Споделена история от Тинейджърски

Какво да направя?
Ще започна отначало.. познавам се с това момче откакто сме деца, но по ред причини бяхме спряли да си говорим в период от 3, 4 години и едва преди година той започна да ме търси да ми пише, проблемът беше, че е обвързан от година но се държеше много мило и добре но не можехме да се отпуснем нито аз нито той все пак беше обвързан. Наскоро се случи нещо и той се раздели с нея и ми писа за да ми каже че вече нея я няма един вид няма да ни пречи но държанието му е същото не се променя например един ден се държи много мило говори ми на друг ден се прави че не се познаваме. Та въпроса ми е да приключа ли отношения докато не е задълбало или да изчакам? Имам ли шанс за връзка?

Коментари

1.   Въобще не става ясно дали въобще дава признаци, че те харесва. Ти си карай постарому, той ако си изплюе камъчето може вече да "задълбаете".

2.   Попитай го директно какъв интерес има и му кажи че получаваш смесени сигнали. Ако се направи на ударен - значи е несериозен и му кажи да не те търси, докато не си изясни намеренията. В противен случай ти ще си тази която страда.

3.   Момчето вероятно се срамува да говорите по-задълбочено и да имате по-дълбоки отношения, затова един ден се държи мило, а на другия не те забелязва. А може и да се страхува от по-сериозно обвързване. Изчакай малко, за да видиш накъде духа вятъра.

4.   И аз бях така но на края се оказа че наистина ме харесва и все още сме заедно така че моят съвет е да го почакаш а пък ако не ти даде никакъв признак това означава че просто си прави шега с теб. И след това продължи по пътя си намери си ново момче. :)