Споделена история от Тинейджърски

Той ме е обсебил.
Здравейте, на 17 години съм Преди 2 месеца се запознах с едно изключително мило и добро момче на моите години. В началото не забелязвах неговите постъпки и намеци, но в последствие ми стана твърде много. Той постоянно ми звъни, пише. Никога нищо не ми е забранявал директно, а по заобиколен начин. Разделих се и с малкото си приятелки. Скандалите ни са изключително жестоки, аз съм много лесно ранима и избухлива. Винаги всеки наш скалндал развършва с рев от двете страни и молби да не се разделяме от моя страна.. Когато не се караме всичко е невероятно, но напоследък това време е изключително рядко. Телефона ми се проверява всеки ден. Заради него изтрих всичките си регистраций от социялните мрежи и останах само с Viber (за да можем да си пишем непрестнно). Много е ревнив, но за всичко това са виновни техните. Те го тормозят постоянно и власват над него и предполагам това рекушира върху отношението му към мен. Аз съм като кукла на конци постоянно на тръни да не направя нещо нередно което ще го ядоса, защото после бивам наказвана с рев и заплахи от сорта '' ще се разделим'' '' ще се самоубия'' и т. н.

Колкото и да е странно аз искам да съм с него, иска ми се да го променя.. как мога да го постигна?

Коментари

1.   Господиии... махай се веднага от тази помия!
Зад маската на "милото и добро момче", стои един абсолютен тиранин, егоист и насилник. Ама нали си ги избирате по външния вид...
Като те чета - и ти не си цвете за мирисане, но да се поддаваш на подобно безумие е изключително вредно и за тебе самата.
на 17 години.. да беше на 37 - да тръгнеш да се притесняваш за нещо. Ако знаеш колко момчета/мъже има по света. Първия от улицата да хванеш ще е по-добре, отколкото с тоя.

2.   Аз съм точно такъв мъж и ще ти кажа, че няма как да се променя. Няма как тепърва да го промениш. Това не е заради техните, по- скоро да е бил нараняван или излъган в миналото, както беше при мен. Опитвах се над 100 пъти да се променя, но не мога. Това си е природа и характер. Щом досега не се е променил, не очкавай и да го направи завбъдеще. Както казват хората, "Проблемът е, че жените мислят, че той ще се промени... Няма.
И мъжете мислят, че тя няма да си тръгне... Ще. "
И както описа вашата връзка, по- скоро звучи, като мъчение.

3.   Мила, зарежи го на момента и това е иначе не ми се мисли, ако заживеете в какъв ад ще превърне живота ти не, че и сега не ти го трови! И не няма да се самоубие, ако искаше да го е направил 100 пъти досега просто те манипулира, за да останеш с него. Спри да му се връзваш на манипулациите и му заяви, че чашата е преляла и слагаш точка. Също така кажи на вашите на вашите как се отнася с теб и ако опитва да те тормози подайте оплакване срещу него. Вълкът козината си мени, но нрава не неслучайно са го казали хората и колкото по - бързо разкараш този нещастник от живота си толкова по -добре за теб!

4.   Мило момиче бягай колкото можеш по-бързо.
Не знам, защо все още има хора който смятат това отношение за нормлано. Това, че родителите му се държат зле с него не трябва да засяга теб, а точно обратното трябва с теб да е мил и да те дарява с любов, не да си го изкарва на теб. Ти не си рубиня, нито затворник.
Такива хора никога не се променят.

5.   Моя приятел беше същия, исках да се промени, чаках това. Е, промени се, сега супер отпуснат, не ме ревнува, не ми забранява, не ме разпитва. Осъзнах, че искам отново да е ревнив, искам всичко да е както преди. В имай какво си пожелавам, че може и да се сбъдне. :D

6.   Късай!
Ж29

7.   Дами - престанете да бъдете толкова наивни. НЕ МОЖЕТЕ да промените мъж. Ако той иска да се промени сам ще го направи. На всичкото отгоре се "влюбвате" в подобни типове по най-тъпия начин.
Авторке заплахите му са празни приказки. Препоръчай му да ходи на психотерапевт и си обирай крушите преди ти да станеш тази която граничи със самоубийство. Подобни отношения влияят крайно негативно в емоционален план и изобщо е възможно да те отровят до такава степен че да не разбереш какво е нормална и любяща връзка. Впоследствие винаги ще "попадаш" на подобни типове, защото подсъзнателно ги асоциираш с неуспеха си да промениш този. Примири се че е невъзможно а и най-малкото не е твоя отговорност.

8.   Такива хора не се променят! Бягай докато е време, преди да е станало късно...

9.   Бягай колкото може по-бързо от този... ще си ми благодарна... действай!

10.   Оо момиче, той се опитва да те манипулира, иска да му играеш по свирката... не разбираш ли? ! Само и само да стане по неговата е готов да прави какви ли не сценки. Не мисля, че това е здравословно за теб самата, играе си с теб и това така ще продължава, трябва да си го знаеш! Аман от ревнивци, аман от откачалки, които си мислят, че щом са във връзка с някого, могат да го имат за собственост и да му контролират живота идействията. Та това каква "любов"? Това е затвор, нали "любовта" било хубаво чувство, да си щастлив и все по-положително настроен към живота, понеже си открил човека с който да споделиш това чувство. Не си струва цялата тази драма, не и не! Бийм му шута и да не ти пука! Не е последното момче на тоя свят! А и да беше, по-добре човек да е сам, отколкото зле придружен! Желая ти успех!
Д.

11.   Ахаха какъв е тоя глупак? Авторке, вие сте същински хлапаци!! “Рев и от двете страни”! Ако тоя лапьо е човек на честта, ще ти бие шута и няма да реве. Ако ти си момиче на място, ще сториш същото. И бъди спокойна, няма да се самоубие. Не му стиска на дуплето да го направи, щото още не се е начукал на наивни момичета като теб. Хващай с чукалята и да те няма, щото после още по-зле ще става.

13.   Раздели се с него. Нещастността, че неговите родители го тормозят, после той я изкарва върху теб. И прави и теб нещастна. Кажи му да изчака да стане пълнолетен и да се изнесе от дома на родителите си. Като се успокои пак да ти се обади. Той си има проблеми, първо да ги разреши, а не да ти ги стоварва върху теб.