Споделена история от Тинейджърски

Мислят ме за гей
Преди време си бях харесал една прическа(ако знаете GamingByNat ще знаете за каква прическа говоря). Исках да опитам как ще ми седи, но все нямах толкова много воля да го направя. Тази година станах 8 клас и се преместих в друго училище. Харесах си една приятелка на една позната от миналото даскало. Бая се сближихме с нея и като и показах каква прическа искам да си направя тя много я хареса и ме подкрепи. След като споделих снимката на пича с прическата в Messenger групата на класа, попитах за мнение. 2 момичета написаха, че мяза на гей и ми казаха, че съм луд да си направя такава прическа. Започнаха да се ебават с мен и в училище. Какво да направя...

Коментари

1.   Според мен не, че те мислят за гей просто прическата им е гейска. Видях я не е лоша. Но какво те интересуват другите. Ако на теб ти харесва това е най-важното. Един от моя клас беше с дълга коса и си направи подобна и му стоеше много по-добре. А и не е искал ничие мнение. Плюс това костата расте. Ще ти порасне за един два месеца и ще си я забравил. Ако ти е харесала пак ще си я направиш. : )

2.   Направи си нормална прическа

6.   Не съм го чувала но проверих в нета. Ако става въпрос да тази където от 2те страни косата е къса а отгоре по дълга, с такова впечатление останах, то половината момчета които познавам са с тази прическа и даже е модерно

7.   Хората, които използват думата 'гей' като обида обикновено са прости, така че не им слушай глупостите. Важното е на теб да ти харесва.

8.   Абсолютно съм съгласна с номер 7!
Kitty

9.   Сега тази прическа е модерна!
Почти всички момчета в класа са с такива

10.   Питаш класа си ?
Това ти е първата грешка.

11.   А и кажи на назадничевия си клас, че тази прическа е хитът от последните 3-4 години.

12.   Хей,
Аз също мисля че тази прическа е добра. Много харесвам момчета с подобни... супер е и щом и на теб ти харесва.. какво чакаш? ! Не питай другите какво е добро за теб и какво не.. това ти го преценяваш и знаеш най-добре