбира се да му отвурнеш. Нищо страшно. Незнам но, повярваите ми момичета няма нишо лошо в това да се обарваш с момче :Д ще ви хареса.
Та на кратко това не винаги означава хайде да правим секс, а просто му дай малко повече свободийка, . т. е. позволимо да прави какжото си иска с теб, но ако не ти харесва и му кажеш би трябвало да те разбере и да спре. Принципно момчетата много обичат да обарват момичетата :Д. Запомнете или разрешавате всичко на момчето или по добре не се заигравайте с тях. Чуството когато те възбудят много и те зарежат е УЖАСНО!!!
Според мен на 14 години това е напълно нормално, все пак аз съм на 14 и тези работи ги правя, но момичетата ми пускат ;) сигурен съм, че ще ви хареса. ПРОБВАИТЕ!! :Д. Това е от мен единсвеното момче, което се е спряло да пропрочете :Д.

18.   Здравейте , аз съм момиче на почти 12 години . Харесвам едно момче на 13 . Винаги когато миня покрай него той е с един друг приятел и само ме удрят , правят ми запалки , момчето което харесвам винаги ме бута в ъгъла и почва да ми вика "ей малката ще те пребия" , в фейсбук постоянно си пращаме целувки и така .
Един ден минавам с една приятелка покрай него и той единия път ми направи запалка , вторият ме настигна и ме удари , третия пак ме настигнаха и май беше той ме боцна и аз да се обърна кой е и се блъснах в парното а те умряха от смях (това се случва в училище) , снощи ми звъняха и се майтапеха с мен по телефона . Това знак за какво е ? Малко тъпа история но ...

19.   Здравейте , аз съм момиче на почти 12години.Харесвам едно момче на 13 в едно училище сме постоянно се закачаме,постоянно си пошем в фейсбук той се майтапи и ми казва,че съм момиченцето на бати и постоянно си пращаме целувки.Като мина покрай него в училище той само ме удря,съпва ме,прави ми запалки,завира ме в ъгъла и ми казва "ей малката ще те пребия" и ми щине бузите. Един ден с един друг приятел седят на втория етаж,аз минавам с моята приятелка покрай тях и те ми направиха запалка и двамата,после ме догониха и ме удариха,третия път пак ме догониха и един от двамата ме боцна аз да се обърна да видя кой е и се блъснах в парното а те умряха от смях.Снощи ми звъняха и се майтапеха с мен по телефона. Това знак за какво е? (историята ми е малко тъпа,но не знам какво да правя) Моля дайте ми съвети.Благодаря предварително!

21.   Поговори с него. Попитай го защо го прави, може да излезе, че те харесва. ;) Приятно ли ти е да ти прави запалки? Ако да, знай че е напълно нормално. Ако обмисляш преместване в др. у-ще, не го прави! Не може да бягаш от проблемите си! Опитай да се справиш сама! Ако разговорът не помогне, го настъпи следващия път, но гледай да го заболи поне малко, ако и това не помогне го удари, но разбира се гледай и ти да не пострадаш!!! (това си е твой избор) Не се прави на слаба! Можеш да говориш с класната, ако не помогне се обърни към директор/ката на у-щето. Но в краен случай. Също така говори с вашите вкъщи!
Момиче 12

22.   От авторката:
Не е нужно да се стига до госпожата,с него сме много добри приятели.Аз постоянно си го побийвам.(Беше ми сърдит за 1месец само,защото един приятел ми беше коментирал статуа в фейсбук.Просто искам да знам дали ме харесва или...не знам и аз.

23.   Пак от авторката:
Просто аз много го харесвам,но ме е страх ако му кажа да не ни се развали приятелството (както казах ние сме най-добри приятели).Просто не знам как да разбера дали и той чувства същото.Иначе в училище,когато не се биеме четиримата (другите 3 са ми също много добри приятели),ядеме шоколад.Днес в часа му написах дали иска да му занеса междучасието шоколан,а той ми каза,че ако му занеса ще ме обича още повече.Смисъл той ме приема като сестра.Не знам дали чувства това което аз чувствам.

25.   Помисли-притискането в ъгъла сексуално ли е, носи ли ти възбуда? Думите, които ти казва в този момент са без значение, явно просто има силно желание за допир до тялото ти. Запалките също са игра със сексуален подтекст. Момчето със 100% сигурност е привлечен от теб, смятам не само като обект на хормоните му, щом си пишете и сте приятели и извън закачките ви. Щом ти се е обадил вечерта, за да се шегува с теб докато е бил с друго момче значи мисли за теб и те иска около него, а момчето, с което той е бил със сигурност знае твоя човек колко силни чувства има към теб. Извод-действай-Той те харесва!

П.П.
Историята ти, дори и да е глуповата ме върна в 6-7 клас... Същите неща ставаха и по нашите коридори, същите неща правихме с момчетата, с които се харесвахме... и дори съвсем подобни мисли чопкаха и моето съзнание!

Успех с момчето ти!

26.   в седми клас съм и ми става хубаво като ме пипат

27.   От авторката:
Днес се случи почти същото с неговия приятел дойдоха не искаха да ме пуснат да сляза по стълбите за да вляза в час ядохме пак шоколад...по стълбите ме настигна завре ме в стената и почна да ми щипе бузите,а аз му викам че ми размести очите.Аз като тръгнах да си ходя той ми вика "хей,малката,с теб ще правим свалката".После 10мин. след като започна часът дойдоха с неговия приятел до нашата класна стая и госпожата ги овика.Вечерта почна да ми праща целувки в фейсбук и каза,че утре иска пак шоколад.

П.П
Благодаря за съветите

29.   предполагам че се е базикал с теб като е почнал да охка а и ако искаш да го направиш няма проблем, че си на 14 щом милиш, че няма да разкаже на вс ида, това е състояние да духа смисал кога си готова сама си решаваш а и да отидете наоще една среща и кажи какво е станало..

31.   Аз съм на 15 почти, знам че не ви се вярва да, , обичам’’ на тези години. Аз лично не вярвах, че ще срещна любовта на тези ранни години, но случи се. От 3 години вече 4 го обичам от 6 месеца ходим. Той е моето семейство. Досега имах липса заради майка ми и баща ми, което е дълга история. Така в първите 5 месеца само се целувахме, прегръщахме най-нормално. После взе да ме обарва. Първо от заде после гърдите и вагината, но там долу не на голо. Толкова ми е приятно, че сама го възбуждам и предизвиквам да ме опипва. Преди ми беше гадно, защото имаше хора, които без моето желание го правеха, даже не ми бяха нищо нито флирт е имало нито нищо. Но с него ми е доста хубаво. Отпусни се, ще ти хареса

32.   Съгласна съм със номер 14 аз съм момиче и когато ме обарват или свалят ми харесва случва ми се всеки ден А пък има момичета от даскало който един път да ги пипнат и направо вдига цялото даскало във въздухът щот някой го е опипал МОМИЧЕТА ВИЕ НЕ ЗНАЕТЕ КАКВО Е ДА ВИ ОБАРВАТ ПРОБВАЙТЕ

33.   Искате да имате гаджета, ама не искате да ви пипат. След като сте малки и не сте готови за интимност оставете тия неща за по-късно