Споделена история от Тинейджърски

Симптоми
Здравейте,

Искам ако някой знае и е изпитвал някои от следните болки(симптоми)да сподели на какво се дължат те.

Силни болки в дясното подребрие.
Болки, стягане, и бодежи на и в областа на сърцето.
Задух..
Син оттенък по ръцете и ноктите.
Болки в слепоочията.
Разсеяност.
Болки в краката (без физическо натоварване) и ставите.
Бързо уморяване. (Много)
Сънливост.
Червени точици по ръцете. (на рядко разположени)
Подут лимфен възел на шията от дясната страна.
Изтръпване на пръстите на крака.
Липса на концентрация.
Изключително слаба памет.!
Сърцебиене.
Световъртеж.

Станаха доста, но знам ли реших да си кажа всичко с цел ако някой знае на какво се дължат да помогне. Знам ще кажете да не сме лекари.. Ами знам не сте но реших да се посъветвам първо с вас ☺

Коментари

1.   Защо да питаш хора учили години медицина, като имаш на разположение сайт пълен с откачалки и деца, които даже не трябва да имат достъп до интернет...

2.   Всичко с изключение на няколко... ами аз вече съм си свикнала със тях... с интерес ще следя темата, защото написах подобна, с моите оплаквания, от които някои ги няма, но пък повечето са съшите... та, модераторите, явно са решили че не е важно..
Успех
Ж17.

3.   При толкова много симптоми е трябвало да посетиш личния лекар поне 10 пъти до момента. Стига глупости, а директно отивай.

4.   Здравейте отново съм.
Все още не са публикувани вашите отговори но реших да добавя това без да знам какви са те.
От вчера забелязах кръв.. точици в устата.
Умората която изпитвах се превърна в нещо непоносимо. Както казах по горе много бързо изморяване. До такава степен се усили че имам чувството че ще припадна.. започва да ми се вие свят, усещам топли вълни обливащи тялото ми след което слабост в ръцете и краката.
Благодаря ви☺