Споделена история от Тинейджърски

Една велика дилема за любовтa! Помощ.
Здравейте, съвсем кратък ще съм.
Преди 1-2 дни бях пуснал тема как съм на 17г. и харесвам момиче от класа ми, бла бла.. Днеска влизам в стаята сутринта, полу-умрял и на секундата ми казва следното : Може ли да седна до теб днеска(приятелката ѝ, с която седят я нямаше)?
И аз съм си ок, нп, сядай, шанс за мен! :D
Минава си деня нормално, лигавим се, пишем, лигавим се и т. н. и т. н.... Идва 6-и час и чувам следното, докато говори с тоя пред нас "Аз сега ходя с друг"???? :D :D Е няма такова чувство, честно!
Е това като го изръси и досега денят ми е пълен фарс.

Не са сериозни работите там, това ми е ясно, ама вече ми пада в очите като момиче, не търси любовта, а тоя с мускулите и колата. Все тая де, кой съм аз да имам право да ѝ налагам нещо, просто желаех(и желая) шанс.

Дилемата :
Тъй като очевидно бях нахакан яко във friendзоната днес, а от там излизане... трудно :D се чудя измежду две неща. Да ѝ кажа ли, че имам чувства и просто да зарежа контакта с нея или да го играя приятелче и да чакам друг момент?
Проблемът е там, че не мога да спя и ям нормално, щото мисля за нея, ако ѝ кажа истината дали ще ми олекне, дори да ме среже(което е сиииилно вероятно :D )?
Моля Ви за мнения и КОНКРЕТНИ отговори по двата ми варианта. Ако има трети - ей ме на, ще се радвам да го чуя.

Поздрави и благодаря!

П. С. Въпреки всичките ":D", които съм написал, повече ми се реве, отколкото смее.

П. С2. НЕ МОГА просто да я забравя и да не мисля за нея, колкото и да ми се ще(това вече го чух няколко пъти днес)

Коментари

1.   Кажи и го дори и да те отреже не губиш нищо най -малкото ще спреш да се тормозиш !

3.   Ти убеден ли си че ходи с някой всъщност ? Тийнейджърите много обичате да приказвате разни работи, защоото ви е срам да си признаете или се правите на интересни. Попитай я дали иска да излезете и това е. Ако те отреже - извода е ясен. Стига си го увъртал а действай, защото никоя девойка не харесва неуверен мъж.

4.   Понякога приятелството прераства в любов. Обаче... Това е дълъг процес... Може би трябва да й кажеш наистина, че я харесваш. А ако и напишеш бележка, малко старомодно и романтично... Нещо шеговито и едновременно интригуващо? Май наистина трябва да й кажеш, защото може да изпаднеш в депресия от любов. А депресията е нещо страшно. Ако те отреже - по-добре ужасен край, отколкото ужас без край. Успех!

5.   От Автор :
3 и 4, напълно съм съгласен с всичко, което казвате.
Благодаря Ви!

6.   Говори с нея. Поразпитай я малко. Бъди малко нахален с нея и помни срам путка не ебе. Надявам се да съм ти бил полезен

7.   Седите един до друг и си пишете!???