Споделена история от Тинейджърски

Много въпроси...
Здравейте! Аз съм момиче... на 14 години! Ето я и моята история! Преди бях принцесата на класа, най-известното момиче, ной-харесваното... След 4-ти клас, получихме "нова принцеса" в класа. Винаги ми е било приятно да съм харесвана от всички, но не беше чак толкова важно.

Просто след това се затворих в себе си. Особено след като в края на 4ти клас, момчето, което обичах и което беше моят най-добър приятел /заедно с още едно момиче/... ми разби сърцето... В последния ден преди завършването се беше усамотил с приятелката ми /преди бяхме като великата тройка- най-добри прятели, ходихме заедно навсякъде, а после с момчето станахме нещо като гаджета/ и не ме допускаха близо до тях. Бях изолирана.

После стана ясно, че е напуснал класа и аз така и не разбрах какво е станало "този" ден! По средата на 5ти клас приятелката ми /онази от "великата тройка" ;д/ ми разказа, че тогава той е започнал да ме мрази, че е смятал, че съм лигава, че съм се променила, че съм станала непоносима и ужасна. Тогава напълно бе разбито сърцето ми! Толкова ми беше зле, поне да ми беше казал нещата в лицето, не зад гърба ми... Говорих с другите ми приятелки. Те смятаха, че не съм се променила, само малко съм се затворила в себе си... Така и повече не го видях! Смятах, че беше някаква хлапашка, детска любов, но не... Не го забравих! Не спирам да мисля за него! Обичах го и все още го обичам! Другите ми приятелки мислят, че може френдчето ми /момичето/ да ме излъгала за това, което е казал ТОЙ. Но незнам. Възможно е! Ние се отдалечихме една от друга след 4ти клас... И така минаха 3 години. Приятелкити ми се хвалят постоянно как са се целували, как са си хванали гадже... и така нататък. А аз от 4ти клас насам-нито съм имала гадже, нито нищо! Пък и никога не съм се целувала! Просто станах адски срамежлива. Никое момче не мога да заговоря. И нито едно момче не ме харесва! Дали някога ще го видя пак и дали ще си разясним нещата? Дали някога някой ще ме хареса и дали ще ме заобича и хареса? Дали някога ще се целуна? Моля... съвети! :((

Коментари

2.   когато не пчакваш тогава се случва всичко с когато най-малко очакваш аз с момчето което преди 4 години се мразих от 6 месеца съм с него така че никога нищо не се знае.. продължи напред и времето ще покаже.. и аз бях срамежлива но се преодолява запомни го това :))

3.   благодаря ти :]]

4.   Ох не знам какво да ти кажа и аз от 1рви до 4ти клас бях лудо влюбена в едно момче от моя клас и даже напраих глупостта в 3ти клас да му предложа да станем гаджета и така се унижих :Д но минало е забравила съм го, но ся пък 2 години не мога да забравя друго момче :(( позната история е твоята ако искаш остави е-майл там да разменим скайп.

5.   "след като в края на 4ти клас, момчето, което обичах и което беше моят най-добър приятел" това ме "уби" :ДД намери го във фейса