Споделена история от Тинейджърски

Физическо в училище
Здравейте, момче съм. Преди година май бях пуснал такава тема(но може и да бъркам), ама съм забравил за нея. Проблемите са два.
а) Проблемът е, че докато бягам се умолявам още след минута.
б) Проблемът е, че понякога не ме слагат в отбора, но когато ме сложат пък не ми подават.
Ако някой знае как може да се решат проблемите да пише.

Коментари

1.   а) Ако си по-пълен разбира се, че ще се уморяваш лесно, а ако не си - просто сигурно се дължи на това, че не бягаш например или не извършват някакво физическо движение редовно! Промени това!
б) Може би не ти подават, защото си мислят, че не можеш да играеш например и че не си добър. Покажи им, че не е така! Също може да се запишеш в отбор по футбол или там по каквото не ти подават, за да се докажеш!
На тази малка информация само толкова мога да те посъветвам!
Успех!
Ж21

2.   Както си "обяснил" проблемите си, едвали може да ти се отговори.
И аз като тичам се уморявам, всеки се уморява.
Отбора по какво?

3.   Здравей, момиче 9 клас. Общо взето винаги играя. Аз и още 2 момичета сме най-добрите по волейбол в класа. Аз играя винахи, освен ако не ме мързи. Като най-стеснителна от трите, мога да ти кажа, че макар и една от най-добрите, когато играем целия клас аз рядко докосвам топката. Защо ли? Просто съм стеснителна, отстъпчива и тн. Ако топката е между двама ни няма да кажа "аз", а просто ще оставя на другия. Такава съм. Мисля си "ами ако случайно проваля удара. По-добре да я оставя" и така си оставам без да пипам топката. Осъзнала съм го и се опитвам да го променя. Предполагам, че и ти си така. Не играеш пълноценно и за това не те избират. Или те избират, ама ти не играеш много по същата като моята логика и на следващия път просто избират по-пълноценен играч. Опитай да промениш това мислене и ще видиш, че има резултат, защото наистина има. Късмет и се извинявам за правописните грешки, но съм от тел.

4.   От автора: уморявам исках да напиша

5.   Направи си изследване за Таласемия - заболяване на кръвта, при които хемоглобинът и еритроцитите са в по-малки от нормалните количества, т. е. нещо като кухи клетки, от там и слабостта.
За по лесно, без изследване, разпитай дали в родата си нямате потомци на изселници от Беломорска тракия или потомци на малоазийски българи, известни като анатолийски българи - северозападна Турция (Конджабунар). Ако имаш предци от тези региони много възможно е да имаш някакъв вид Таласемия.
Това с подаването се променя когато станеш нападател - гол майстор, до тогава си само статист и се доказваш ;)

6.   Автор: Благодаря за отговорите. Между другото си намерих една правописна грешка, от бързане е. До 1 Не съм пълен. Не ми подават по хандбал, волейбол... Общо взето по всичко. До 2 Ами аз се уморявам прекалено бързо. До 3 Проблемът е, че не ми подават абсолютно никога.

7.   И аз така се уморявах. Провери си щитовидната жлеза как е, както и надбъбречните жлези. Обикновено заради проблеми с тези жлези има това задъхване.

8.   От номер 3: ами щом не ти подават започни да се натискаш да посрещаш. Когато си на 2, 4, 6 позиция става най-често. Ако го правиш както трябва скоро ще започнат да ти се доверяват не само за посрещане, а ще подават.
Късмет и пиши какво се случва

9.   Добре а защо не го споделиш това с родителите си баща ти да се срещне с учителят ти по физкултура и да му обясни че имаш желание и че не бива да те пренебрегват все пак часовете по физическо сега са просто само за раздвижване а не завоалирана военна подготовка както беше по времето на соца. Това че си слаб и не те бива по тоя предмет не те прави автоматично човек втора категория и не бива да имаш комплекси заради това може пък по другите предмети например ти да си по добър от останалите а те пък да не ги бива.

10.   Автор: Благодаря за коментарите. До 5 има гръцка жилка.

11.   Автора: до 9 Слаб съм само в бягането. Разбирам как се играе хандбал и волейбол.