Споделена история от Тинейджърски

Не може да се отпусне...
Здравейте, хора!

Пише Ви едно отчаяно от живота 21 годишно момче. :)
За пръв път пиша във форум, а именно защото нямам много приятелки момичета, а наистина съм много объркан и ми трябва съвет!

С приятелката ми сме заедно от година и малко повече.. тя е на 16, и преди да започнете да плюете, държа да знаете, че аз наистина я обичам. До тук всичко е ясно, а ето го и проблемът-дори след година, тя не може да се отпусне, имам чувството, че не понася физическата ми близост. За секс изобщо не съм говорил, тъй като знам, че е девствена и не искам да я притискам. А и не съм с нея, заради това, тя просто е най-прекрасното същество, което съм срещал.

Ще Ви помоля за съвети, моля без да ме упреквате! До някъде може би имате право, възрастта има голямо значение, но това, че сме заедно от толкова време оправдава всичко.

Предварително благодаря!!!

Коментари

1.   Добре де каква приятелка без физическа близост? Не е задължително да правите поне в началото секс, но целувки, галене, гушкане и пр.? Иначе е просто приятелка, а не интимна приятелка. Не сте ли говорили какъв е проблема? Да не е приживяла нещо стресиращо и да изпитва отвращение от физическа близост?

2.   От автора: Нищо не ми е споделяла, но не мисля, че е преживяла нещо в миналото.. ;>

3.   Чети сексология. Допитай се до близката медицинска библиотека-за други науки и ако намериш-ги сподели с нас, във форрума.
Отидете на специалист.

4.   А пробвал ли си да я галиш на по-"горещи" места? Как реагира?

5.   Пробвал съм, изчервява се и спирам, защото виждам, че не се чувства комфортно.. не знам дали е било правилно, но това си е. Давайте още съвети, моля ви.

6.   А онова за специалиста, изпробвахте ли го?

7.   казвам ти го като жена - момичето явно няма сексуално желание към теб (или изобщо). Може да те е възприела като приятел, да държи на теб и т. н., но да не я привличаш сексуално. Вярвай ми, ако една жена желае един мъж - девствена или не, тя не чака...
И аз на тази възраст си имах едно момченце, но не му давах и да ми хване ръката, беше ми проятелче, поне според мен - година по-късно, ами... да, но не с него, никога не ме е привличал и мисълта да се целуваме дори ми беше абсурдна, затова нарочно се скарах с него да ме остави на мира.
Може и да е асексуална и да няма никакво желание. На тази възраст би следвало вече да има и то отдавна.
Аз на твое място бих опитал последно - първо с целувки, после с малко обарване по бюста и надолу... надолу... ако се дърпа - не си за нея, сори. Питай я директно дали мастурбира, дали има по принцип сексуално желание, гледа ли порно и т. н., ако няма - тя е клиничен случай, може да я изчакаш още, но може и никога да няма желание (познавам такива жени, включително сестра ми). Ако мастурбира, при целувка я усещаш, че се възбужда - действай. Ако не иска да я целуваш, не иска да я доближаваш, но иначе си мастурбира и има сексуално желание, гледа порно - ПИЧ, НЕ СИ ЗА НЕЯ, не я привличаш и ще си легне с теб от съжаление, да не те загуби, да не остане сама...

ж30