Споделена история от Тинейджърски

Ксанакс
Здравейте, искам да попитам някой знае ли откъде във Варна мога да си закупя хапчета Ксанакс без рецепта защото все не мога да заспивам вечер и понякога получавам панически атаки когато съм сред много хора а личната лекарка не иска да ми дава рецепта за каквито и да е успокоителни а пък съм чувала че тези могат да ми помогнат много бих ви била благодарна ако някой може да ми помогне

Коментари

1.   Мелатонин за заспиване, неолексан за успокояване.

2.   Medical student

Искам много добре всички да видят този пост и да знаеха как действа ксанакса. Ако трябваше всеки сульо и пульо да го взима, млада девойко, нямаше да учим 10 години и да се дава със зелена рецепта. Отиди на лекар. А преди да се хвърляш на тежката химия, опитай с билкови. Не пуши. Не пий алкохол. И не употребявай стимуланти.

3.   Няма да намериш. Не и законно. Има приспивателни, а има и методи за заспиване и регулация на стреса, които не изискват медикаменти, които водят до пристрастяване, ако се взимат безотговорно.
Ако се съмняваш в преценката на личния си лекар, потърси второ мнение (от друг лекар, не от интернет или комшийката, която се чувства квалифицирана да дава медицински съвети, въпреки липсата си на диплома за завършено XII клас.

4.   Ксанакса се изписва от психиатър и това не е случайно!
Ей така и аз пробвах да го пия без рецепта, това нещо ме вкара в тежка депресия. Не е за всеки това.
Не пий кафе, кола, не пуши. За сън на мен много добре ми действа Магне Б6 лека нощ. За през деня може да си вземеш валериан. Не почвай още от сега с хаповете, създава се зависимост и се въртиш в порочен кръг.
Ако наистина си толкова зле пробвай първо с психотерапия.

5.   Това, че си си втълпила, че само в хапчетата ти е спасението те орисва още повече в болеста. Имай предвид, че тия хапчета са алкохол на прах и то в по-гоелми количества. Ако не ми вярваш прочети съдържанието и помисли върху ефектите, които носят. Доста сходни с алкохола, а? Водят до пристрастяване, други болести и психически, както и физически зависимости, свърдози и темподобни. Няма хап, за каквото и да е чудо. Всичкото е един плацебо ефект. Аз силно бих препоръчал, йога, бягане, четене на книги, повече чайче и като цяло течности. А леглото да се ползва само за секс и спане, а не да се чете книга, да си цъкаш на телефончето и тн и тн. Успех мила, Фейко!

7.   Опитай се да идентифицираш какво ти носи негативни, напрягащи емоции и го елеминирай.
Ако са родителите ти - говори с тях, обясни им как ти действат и затова не можеш да спиш вечер.
Ако са някакви приятели - ами смени ги.
А като си сред много хора се настрой, че те имат кусури и проблеми не по - малко от теб. И като цяло, че и те са човешки същества точно като теб.
Мисли позитивно и се съсредоточи върху нещата, които ти носят положителни емоции.
Защо трябва да си даваш парите за хапчета като вместо това можеш да си вземеш още нови дрешки примерно...

8.   Аз съм купувала от сайта купувам-продавам пишеш в търсачката на сайта и ти излизат, избираш си някой и му пишеш на имейла. Преди 3 месеца си купих от един Иван, даже още пазя телефона му. Виж обявата може още да е там даже и да пише че е изгекла. От Македония ги доставят, споко не са фалшиви. Пращат по Еконт. Но не прекалявай може да се пристрастиш и не е много готино.. Повече от 3 месеца недей ги пи.

Иначе друг вариант е отиди при психиатър, с голям кеф ще ти даде рецепта, просто казваш проблема и питаш за рецепта, а пък току виж ти даде нещо по подходящо. Те са големи фенове на изписването на лекарства, а и за да им се махнеш от главата даже няма да искат повече от 5 мин да те слушат и ще се сдобиеш с рецепта и готово. С рецепта е 2 лв, а без е 15.

Мен ме успокояваше чудно но въобще не ме приспиваше, да сън има къде къде по добри. Помисли си. Иначе сайта си е чудничък и трева съм виждала да продават даже хаха.
Айде успех с хаповете

Куджо

9.   'А леглото да се ползва само за... , а не да се чете книга, да си цъкаш на телефончето и тн и тн' - the smell of Control Freak