Споделена история от Тинейджърски

Харесва ли ме?
Здравейте, искам да попитам за съвет относно едно момче от класа ми, което харесвам. Понякога имам чувството, че и той ме харесва (но не знам дали е така), защото примерно по физкултура, когато съм с клин и той постоянно ме заглежда и момичетата са ми го казвали доста пъти, като минава покрай мен все едно се срамува и докато говорим също, което всъщност е доста рядко, писал ми е основно за домашни тази година и аз един път го бях питала за нещо и той ми отговори защо от целия клас питам точно него. Ъъм, обаче миналата година в 10 клас си личеше, че ме харесва, понеже постоянно се закачаше с мен и ми пишеше някакви неща ии един път беше той се пошегува, но явно си е помислил, че не съм разбрала и беше изпратил разговора ни на една моя приятелка и я беше питал дали ме е обидил. Но за съжаление аз тогава не го харесвах като нещо повече и всъщност не ми пукаше особено. Но сега... честно казано съм влюбена и когато съм около него ме е срам, въпреки че се опитвам да се отпусна.. Така че въпросът ми е мислите ли, че може поне малко да ме харесва все още и ако може ми дайте съвет как да му намекна, че и аз го харесвам(ако случайно ме харесва де). Благодаря предварително за съветите ви. :)

Коментари

2.   Изобщо не му се занимава с тебе!

3.   Не съм съгласна с номер 2. Ако всичко е така както си го описала, крещи харесвам те! Най-добре поговори с него. Кажи му какво мислиш. Пък, ако те е срам питай приятелите/приятелките му дали им е казвал нещо за теб. Късмет!

4.   До номер 3,благодаря много за коментара :)

5.   честно казано, аз заглеждам всеки задник, за това недей се впечатлява. Момче съм и ако наистина го харесваш и той е срамежлив, може би трябва ти да направиш първата стъпка. Пиши кво е станало.

6.   До номер 5:може да си прав и добре, ако нещо стане ще пиша(ама малко вероятно)