Споделена история от Тинейджърски

Обичам до болка
Момиче 17г.
Преди време писах по тази тема.. ( може би 3г и 4-5 месеца)
Има една учителка.
Страхотен, прекрасен, уникално добър и земен човек, добра душица..
Преди 6г когато бях 5 клас и въпросната учителка прекрачи прага на класната стая, моята реакция беше гакава:
- каква пък е тази? Ужасна е. Ужас..
Много е мразех първите 1-2 месеца..
Тя не ми даваше поводи, но аз просто е мразех..
Ядосвах е, правих и на пук..
Един ден не дойде на училище, бях щастлива че няма да виждам ужасната г-жа.. 2, 3, 4, 5 ден нея е нямаше.. Дойде новата седмица и пак е нямаше..
Аз вече не се радвах, че я няма. Гледах по коридорите, през прозореца и се надявах да се появи от някъде..
Тази жена ми липсваше.. неосъзнавах какво се случва с мен... и втората седмица отсъстваше..
Когато дойде на 3-тата седмица бях мн щастлива..
Вече не се държах просташки, слушах е, правех каквото ми каже..
И с всеки изминал ден аз се привързвах към нея..
Заобичах е като майка..
Представях си как е прегръщам и как и казвам колко страхотен човек е..
Но не можех..
Нямах смелост и ме беше срам..
А толковя многа исках да е прегърна..
Минаха годините 5, 6, 7 клас и тази обич с всеки изминал ден ставаше по- силна и по-силна..
Оставах нарочно но консултации за да мога да е виждам още 45мин..
Бях щастлива щом виждах усмивката й. Плез тези години аз всяка една вечер заспивах с мисли за нея, представях си как и спасявам живота и как с последен дъх и казвам, че искам да е прегърна и колко мн е обичам.
Сутрин първата ми мисъл беше тя.. мина и 7 клас..
Тя отговаряше и за библиотеката. И лятото трябваше библиотеката да се премести в др стая. На др край на училището.
Аз веднага се притекох първите 2 деня имаше хора които помагаха бяхме 5-6 човека.
После останах сама.
Изнезох всички книги и ги занесах там където трябваше..
Около 5 дена помагах от сутрин 9-10:00 до обед 15:00ч
Тя няколко пъти идваше да принася но аз и казвах да отива да си върши другата работа и че аз ще се оправя.. Бях щастлива, че и помагам.
Свърших с тази работа.
Мина лятото и дойде 15 септември. 2014г най- щастливият ден за мен.
Бях купила букет и за нея.
Подадох и го и тя ме прегърна..
Бях на 7-мото небе.
Радвах се като малко детенце..
Бях щастлива.
Минаха 2-3 месеца от началото на учебната гоучеа..
И тя отново спря да идва на работа..
Разбра се че е бременна.
Аз се радвах и плачех..
Радвах се за това че ще става мама, че детенцето и ще има такава прекрасна майка.
Но ми беше и гадно защото това значеше че нама да е виждам 3г поне.. така и стана.. 8, 9, 10клас..
За това време съм е виждала 3 пъти..
В началото си казах че това е шанс да е забравя..
Но статлна точно обратното..
Обичклта ми растеше и растеше...
Това лято често идваше в училише.
Аз ходех на трен..
Един ден се засякохме в коридора тя разпери ръце и тръгна към мен и ме прегърна.. и аз прегърнах силно.. не знаех как да я пусна..
После ме разпитваше разни неща..
Аз не можех злда говоря..
Сърцето ми биеше силно..
Човека който най много обичам на този свят стоеше пред мен и преди брооени секунди го бях прегърнала..
Бях мн щастлива..
Очаквах този година в 11 клас да се върне..
Но се оказа че чак в 12 клас ще се върне...
Много ме е гадно..
Докато пиша това плача..
Всеки ден плача...
Много ми липсва..

