Споделена история от Тинейджърски

Най - нещастния човек на света...
Моля админите да ми публикуват историята, защото е много важна за мен!

Здравейте! На 16 съм и съм гей. Може би аз съм един от най - нещастните хора на света... :( Не съм споделял с никой, че съм гей. Толкова ме е срам от себе си.. понякога искам да се самоубия и да свърши всичко това. Просто не издържам. Понякога се питам с какво съм заслужил това?? :(.

В училище постоянно ме наричаха “женчо, педал, гей и т. н.. ”. Въпреки това аз си имах приятели (момичета), които са били винаги до мен. Защитавали са ме от момчетата в нашия клас, правили са всичко за мен. Когато разбрах, че съм гей бях на 14.
Родеителие ми все още не знаят за това.

Има едно момче, което много обичам и съм влюбен в него, но той си има гадже ( момиче ). Всеки път като ги видя колко са щастливи ми се иде да се самоубия. Просто това момче го харесвам от около 6 месеца вече и не мога да си представя живота си без него. Моля ви недейте да ме хейтите просто не съм виновен, че природата ми е такава. Недейте да си мислите, че на мен ми е много лесно. Добре.. момчето го оставяме на страни, но какво ще стане от тук нататък с моя живот??? ... :( Ще си остана нещастен до края на живота си.. моля ви дайте ми съвети. Просто не издържам... всяка секунда мисля за самоубийство. Хора наистина ви моля помогнете ми! :((((

Коментари

1.   Виж, за самоубийство имаш цял живот на разположение. Няма да ти избяга. Търпял си до сега, ще изтърпиш 2 години още и после дим да те няма в София. Там има доста стабилно гей общество и си помагат хората и с работа, и с всичко. За съжаление прекаелно много си помагат и вече будят завист - най-добрият автосалон за луксозни коли се държи от истински гей хора (вътре плюш и каквото можеш да си представиш), но всички си купуваме там колите, защото е чисто и обслужването е уникално, колите са добри и не лъжат. Най-добрите фризьори и те гей, окупирали и магазините за мъжка мода, но няма как - те са най-добрите. С две думи дори като гей автоматично имаш хора, които ще ти помогнат после, а ти хванал да се оплаква.
Аз имах съученик, който е по-женствен просто. Не е точно гей, а е бисексуален - ту е с момиче, ту с момче в зависимост в кого се влюби, но сякаш е повече гей. Отиде в София, завърши Режисура и днес е един от най-уважаваните наши режисьори - беше на Бродуей дори, има собствени постановки, зам. директор беше по едно време дори на театърът на българската армия и е най-младият бг. режисьор с Аскер (има 3 Аскера). Сега не го знам с какъв човек има връзка (с мъж или жена), но не е от значение. Това не е от значение като цяло. Успял човек, работохолик.
С едве думи защо си се гипсирал сега на 16 г. преди да ти е ясно какво още ти предстои.
Влюбил се бил в хетеросексуално момче. Ало? Тук трябва да си реалист - търси си приятел сред гей хората, а такива няма в малките градове - 10% от мъжете сте гей, а който е такъв отива в големите градове, за да се реализира и професионално, и в личен аспект.
И вместо да правиш глупости и да тормозиш родителите си с погребения, хвани и остискай още 2 години, отиди да учиш в СОФИЯ нещо и си гледай кефа. Също не ти е работа сега да се аутваш. Порастни малко, отдели се, после се аутвай на родителите си.
Уф, да ти имам и проблемите.
Има хора с болести, има хора, обречени с рак, хора в затвора до живот, той ревал, че бил гей.

2.   Самоубийството не е решение. Бил съм в такова състояние и след време минава и нещата стават по-добре. Просто в момента се намираш в огромна емоционална дупка и това което трябва да направиш е да престанеш сам да се закопаваш в нея. Престани да мислиш единствено за това колко са тежки проблемите и започни да търсиш решения. Нещата се променят и никой не знае какво може да му донесе бъдещето.

3.   Защо не отидеш на църква? Опитай поне веднъж, само веднъж. Но не в православна, а евангелска. Бог иска да ни помогне и да ни спаси от грях и смърт. Успех.

5.   И кaкво кaто си хомосексуaлен? Кaкъв е проблемa? Единствения проблем който виждaм е, че трябвa сaм дa се стопирaш когaто ти хaресвa хетеросексуaлен. О зa товa ли вече ще мрем?
Хaйде стигa с тези дрaми, a? !
Нормaлно млaдо момче си, просто си във вихърa нa пубертетa и виждaш дрaми и "невъзможни" любови във всичко. Имa-нямa 2 години и ще поотшуми този период нa хормонaлнa войнa в теб, ще си нaмериш някое момче и всичко ще е ок.

6.   Я не се лигави! И аз съм гей, но не това е проблемът на живота ми, а това че имам ОКР. Де да можехме да се сменим! Няма нищо по-хубаво от здравето, пък било то и психическо както е в моя случай. Това твоето са бели кахъри.

8.   Никак не е лесна твоята, приятелче, нямам и как да ти помогна, макар че искам, понеже грам не съм гей, но послушай №1! Сигурен съм, че можеш да намериш стабилни хора от своя сой, които да те подкрепят във всичко, да изучиш занаят, да си намериш работа, а защо не и да те срещат с момчета, където да срещнеш своята любов?
Страшно щеше да бъде, ако беше гей преди 50 години. Тогава можеше и с живота си да платиш за това. Сега нещата са много по-различни, много по-либерални. За всеки вече има място под Слънцето!

9.   Не трябва да си мислиш за самоубийство. Това не е решение ти ги го казвам, защото съм била като теб и мога да кажа, че все още не съм излязла от това гадно положение. Знам какво е да се чувстваш сам и нещастен, но просто не мисли за самоубийство. Няма нищо лошо в това, че си хомосексуален. Аз примерно подкрепям тези хора и винаги ги защитавам, защото смятам, че е нещо нормално. Не е грях да харесваш когото си искаш. Не трябва да се срамуваш от това и не е нужно да кажеш на някого за ориентацията си. Ти си направил най-важното и то е, че си го признал пред себе си. Не е казано, че и други трябва да го знаят. Няма да останеш нещастен до края на живота си. Аз преди мислех по същия начин, но за да разкарам тези мисли започнах да си намирам хобита, само за да не мисля за глупости. И това помогна. Не си мисли за самоубийство. Така само ще нараниш хора, които обичаш. Само като се сетя колко хора наистина страдат или са болни от нещо започвам да се замислям, че моето мислене е грешно и че не трябва да се оплаквам, само защото в момента се чувствам гадно. Наистина, има хора с много по-големи проблеми от нашите и въпреки всичко те не се отказват. Горе главата и не мисли за глупости. Не е лошо, че си падаш по момчета, важно е един ден да намериш подходящия.