Споделена история от Тинейджърски

Не знам как да му кажа?!
Преди известно време се запознах с едно момче което е страшен плейбой в града. Всички него ви бивши му приятелки казват, че е супер свестен и, че има убийствен чар. Това е толкова вярно < има една страхотна усмивка и когато я пусне, направо ми се разтопява сърцето. Така де.. ам започнахме да общуваме и аз започнах да си падам по него. Той постоянно прави разни комплименти и с този чар направо ме прави луда.

Преди седмица бях с приятелка от вън (пред входа) говорехме си и забелязахме някакви момчета да се смеят. Говорехме за точно за него, той и приятелчетата му дойдоха при нас, с него започнахме да си говорим аз само го гледах - не го слушах, но като пусне някоя шега, усмивка или нещо от сорта, направо сърцето ми започва да се чува.

Същатата нощ той е писал с момичето ^^ ии казал :Мъж не води връзка без СЕКС! Когато видях това, направо щях да припадна с него постоянно говорим по телефона идвал е от единия край на града до други само за да ме види в училище. Това ме кара да си падам още по него. Не се познаваме толкова добре днес си пишехме и аз му написах:Не съм много по твоите теории, не те познавам толкова добре, а той ми написа:Ами опознай ме! След това водихме разговор и само ми даваше нещо подобно на намеци и това малко ме из дразни, но нвм искам да му кажа, и щях да го направя тази ваканция (великденската), но се оказа, че ще я прекарам със семейството ми някъде де си вместо да с него и с приятелите си.

Но няма избор, искам да му кажа може би в последно време не мисля за нищо друго освен за него. Но се страхувам, че ако има нещо между нас той може да иска да правим секс, а аз не съм готова, много хора ми казаха, че той не е такъв и че чака момичето да направи знак че е готова, но пък понякога спи и с момичета ей така за бройката. и след това не ги поглежда, но по принцип това прави с хора който дори не знае името им.. но няма значение това. Не знам какво да направя, много си падам по него и искам да му кажа, независимо как ще постъпи той, дали ще е взаимно или не, не ме интересува, искам съвет как да му кажа или покажа по някакъв начин за чувствата си ми към него. ХЕЛП!!!

Коментари

1.   Бягай далече, ще се прекараш много. Как изобщо имаш доверие на такъв? !?

3.   Глупаво е изобщо да си с това момче. Най-много да преспи няколко пъти с теб и толкова. И после ще ти е още по-гадно, защото сексът и нещо много интимно и сближава хора, които се обичат. И тъй като ти при всички случаи ще си по-влюбената ще страдаш много. Както виждам си от малък град и представи си като започнеш да го виждаш с други и си представяш какво прави с тези момичета - същото, което е правил и казвал на теб! Така, че преди да се впуснеш в това помисли хубаво дали ти харесва този тип момчета, колкото и да са чаровни.