Споделена история от Тинейджърски

love
Здравейте.. :) Искам да споделя и моята истори, дано да съм намерила точното място.. Така първо нещо за мен.. От Пловдив съм... На 15... Тка... Всичко започна през лятото (сезона на любовта ;дд)... .. Всичко започна на майтап ;както се казва; започнах да го оглеждам, първоначално не беше нищо силно... След като постояно го оглеждах, взех та се влюбих ;дд не го очаквах точно в него...

Досега никога не съм се влюбвала така харесвала съм, но нищо повече.. Всеки който ме питаше кой си харесвам, казвах че за мен любов няма и никога няма да се влюбя.. Ама то така стана че се влюбих доста силно.. ;(.. Всеки ден плачех за него тъй-като той не вярвах да ми обърне внимание... Лятото беше по краяа си... и той започна да ме оглежда и имах чувството че и той има симпатий към мен... но най-гадното предстоеже..

Тъй като той живее в Румъния, трябваше да си заминава... И така.. дойде кошмарния ден.. Той си тръгна.. ;(.. Много страдах... От една страна се радвах защото няма да го виждам и ще го забравя... но то не стана така.. Още го обичам.. Той не показва никакъв интерес към мен освен че харесва всяка една мой снимка.. той беше споделил на мойта бф че ме обича и че много се е притеснявал от мен., но аз това не го вярвам.. Най-лошото е че не съм го виждала от 9 месеца, а само при мисълта за него сърцето ми бие като лудо.. Наскоро разбрах че сме някакви брачеди.. и това вместо да ме накара да престане да го обичам, аз още повече се влюбвах и то при положение че не го виждам... Пред нас има големи пречки.. нз какво да правя..

КАК ДА ГО ЗАБРАВЯ.. дори и той да ме обича предпочитам да страдам отколкото да съм с него.. пред себе си съм изградила големи стени, спазвам принципа никога да не показвам че съм влюбена.. и дори да умирам за него казвам, че го мразя.. Дайте ми съвети моля ви.. ! ! (Извинявам се за правописните грешки)

Коментари

1.   Занимавай се със неща които са ти приятни сподели на най - близкия си човек без значение кой е излизай навън недей се затваряй в стайте! С времето всичко ще се забрави и отмине! Горе главата! Успех!

2.   Какво съвпадение аз съм от Пловдив също на 15 момиче и също много страдам за едно момче и съм по същия начин.. ако искаш остави си е-майл понеже знам че няма да публикуват скайп и може да си говорим : ))

5.   Внимавай другия път като оглиждаш някого, че както го оглеждаш и хоп вземеш та се влюбиш и то в неподходящ!

7.   Ама каква е тази любов.. само с оглеждане.. и той ти харесвал снимките.. и за теб това е ЛЮБОВ?

Jessica 15 г.