Споделена история от Тинейджърски

Той се държи по-специално с мен.Харесва ли ме?
Здравейте!
Аз съм момиче на 14 години, от Варна и се нуждая от малко помощ.
От тази година съм в ново училище (гимназия, 8-ми клас) и с нови съученици. Миналия месец започнах да изпитвам чувства към едно момче, с което бяхме съученици и в миналото училище, в различни класове. Аз бях, , а, , , а той, , д, , . Виждала съм го, но не съм чувствала абсолютно нищо към него. Сега обаче нещата са много по-различни. В един клас сме, всяка сутрин ходя на училище с мисълта, че той е там. Бях като дърво до преди няколко дни. Когато той говореше с мен аз само си мънках под носа, притеснявах се, сякаш разговарям със свой/я учител/ка. Сега успявам да се държа нормално, не съм чак толкова притеснена. Говорим си (макар и рядко, защото все още ме е срам аз да отида и да му кажа примерно, , здрасти, как си, , . Нарича ме по малко име, даже когато веднъж изръсих една глупост за негов приятел пред него, макар че беше леко ядосан продължи да ме нарича на галено. Дразни ме нарочно понякога. Това не го прави с всички, а само с мен и още едно момиче. Тя обаче действа, отворена е има самочувствие, не мога да кажа и че не е готина. Много момчета точат лиги по нея. Виждала съм как му се подпира на рамото. Успява да говори с него постоянно. Убедена съм, че тя също го харесва.... Та, така по същество. Възможно ли е да ме харесва? А, също забравих да спомена, че често си засичаме погледите.

Коментари

1.   Възможно е.
Измисли си оправдание да му пишеш и да останете насаме. После- каквото стане.

2.   Вие с вашите лапешки истории няма да се спрете. На 14 играех Ю ГИ О карти а вие за любов ми говорите. Ся съм на 21 и още нямам приятелка поради простата причина, че са ми втъхнали всички боклуци от женски род. Има и свестни, но това е като да търсиш игла в купа сено. Не всеки ще се съгласи с моето мнение, но то е това - Докато момичетата, които се държат като ку*ви не се променят, ще сте на тоя хал завинаги.

3.   Офф номер 2 кво се правиш на интересен...на 14 не си харесвал никой айде моля ти се...дори и така да е това е било преди...времената се променят за това спри с това аз преди защото съм сигурна че си правил далеч по-големи простотии

4.   Офф, номер 2. Затова, че си сам, никой не ти е виновен, нали осъзнаваш? На 14 играел Ю ГИ О, това е било преди почти десет години, младежо, тогава бяха съвсем различни времената. И аз съм играла, но разбирам, че всичко се променя. Дразни ме това, че изкарваш злобата си тук, обвинявайки жените за положението си. Ако се стегнеш и си по-общителен може точно на теб да се падне, , иглата в купа сено". Оставете хората да се харесват и обичат и каквото искат да правят, тя иска съвет, не я интерсува кои жени са курви и как на теб никоя не ти връзва.
Колкото до авторката- възможно е да те харесва. Гледай повече да общуваш с него.

5.   3 Времената се менят, но препинателните знаци не. Ползвай ги!