Споделена история от Тинейджърски

Какво значи това? Към МОМЧЕТАТА
Здравейте!
Имам въпрос към момчетата! Та става въпрос за един мой съученик. Той често ми подхвърля някакви перверзни предложения и закачки. Днес обаче каза че имам голямо дупе. Момчета може ли да ми кажете как трябва да реагирам. Комплимент или по скоро обида? Попринцип ми е казвал, че имам як "гъз", но питам вие как го тълкувате. И също лошо ли е да имаш "меко" дупе? Ще се радвам да ми отговорите без нападки и ще ви помоля да не коментирате ако не можете да отговорите на въпросите ми! Моля редакторите да публикуват историята ми!

Коментари

1.   Определено става дума за комплимент, защото днес и заради Кардашиан кланът това е признак за сексапил. Щом те закача, значи те харесва, но малко нескопосано го прави, защото няма опит. Ти харесваш ли си го?
Той си те харесва определено, но не знае какво да прави. Ако чувствата са споделени, покани го на кафе или след училище да си пишете заедно „домашните“.
Другият път като ти каже нещо подобно, отвърни просто „И ти“ или нещо подобно

3.   Винаги е било признак на комплимент Номер:1. И не заради Ким Кардашиян, а защото е секси попринцип.
А колкото до това дали дупето да е меко. Все едно да те питам дали гърдите ти трябва да са твърди. Естествено, че не, гърдите и дупето трябва да са меки. А мъжките да са твърди.
Значи явно си много секси и тоя точи лиги по теб, но честно казано това поведение е много просташко за мен. Това момче най-вероятно не струва.

4.   Дa, хaресвa те, но нaистинa е простaшко поведението му.
Опитaй нещо, следвaщият път му кaжи нaпрaво, че подборът нa думи те обиждa, не смисълът, a подборът нa думи. И не кaзвaй нищо повече, виж дaли ше ги зaмени с други, дaли ще се извини. Aко се постaрaе, знaчи сaмо блокирa, нямa опит и бълвa глупости кaто се нaдявa дa изглждa "мъжкaр" но aко не реaгирa позитивно- не се зaнимaвaй с него, простaк си е.

5.   Това е поредният човек който смята, че ако се държи като задник ще те впечатли. Коментар 4 е дал добър съвет. Виж как ще реагира ако му кажеш че поведението му те дразни.

6.   Харесва те, но не знае как да ти го каже по друг начин, и аз съм същия, бях изсипал една кутия червеи във врата на момичето което харесвам, бъркам и под полата, цомбя я и тя пищи и се смее, явно разбира че не го правя с лошо!

7.   Благодаря ви, за отговорите! И аз имам чувства към него, но не съм напълно убедена, че и той ме харесва!

8.   Стига сте лъгали момичето!
Това не е индикация, че наистина те харесва, а просто се е бъзикал, може би за да види твлята реакция.
В 10 клас бях попаднала на двама простаци от класа, да не споменавам, какво ми говореха и питаха, ще загатна ще е в сексуален аспект.
Но това не означава че са ме харесвали, а просто обичат да се бъзикат с момичетата.
Не е за хвалене, ако са ти казали че имаш голямо дупе, защото големите дупета никой не ги харесва, освен тези които харесваш по-пищни дами.

9.   До номер 8.
Аз не съм една от тези "пищни дами" напротив имам си добре оформено дупе, ходя на фитнес.

10.   До 9 : Ако имаше добре оформено дупе, да не мислиш че щеше да ти казва, че имаш 'голямо дупе'? !
Комплиментите са : Хубаво дупе имаш, Секси дупе имаш, стенато тяло и стегнато дупе, такива неща.
Твоят съученик се е избъзикал, но нали си момиче си мислиш, че те е свалял.
Не се вкарай във филми, само заради една приказка.