Някой от вас изпитвал ли е такова чувство?
Как се справихте?
Защото аз вече не издържам..

Коментари

1.   Бреййй. Ти нямаш ли майка? Разбирате ли се с майка си? Тя някак замества майка ти, според мен... Но хубаво, че си я намерила.

2.   Ъ... чувствам се странно след прочита на тази... история

4.   Абе момиченце, вместо да се занимаваш с глупости, що не вземеш и малко да поучиш!? Погледни се как пишеш в 11 клас, сякаш си в трети, за тебе буквата "я" съществува ли? ! Срамота, това не са грешки от невнимание, бързане, такава неграмотност рядко се среща! Модератор, моля публикувайте коментара, защото това дете не върви на добре, да слезе на земята и да се вземе в ръце, къде са му родителите, учителите?
И нали лични данни не се публикуват, този имейл адрес какво дири тук?

6.   Намери контактите на въпросната госпожа и се свържи с нея. Може дори да ѝ отидеш на гости някой ден или да я поканиш да излезете на разходка или нещо друго. Евентуално можеш да ѝ признаеш как се чувстваш спрямо нея, защото изглежда си влюбена. Съмнявам се това да е чувство към жена като заместител на майка ти.

10.   А-ха, значи можеш да пишеш! А как, по дяволите я постна тази гротеска да се излагаш? Прочети си историята - какво друго да си помисли човек?! Съвет - не прибързвай, не бъди толкова импулсивна, успокой се. Аз разбирам чувствата ти донякъде (не търся никакъв сексуален елемент), но не очаквай много, за да не се разочароваш - жената има собствен живот и семейство, подобна на твоята отдаденост няма как да получиш.
Към модераторите, пак питам, нали данни за контакт не се публикуват, как да разбирам това?

11.   Модератор : Нали публикуването на лични е забранено ,защо тогава има два коментара с лична информация ( номер 3 и номер 7)?

12.   Колкото и странно да ти се струва-влюбена си. Не говоря сексуално да те привлича или всичко, което си представя човек като чуе думата "влюбен", а от онази платонична любов. Щом за толкова време не ти е минало, едва ли скоро ще ти мине.. поне това, което можеш да направиш е да продължите да комуникирате.
Момиче, 18 год.

13.   Не мога да разбера вас какво Ви бърка даването на лични данни?
Момичетата искат да се свържат и да си помогнат!

14.   13, сайтът е анонимен и това е в нарушение нс правилата, не е зле да се запознаеш с тях
Мен не ме бърка, но не е честно към други, които са искали да се свържат, но им е било отказано. А за тези момичета не се коркай, цял ден им стояха контактните данни, вече са се свързали.

15.   Ами има си правила номер 13, и те трябва да се спазват! Едно от тях е, че публикуването на лични данни е забранено. Като иска да си оставя контакти авторката има си други сайтове, в които е разрешено там да пише.

17.   Миличка, определено си влюбена, но още не го осъзнаваш. Такава любов не може да е просто майчинска. Не мога да ти дам пълноценен съвет, защото също и аз като теб съм влюбена в жена която не мога да имам. Само че аз осъзнавам, че я желая като жена, а ти още не си го осъзнала. Аз съм малко по-голяма от теб, и жената която обичам е обвързана, също с жена, тя също има чувства към мен но не иска да си разваля връзката, така че и моята любов като твоята е обречена. Ще го преживеем предполагам, но трябва време.

18.   До номер 17
Не, не неееее..
Аз съм на 100% сигурна в чувствата си.
Обичам тази жена по съвсем различен начин.
Нищо общо с твоите мисли.
Моята обич е чиста и невинна..
Представи си как детенце обича майка си или баща си.
Знам че звучи странно.
Единствените неща които искам да имам с тази жена са:
Да мога да се виждам с нея поне 1-2 пъти в годината
Да и помагам когато има нужда.
И единствения пряк контакт който искам да имамс нея е прегръдка.