Споделена история от Тинейджърски

Избор на телефон
Здравейте! Накратко - счупих си телефона и сега трябва да си купувам нов. Имам Huawei p8 lite (този, който счупих). Та искам да си купя нов, но не знам какъв. Мисля за lenovo k5, ако някой има такъв телефон ще се радвам да изкаже мнението си. Интересува ме това дали да има хубава камера (повече от 8 MPX) и дали бъгва. Та също така искам да знам дали има и други телефони, които да правят хубави снимки и да не бъгват и също така да не са скъпи (някъде около 250-270 лв. ). Благодаря предварително!

Коментари

1.   Предлагам ти Alcatel Idol 3 или дори 4 можеш да вземеш втора ръка за тия пари, аз съм имал 2 (даже 2ката съм я имал два пъти, понеже първия го счупих), 3 и сега съм с 4ката и съм много доволен.

2.   Да не е скъп, да не бъгва, камерата да е като професионална, също да оперира като последен модел iPhone и да има 128GB Storage... Като ще е за 250лв. си купи втора ръка.

3.   Huawei Y5 II не е лош.

4.   https://www.gsmarena.com/lenovo_vibe_k5-7946.php

Lenovo K5 Vibe има 13 мегапиксела. Има си сайт са тези работи, там си прави проучванията.

За 250 кинта, с добра камера, да не бъгва, да е ново...
revo.bg - българска марка, made in china
Revo 555 съм го ползвал, добре е. Чувста се евтин, но си върши работата, нямал съм технически проблеми с него.

Другото си е втора ръка.

5.   Здравей. Искам да ти кажа че камерата е ужасна! Ако това те интересува по-добре си вземи някакъв самсунг. Например s3 е много хубав. Можеш да го намериш за 200лв. Като цяло на леновото камерите на са за препоръчване..

6.   Изискванията ти спрямо самия телефон и бюджета ти коренно се разминават. С/у тази сума не може да получиш всичко което търсиш в даден апарат.

7.   Дори не знаеш как се пише мегапиксел.. Вземи си някой много евтин и се научи да пазиш!

8.   HTC Desire 628

9.   Allview V2 Viper X . Allview е страхотна марка, имам 7 устройства и съм много доволен. Малко са скъпи, защото са румънски, но посоченият по-горе модел го има в перфектно състоание в OLX.bg сега на 260лв. Виж характеристики и снимки! Камерата му има функция супер снимка до 64 мегапиксела! Не го продавам аз, а накакъв Георги от Казанлък. Леново недей, не става, личи, че е китайски :)