Споделена история от Тинейджърски

Не съм свикнала да свалям момчета, а пък наистина имам интерес към него
Здравейте :)) Аз съм едно обикновенно момиче на 19 год., и добре осъзнавам, че проблема ми ще отива повече на 13-14 годишна.. Но наистина имам нужда от съвет.. преди време скъсах с бившия си приятел, и след много сълзи, сополи и депресия, реших да продължа напред и да си намеря ново момче.. не съм от тези които биха обърнали внимание на пияните шматки по дискотеките-тип "дебна да ебна" :) Но в наши дни каде да го търся?

Преди няколко дена ровех из facebook и видях профила на едно момче което ми беше писало преди време, но тъй като мислех, че имам стабилна връзка, не му обърнах голямо внимание.. Но не знам защо сега видях колко хубав и добричък изглежда.. много мои приятели които го познават казват, че е адски добър, уважава момичетата, против изневерите е -точно това което търся... днес една моя приятелка реши "уж" случайно да излезем с него, но се оказа че е на работа... не знам как да постъпя.. да му пиша ли, какво да му кажа :д знам, че задавам тъпи въпроси, но не съм свикнала да свалям момчета, а пък наистина имам интерес към него :((( Мисля, че и той не е безразличен, защото няма моя снимка която не е харесал ;д Който иска нека драсне някой ред със съвет как да постъпя с него ;п

Коментари

2.   Въпрос на личен избор е. Дали толкова го харесваш, че да си струва да направиш първата крачка.
И все пак аз бих действал. Винаги съм се водил по максимата" по-добре да опиташ и да се провалиш, отколкото с времето да се чудиш какво би било ако си го направил" .
Така че ако ти стиска - действай. На момчето ако не друго, то поне ще му хареса. Все пак всички обичаме да се чувстваме желани, нали така? :))

*Syndrome

3.   Я, кой бил тук:) Е, няма я вече баба Роска, да пита мъж ли си, жена ли си :)))

4.   Хаха, малко офтопик :) Леля Роси, колкото и арогантна ми беше по някакъв начин симпатична. Все пак при нея всичко е перфектно.

*Syndrome

5.   Да, голяма веселба беше с нея:)

А, сега по темата: "Сухо дупе риба не яде"

6.   О аз съм същата, винаги чакам момчетата да правят първата крачка, те пък сигурно чакат меннн :Д ще си чакаме не знам.. Бих ти казала да опиташ, но като знам по мен си, че си е тежко ще кажа провери го със сигурност, имам предвид виж как се държи, гледа ли те често, разпитай за него и после действай! :) Успехх! Вероятно те харесва, но мъжете напоследък чакат всичко на готово вече, ние да им вършим работата ;0